Головна Головна -> Реферати українською -> Медицина та здоров'я -> Практична

Практична

Назва:
Практична
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
7,31 KB
Завантажень:
200
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
РЕФЕРАТ
на тему:
Практична косметологія


Професійний догляд за шкірою передбачає комплекс заходів, які проводяться фахівцями з відповідною освітою. Професійний догляд не виключає щоденного догляду за шкірою, який виконує кожна людина в домашніх умовах. Але все-таки до професіонала звертаються тоді, коли звичайного домашнього догляду виявля-ється недостатньо, коли з'являються перші ознаки в'янення шкі-ри або коли виникають серйозні проблеми: надмірна сальність, висипання вугрів, гноячків, порідіння волосся чи, навпаки, його надмірний ріст.
Косметик має надавати такі послуги:—
догляд за здоровою шкірою;—
профілактику передчасного старіння шкіри;—
воскову депіляцію;—
макіяжу і нанесення декоративної косметики.
Для виконання цих послуг косметик повинен вміти оцінюва-ти стан шкіри, робити гігієнічне очищення обличчя з попереднім розпарюванням шкіри чи накладанням пом'якшувальної маски, виконувати косметичний масаж, накладати маски різних типів, виконувати воскову депіляцію, фарбувати брови і вії, наносити макіяж, знати способи косметичного догляду за тілом. Крім того, косметик дає рекомендації щодо домашнього догляду за шкірою, оскільки максимальний ефект досягається тільки при поєднанні професійних процедур з правильним домашнім доглядом.
Нерідко косметик помічає, що проблема, яка турбує клієнтку, може бути розв'язана тільки за допомогою дерматолога чи лікаря іншої спеціальності. Тому необхідна тісна співпраця з ними.
Спеціальність косметика вимагає постійного вдосконалення. Потрібно постійно підвищувати професійний рівень, відпрацьову-ючи техніку виконання процедур, відстежувати появу нових косметичних засобів і методик, відвідувати фахові симпозіуми, конференції, семінари, майстер-класи. Освоюючи нові технології, кожний фахівець підбирає свою індивідуальну палітру прийомів, комбінацією яких і створюється індивідуальний, неповторний, ав-торський стиль роботи.
Але для того, щоб зробити клієнта «своїм», професіоналізму ма-ло. З першого моменту спілкування необхідно створити обстановку довіри, психологічного комфорту, виявити до клієнта повагу без улесливості чи зарозумілості. Сеанс необхідно планувати так, щоб можна було спокійно поговорити з клієнткою про стан її шкіри і да-ти рекомендації щодо подальшого догляду за нею. Сам догляд має відбуватися в обстановці спокою і тиші, у супроводі тихої заспокій-ливої музики. Атмосфера релаксації збільшує позитивний ефект кос-метичного впливу. Зрозуміло, що в салоні має бути ідеально чисто.
На закінчення декілька слів про зовнішній вигляд косметика. Важко завоювати довіру клієнтки, якщо сам фахівець недбало за-чесаний і неохайно вдягнений, не робить манікюру, а стан облич-чя свідчить про те, що послугами косметолога він не користується.
Зовнішній вигляд косметика є його візитною карткою і най-кращою рекламою його професійного рівня.
ЗАГАЛЬНІ ПРИНЦИПИ КОСМЕТИЧНОГО ДОГЛЯДУ
Складна будова шкіри, її участь у загальному процесі життє-діяльності організму, наявність шкідливих звичок, вплив навко-лишнього середовища та умови життя і, нарешті, індивідуальність кожної людини зумовлюють складність діагностики і вибору ме-тоду косметичної допомоги.
Переважна більшість людей звертаються в косметичні кабіне-ти з приводу корекції косметичних недоліків. Причини, що їх викликають, бувають внутрішніми і зовнішніми. Генетична схиль-ність, хронічні захворювання органів травлення, репродуктивної системи, залоз внутрішньої секреції часто призводять до проблем зі шкірою. Для досягнення найкращого результату в корекції кос-метичних недоліків косметологестетист має працювати в тісному контакті з лікарем-косметологом.
Підбираючи відповідний косметичний догляд, потрібно врахо-вувати тип і вікові зміни шкіри. Розрізняють чотири основних ти-пи шкіри:—
нормальну;—
суху;—
жирну;—
комбіновану.
У сучасних умовах косметик усе частіше стикається з таким явищем, як чутлива шкіра. Це шкіра будь-якого типу, схильна до подразнень, почервоніння, алергічних реакцій.
Нормальна шкіра характеризується збалансованістю процесів життєдіяльності.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: Практична

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок