Головна Головна -> Реферати українською -> Медицина та здоров'я -> ПОРЯДОК ЗБЕРІГАННЯ ТОВАРУ НА СКЛАДІ. КОНТРОЛЬ ТЕРМІНУ ПРИДАТНОСТІ

ПОРЯДОК ЗБЕРІГАННЯ ТОВАРУ НА СКЛАДІ. КОНТРОЛЬ ТЕРМІНУ ПРИДАТНОСТІ

Назва:
ПОРЯДОК ЗБЕРІГАННЯ ТОВАРУ НА СКЛАДІ. КОНТРОЛЬ ТЕРМІНУ ПРИДАТНОСТІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
4,12 KB
Завантажень:
454
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
“ПОРЯДОК ЗБЕРІГАННЯ
ТОВАРУ НА СКЛАДІ.
КОНТРОЛЬ ТЕРМІНУ ПРИДАТНОСТІ”


ПЛАН
1.Аптечний склад, як організація охорони здоров’я.
а)завдання аптечного складу;
б)вимоги до аптечного складу;
в)відділи аптечного складу.
2.Порядок зберігання товару на складі.
а)правила зберігання товару на стелажах;
б)правила зберігання отруйних і сильнодіючих речовин.
3.Контроль терміну придатності товару.
а)препарати, для яких встановити точні терміни придатності;
б)правила зберігання лікарських засобів на складі і контроль їх терміну придатності;
в)правила зберігання ПРС на складі.


Аптечний склад є організацією охорони здоров’я, яка постачає медикаменти та інші медичні вироби аптечним установам, ЛПЗ, та іншим установам. Аптечний склад організує дратовку товарів в аптечну мережу. Аптечний склад виконую певні завдання: прийом всіх медичних товарів від постачальників; проводить зберігання товарів рідно їх фізико-хімічних властивостей, забезпечення схоронності товаро-матеріальних цінностей та інші.
Аптечний склад з усіма додатковими службами повинен знаходитись на ізольованій території, як правило, в обласному центрі, щоб мати постачання і торгівлі аптекоуправління. Аптечний склад повинен мати добрі під’їздні шляхи, а також майданчики для погрузки і розгрузки товарів, підвальні приміщення.
Для зберігання товару на складах організовуються відповідні оперативні відділи. Керуючий відділами завідуючі, призначені керівником складу з числа осіб, які мають середню або вищу фармацевтичну освіту. В обов’язки завідуючого входить забезпечення правильного зберігання товару у відповідності з встановленими правилами і своєчасна перевірки якості наявних у відділ товарів; участь у прийомі поступаючи на склад товарів, забезпеченні у відділі належних санітарно-гігієнічних умов, організація чіткого і своєчасного виконання заповнень і оформлення відповідної документації та інші обов’язки. Завідуючий відділом несе матеріальну відповідальність за наявні у відділі товари та інше майно. Аптечний склад може мати наступні відділи:
приймальний відділ;
відділ хімічних товарів;
голенових препаратів;
перев’язувальний матеріал;
лікарські засоби;
допоміжний матеріал;
медичні інструменти та обладнання.
предмети санітарії, гігієни та догляду за хворими та інші.
При складах можуть бути відділ замовлень, транспортно-експедиційний відділ та інші відділи, в залежності від категорії складу та місцевих умов. Відділи аптечного складу забезпечують отримання і зберігання товару виконування замовлень і облік руху товарів, товари повинні зберігатись на складах в строгій послідовності за найменуваннями, серіями, терміном придатності. На кожне найменування повинна вестись стелажна карточка наступного зразка:
Стелажна карточка:
найменування
серія
придатний до
Кількість
Така карточка дозволяє контролювати своєчасну реалізацію препаратів за серіями: термінами придатності. Крім того для препаратів з обмеженим терміном придатності рекомендовано вести в відділах спеціальний обліковий журнал в якому відображаються наступні дані: найменування препарату, номер прийомного акту, дата поступлення, номер серії, кількість препарату, який поступився, залишок цього препарату за 3 місяці до закінченні терміну придатності і розхід його на кожний залишившихся 3-х місяців. В журналі повинні враховуватись препарати з терміном придатності до 2 років. Якщо препарат підлягав пере контролю, то в журналі робиться запис з вказівкою норма аналізу з продовження терміну придатності.
Всі медичні товари, знаходяться на аптечних складах зберігаються в залежності від їх фізико-хімічних властивостей та у відповідності з вимогами діючою ДФ.
Особлива увага приділяється зберіганню отруйних і сильнодіючих речовин. Для зберігання отруйних речовин на аптечному складі виділяється окреме приміщення, з решітками на вікнах і дверях, оббитими залізом. Кімната повинна бути завжди закрита, а на ніч вона опечатується. Вогненебезпечні речовини повинні зберігатись в спеціально оснащеному вогнестійкому приміщенні.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: ПОРЯДОК ЗБЕРІГАННЯ ТОВАРУ НА СКЛАДІ. КОНТРОЛЬ ТЕРМІНУ ПРИДАТНОСТІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок