Головна Головна -> Реферати українською -> Медицина та здоров'я -> Перманентний татуаж. Пірсинг

Перманентний татуаж. Пірсинг

Назва:
Перманентний татуаж. Пірсинг
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
5,47 KB
Завантажень:
46
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
РЕФЕРАТ
на тему:
Перманентний татуаж. Пірсинг


Зародження сучасного мікропігментування чи перманентного макіяжу треба шукати в тисячолітній історії техніки татуювань.
На початку 80-х років XX ст. перманентний макіяж спочатку з'являється у Франції, куди прийшов з Тайваню, а потім стає по-пулярним, як спеціальний вид косметичного догляду, в багатьох європейських країнах. Одночасно на Тайвані створюється лінія пігментів з великою колірною гамою (15 відтінків); для цієї лінії спеціально створюють також відповідну апаратуру.
На початку 90-х років XX ст. у США з'являється важливе но-вовведення: пігменти на основі гліцерину. Вони відповідають ви-могам, які висуваються органами санітарного нагляду, а їхня ко-лірна гама містить 44 тони.
І, нарешті, у середині останнього десятиліття XX ст. на ринку Тайваню був запропонований перший електронний прилад для мікропігментування, який можна повністю демонтувати.
Однак, незважаючи на те, що США і Тайвань сьогодні є сві-товими лідерами в галузі мікропігментування: США — з вироб-ництва пігментів, а Тайвань — з випуску апаратури, країною, що розвинула і професійно розширила сферу застосування мікропіг-ментування, стала Іспанія.
Німеччина, країна з традиційно потужною хімічною й прила-добудівною промисловістю, з одного боку, та розвинутою сферою послуг — з іншого, стала третьою у світі з виробництва апаратів і пігментів для мікропігментування. Заснована на тайській систе-мі техніка мікропігментування успішно впроваджується в царину прикладної естетики.
Мікропігментування, перманентний макіяж, дермопігменту-вання, дермографія, коригуючий напівперманентний макіяж, мік-роімплантація пігментів — усі ці терміни є синонімами і означа-ють одне й те саме. Вони не визначають приналежність терміна до якихось різних методів або технік, різних видів обробки. Між тисячолітньою технікою татуажу й мікропігментуванням, хоч би як воно звалося, є суттєві розходження. Термін «мікропігменту-вання» виник у США на початку 90-х років XX ст. і незабаром замінив колишню назву цієї техніки (перманентний макіяж) у більшості країн.
Цікавими є порівняльні дані характеристик цих технік — татуажу і мікропігментування.
Перманентний макіяж. Термін був уперше застосований у Європі і на Тайвані для позначення даної техніки (permanent ma). У Європі він широко використовувався з 1984 p., хоча і дотепер застосовується поряд з новим — «мікропігментування».
Дермографія і дермопігментування — термін використову-ється, коли методи мікропігментування застосовуються для мас-кування дефектів шкіри обличчя: білих плям, шрамів тощо.
Мікроімплантація за допомогою пігментів — термін, що офіційно використовується в Іспанії. Визначає дисципліну при одержанні диплома вищого ступеня в галузі прикладної естетики.
Мікропігментування — термін американського походження (micropigmentation), який охоплює всі можливі ділянки застосу-вання даної техніки — на обличчі і тілі — з парамедичними ціля-ми. Цей термін використовується в міжнародному масштабі і сьо-годні є найуживанішим у всіх країнах.
Татуаж — походить від англійського «tatoo» — художнє зоб-раження на шкірі. Малюнок не змивається і не стирається.
Косметичний татуаж на тілі — нова назва, яка використо-вується для розрізнення традиційного татуажу, здійснюваного в студіях тату (tatoo-studio), та послуг, що надаються у косметич-них центрах. Це дизайн невеликих малюнків і деталей, які вико-нуються за допомогою апаратів, призначених для роботи в техні-ці мікропігментування, та спеціально розроблених для даної тех-ніки пігментів.
Крім татуажу і мікропігментування існують й інші терміни, що збагачують проміжні техніки.
Тимчасовий татуаж — визначення, дане застосуванню барв-ників і продуктів, які тимчасово забарвлюють поверхню шкіри (хна, «магічний» олівець тощо). Тимчасовий малюнок замінює та-ту; він не змивається протягом 72 год.
Напівперманентний татуаж — абстрактний термін, через який виникає багато плутанини.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Перманентний татуаж. Пірсинг

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок