Головна Головна -> Реферати українською -> Медицина та здоров'я -> Анатомо-фізіологічні особливості недоношеної дитини

Анатомо-фізіологічні особливості недоношеної дитини

Назва:
Анатомо-фізіологічні особливості недоношеної дитини
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
28,99 KB
Завантажень:
266
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Серед новонароджених дітей особливе місце належить дітям, які народилися передчасно, тобто недоношеним. На передчасно народжених дітей припадає 70% у структурі перинатальної і 20— 40% — ранньої неонатальної смертності. До цього часу немає надійних засобів запобігання і ефективного лікування недоношування. У зв'язку з цим єдиним заходом зниження захворюваності і смертності недоношених дітей є вдосконалення методів їх виходжування, що ґрунтується на глибокому вивченні особливостей цієї групи дітей.

Визначення недоношеності. За рекомендаціями ВООЗ, недоношеною вважається дитина, яка народилася передчасно, тобто у разі терміну вагітності менше ніж 37 повних тижнів (258 днів і менше), рахуючи від першого дня останньої менструації.

Недоношені діти звичайно належать до так званої категорії немовлят з малою масою тіла під час народження (менше ніж 2500 г). Крім передчасно народжених дітей до цієї категорії відносяться немовлята, які народились замалими для свого терміну гестації (із затримкою внутрішньоутробного розвитку). Відмінність між цими групами має важливе клінічне значення, оскільки вони відрізняються не тільки за особливостями перебігу неонатального періоду, ускладненнями, що виникають, але й віддаленими наслідками. Для проведення статистичних порівнянь між окремими установами, регіонами і країнами використовуються класифікації новонароджених дітей за масою тіла і терміном гестації під час народження.

Класифікація залежно від маси тіла. Інтервал поділу — 500 г, тобто: 500—999 г, 1000—1499 г, 1500—1999 г і т.д. Залежність між масою тіла під час народження, терміном гестації і рівнем смертності особливо виражена в немовлят з дуже малою масою тіла (

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: Анатомо-фізіологічні особливості недоношеної дитини

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок