Головна Головна -> Реферати українською -> Медицина та здоров'я -> Діагноз: Хронічний атрофічний кандидоз слизової оболонки порожнини рота.

Діагноз: Хронічний атрофічний кандидоз слизової оболонки порожнини рота.

Назва:
Діагноз: Хронічний атрофічний кандидоз слизової оболонки порожнини рота.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
5,84 KB
Завантажень:
98
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Історія хвороби: кандидоз слизової оболонки порожнини рота
ІСТОРІЯ ХВОРОБИ
Хворий:
Діагноз: Хронічний атрофічний кандидоз слизової оболонки порожнини рота.


І. ПАСПОРТНА ЧАСТИНА
П.І.П....................................
Дата народження............3 серпня 1932р.
Стать ...............................чоловіча
Освіта ..............................вища
Національність .............. українець
Місце проживання..........
Дата звернення................11 березня 2001р.
 
ІІ. СКАРГИ ХВОРОГО
Хворий скаржиться на пекучий біль, постійного характеру в ділянці слизової оболонки поверхні язика, щік, а також у кутках роту. Біль посилюється при пережовуванні їжі. Неприємний запах з роту при розмові та жовтувато-білий наліт на язиці. Інколи випадає смакова чутливість.
ІІІ. АНАМНЕЗ ЗАХВОРЮВАННЯ
Розвиток симптомів даного захворювання пов’язує з виготовленням у травні минулого року повних знімних пластинкових протезів на верхню та нижню щелепи. В наслідок багаторазової корекції пластинкових протезів та незадовільної гігієни ротової порожнини з’явились такі симптоми, як : почервоніння та незначний набряк слизової оболонки, пекучий біль незначної інтенсивності, поколювання. З деяким часом утворився білуватий наліт на язиці та неприємний запах з рота . Зі слів хворого – він вживає антибіотики пеніцилінового ряду для лікування хронічної бронхопневмонії.
IV. АНАМНЕЗ ЖИТТЯ
Народився 3 серпня 1932р. у Львові в сім’ї робітників, був першою дитиною. Виховувався батьками. У сім років пішов до школи , у фізичному і психічному відношенні від однолітків не відставав, вчився посередньо але без труднощів. Закінчив 10 класів та поступив на навчання у Львівський політехнічний інститут де здобув спеціальність архітектора. По закінченню інститута працював за спеціальністю.
Одружений, має двох дорослих дітей, які живуть окремо. Соціально-побутові умови життя задовільні, екологічний регіон проживання без виявлених екологічних забруднень. Алкоголем не зловживає, курить по одній пачці цигарок у день.
У дитячому віці корем та ендемічним паротитом. З 1994 року хворіє виразковою хворобою шлунка та дванадцятипалої кишки , а з 1999 р. -
бронхопневмонією. На наявність туберкульозу, вірусного гепатиту, СНІДу та венеричних захворювань – хворий заперечує.
Спадковий анамнез не обтяжений , алергічні реакції на лікарські препарати та харчові продукти не виявлено.
V. STATUS PRAESENS
Загальний стан хворого задовільний, свідомість ясна, займає активне стояче положення. Будова тіла - нормостенічного типу, дефектів розвитку не спостерігається. Шкіра блідо-рожевого кольору, чиста, еластична, зі збереженим тургором та без видимих патологічних змін.
Обличчя симетричне , пропорційне; носогубні складки згладжені; спостерігається носове дихання. Пальпуються регіональні підщелепові лімфатичні вузли з обох боків , еластичної консистенції; не болючі при пальпації. Обсяг рухів у СНЩСах суглобах в повному об’ємі, суглоби не деформовані, не болючі. Тонус і сила жувальних та мімічних м’язів збережені. Голова округлої форми , пропорційних розмірів по відношенню до інших частин тіла.
 
VІ. STATUS LOCALIS
Огляд та пальпація щелепо-лицевої ділянки:
Лице симетричне, пропорційне. Шкіра блідо-рожевого кольору, чиста, еластична, зі збереженим тургором ; у кутках рота спостерігається глибокі тріщини-заїди вкриті білуватим нальотом із щільними краями не болючі. Шкіра в цих місцях є гіперемійована з проявами мацерації. Носогубна скадка згладжена, а підборідкова – надто виражена; кути рота опущені, червона облямівка губ в нормі. Точки виходу трійчастого нерву при пальпації не болючі. Пальпація привушних залоз та регіональних лімфатичних вузлів(підщелепових, підборідкових, позадущелепових та надщелепових) – неболюча. Рухи у СНЩСах суглобах збережені в повному об’ємі, суглоби не деформовані та не болючі.
Внутрішньо-ротове обстеження:
Слизова оболонка губ в нормі, лише у кутках рота спостерігається тріщини-заїди вкриті білуватим нальотом, не болючі .

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Діагноз: Хронічний атрофічний кандидоз слизової оболонки порожнини рота.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок