Головна Головна -> Реферати українською -> Медицина та здоров'я -> Скачати реферат: АПТЕКА І ЇЇ ЗАВДАННЯ

АПТЕКА І ЇЇ ЗАВДАННЯ / сторінка 4

Назва:
АПТЕКА І ЇЇ ЗАВДАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
619,89 KB
Завантажень:
324
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Наші виробники – 176 підприємств (раніше було 400). Зменшилось число тому, що відкрилися нові суспільні підприємства. Всі наші заводи повинні перейти на систему QM. Проте це дуже дорого – 10 млрд. потрібно Україні для цієї справи. Це здійснення можливе лише до 2005 року. Багато заводів не витримує цієї конкуренції.

1) В Україні діє 5 основних фармацевтичних заводів: “Фармак”, “Дарниці”, “Борщагівка”, “Київмедпрепарат”, “Здоров’я”. Для них характерне введення QM (сертифікати на антибіотики і ін’єкційні розчини).

2) Заводи із технічним зростанням кваліфікації сьогодні 20% працівників працює із фармацевтичною освітою (введення на них QM).

3) Група заводів від 1 до 2 препаратів виробництва.

Всього 22 заводи дають 85% всіх препаратів. По об’єму виробництва Дарницький завод дає 15% всіх препаратів, друге місце “Київмедпрепарати”, третє місце – “Здоров’я”, “Фармак – 11%, “Борщагівка – 8%, “Біостимулятор” – 5%, “Галич-фарм” – 4%, “Вітамінний” – 3,5%. Декілька заводів виробляє один і той апарат. Розробка одного препарату коштує 600-800 млн. доларів, а активних антибіотиків до 1,5 мл. доларів. Фондів таких багатих Україна не має. Але вона входить в число 15 країн по науковому потенціалу і тому ми створили свою Державну Фармакопею і ніяка друга країна її не створила. З кордоном потрібно 500 чоловік для створення такої книги “Фармакопеї”. Франція працює по чужих рецензіях. При заводах створюються наукові центри і утворюються лікарські форми. Наші заводи на 40% забезпечують антибіотиками; 35% – вітамінами. Україна пішла по шляху виробництва ліків “Геріка”, втратившу захист “Геріка” – це дешеві ліки, які без патентного захисту і використовуються в усьому світі. Вони в 20 раз дешевші. 14 країн переходять на бюджетну медицину. В країнах ОС –80% оплачує держава. В Канаді безплатне лікування. Там на одну людину виділяється 500 доларів на придбання ліків (комп’ютерна система), але не всі генеріки можуть використовуватись у нашій країні. Тому, що є патенти, які не закінчуються (вносяться нові дані в виробництво препарату і на 5 років продовжується дійсність патенту, а далі вносяться нові дози фармакологічна дія і дія патенту знову продовжується на 5 років. Є препарати, які потребують нової технології виготовлення і тому для них створюються нові філіали. У нас (Україна) працюють країни третього світу і з метою одержання гарного прибутку (безрецептурний відпуск жаропонижаючих: 32 різновиди аспірину, 40 – парацитамолу і обезболюючих – 20 анальгіну).

Імениті компанії заводять нові розробки. Фальсифікація лікарських засобів у рік – 7% (20 млрд. доларів), фальсифікують сам лікарський препарат: – відсутність діючих речовин:

32% в СНД

12-15 в Україні

50% в Африці.

В Україні в 2001 році приходило 95%. Антибіотики і гормональні препарати фальсифікують. На сьогодні це явище не показують – немає статті на підробку чи на фальсифікацію лікарських засобів. Поки не вийде новий закон “Про лікарські засоби” до тих пір із цим явищем не в силі боротися. Фальсифікуючі засоби зустрічаються більше в провінції. Щоб не потрапили фальсифікуючі засоби в аптеку, слід звернути увагу на зовнішній вигляд, неефективне лікування людей, причину дешевизни, на упаковку. Звернути увагу на працю лікарів і медичних сестер. Транс-компанія (зливаються капітали). В Америці кожний штат має свої закони по отруйних, наркотичних препаратах. Ціни в аптеках не контролюються. Норми розміщення в країнах світу аптек немає, лише до 65 років – працездатність. В аптеках світу можна володіти лише 1-ю аптекою, а в Німеччині – 2-ма. До 25 років стоять в черзі за кордоном, щоб одержати рецензію на відкриття аптеки. І коли працівнику вже 65 років, то він продає аптеку, або передає по спадщині особі із фармацевтичною освітою.

15-20% приріст вживання щорічних ліків. Причина: а) старіння населення; б) зростання ринку збуту; в) збільшення агітування на покращення здоров’я.

Страхова медицина діятиме із 2004 року тому, що: а) грошове джерело – держава; б) речаги контролю грошей із наших зарплат – 5% на страхову медицину.

Інвестиція. Наш ринок лікувальних препаратів є нерозвинутим а) конкурентна спроможність лікувальних засобів низька; б) немає належної бази для фазмації; в) відсутня об’єктивна інформація про їх продаж в Україні; г) низький професіоналізм наших співробітників (обслуговування пацієнтів). У Фінляндії 100% (найкраще обслуговування населення). при відсутності ліків дзвонять в країни світу де вони є (в Африку, в Австралію і т.д.). На наступний день присилають ліки хворому. В досьє (комп’ютері) заведена вся інформація про препарат і де він є. Хворий сам робить для себе роздруківку на комп’ютері і забирає її з собою. Тести роблять за 10-15 хв.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Реферат на тему: АПТЕКА І ЇЇ ЗАВДАННЯ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок