Головна Головна -> Реферати українською -> Медицина та здоров'я -> Бронхоскопія

Бронхоскопія

Назва:
Бронхоскопія
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
2,85 KB
Завантажень:
208
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
БРОНХОСКОПІЯ

Бронхоскопія — метод візуального та інструментального дослідження бронхолегеневої системи за допомогою ендоскопів, які вводять у дихальні шляхи хворого.

Бронхоскопію і пов'язані з нею ендобронхіальні діагностичні та лікувальні маніпуляції виконують за допомогою жорсткого та гнучкого бронхоскопа.

Показання до проведення бронхоскопії Усі види бронхолегеневої патології, яка супроводжується тривалим кашлем (резистентним до протизапальної терапії), кровохарканням, видаленням значної кількості слизового гнійного харкотиння, вогнищеве та дифузне ураження легенів, збільшення регіонарних лімфовузлів, порушення прохідності дихальних шляхів

Бронхоскопія під загальним наркозом. Напередодні проведення бронхоскопії хворому роз'яснюють мету дослідження, у психічно лабільних пацієнтів здійснюють премедикацію транквілізаторами У день дослідження хворому очищають шлунок, по можливості — кишки, у нього має бути спорожненим сечовий міхур Безпосередньо переднаркозну премедикацію виконують звичайно внутрішньовенне, вклавши хворого на бронхоскопічний стіл

Бронхоскопія під місцевим наркозом. Слід поговорити з творим напередодні, щоб установити з ним контакт і уточнити його психологічний стан При вираженому неспокої, крім психологічної підготовки, призначають транквілізатори снотворні засоби.

Повторні лікувальні бронхоскопії виконують без премедикації, натще, з попереднім відвіданням хворими санвузла

Використані бронхоскопи треба очистити від слизу за допомогою мачули, змоченої у мильному розчині, промити зовні і всередині циркулюючим струменем бактерицидної рідини (0,5 % спиртовий або водний розчин хлоргекоидину — гібітину, 1 % розчин хлориду бензалконія).

Добрий ефект дає застосування ультразвукових стерилізаторів.

Завантажити цю роботу безкоштовноРеферат на тему: Бронхоскопія

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок