Головна Головна -> Реферати українською -> Медицина та здоров'я -> Вакцинацію проводять АКДП

Вакцинацію проводять АКДП

Назва:
Вакцинацію проводять АКДП
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
2,62 KB
Завантажень:
169
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Вакцинацію проводять АКДП-вакциною триразово з інтервалом ЗО днів дозою 0,5 мл, за винятком вакцин, які вводяться з іншими інтервалами згідно з інструкцією до їх застосування. Першу ревакцинацію проводять у 18 міс.

Інтервал між вакцинацією і першою ревакцинацією повинен становити не менше ніж 12 міс і не більше ніж 2 роки.

Щеплення дітей до 4 років поза термінами календаря. АКДП-вакцина призначається з такого розрахунку, щоб дитина встигла одержати триразово вакцинацію і першу ревакцинацію до 3 років 11 міс 29 днів

Другу ревакцинацію проводять АДП-анатоксином (доза 0,5 мл), третю і подальші ревакцинації проводять АДП-М-анатоксином (доза 0,5 мл) Дітей до 6 років 11 міс 29 днів - які мають протипоказання до введення АКДП-вакцини або перехворіли на кашлюк, щеплюють АДП-анатоксином Вакцинація проводиться дворазове з інтервалом ЗО днів дозою 0,5 мл. за винятком вакцин, що вводяться з іншими інтервалами згідно з інструкцією до їх застосування.

Першу ревакцинацію проводять через 9—12 міс (доза 0,5 мл). Щеплення дітей віком понад 6 років поза термінами календаря проводиться АДП-М-анатоксином, вакцинація триразово з інтервалом не менше ніж ЗО днів (доза 0,5 мл), перша ревакцинація — через 6—9 міс (доза 0,5 мл) після введення третьої дози під час вакцинації. Максимальний інтервал між щепленням АКДП-вакциною, АДП- і АДП-М-анатоксинами не повинен перевищувати 12 міс

Подальші планові ревакцинації дорослих, які раніше були щеплені за віком та епідпоказаннями, проводяться з інтервалом 10 років АДП-М-анатоксином (доза. 0,5 мл). Підлітків і дорослих, які раніше не були щеплені або не мають даних про імунізацію, щеплюють АДП-М-анатоксином триразово (інтервал між першим і другим щепленням повинен становити ЗО—45 днів, а між другим і третім — 6—12 міс) Подальші ревакцинації проводять кожні 10 років.

Щеплення особам віком понад 50 років проводять за епідпоказаннями

Завантажити цю роботу безкоштовноРеферат на тему: Вакцинацію проводять АКДП

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок