Головна Головна -> Реферати українською -> Медицина та здоров'я -> Видатні хіруриг України

Видатні хіруриг України

Назва:
Видатні хіруриг України
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
996,08 KB
Завантажень:
262
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Видатний хірург другої половини ХІХ ст. Народився він на Херсонщині у 1836 році, виховувався у притулку для сиріт. У 1859 році закінчив медичний факультет Московського університету, після чого працював лікарем-хірургом на Херсонщині, в Одесі.

У 1870р. М.В.Скліфосовського було обрано професором хірургії, а у 1980р. – професором Московського університету. У своїй роботі Микола Васильович приділяв велику увагу впровадженню антисептики. Вдосконалюючи антисептику М.В.Скліфосовський поступово перейшов до застосування йодоформу, сулеми, а з часом до антисептичного методу роботу в хірургії.

Він був одним з ініціаторів організації Московського хірургічного товариства, головою І Всеросійського з’їзду хірургів. М.В. Скліфосовський – один з організаторів Всесвітнього конгресу лікарів у 1897р., президентом якого його було обрано.

Знавець топографічної анатомії, досвідчений клініцист, який віртуозно володів хірургічною технікою, досягнув значних успіхів при багатьох складних операціях. Він написав безцінний підручник з оперативної хірургії. Йому належить заслуга в популяризації знеболення в лікувальних закладах України.

В своїй невеликій клініці він зробив понад 10 тис. операцій. Його ім”я присвоєно клініці факультетської хірургії Національного медичного університету ім. академіка О.О.Богомольця (м.Київ).

У 1898 р. після закінчення Московського університету, О.П.Крилову була присвоєна золота медаль за наукову роботу. “Камни почек и их лечение”, яку він виконав у студентські роки.

У 1913 році О.П.Крилов був запрошений на роботу в клініку госпітальної і факультетської хірургії Київського університету. З його приходом робота в клініці змінилась, почали широко впроваджувати ендоскопічні методи дослідження. Посібник “Частная хирургия” написаний О.П.Криловим, став основним підручником з хірургії.

Видатний сучасний хірург України,. академік НАН та АМН України, доктор медичних наук, професор , заслужений діяч науки України, Лауреат Державних премій України (1978,1988), почесний директор Інституту серцево-судинної хірургії АМН України.

М.М.Амосов є засновником торакальної хірургії в Україні, одним із провідних вчених-хірургів і біокібернетиків країни. Він вперше в Україні в 1955 році провів резекцію легень; у 1955 році започаткував хірургічне лікування вад серця; в 1958 р.– операції на серці зі штучним кровообігом. М.М.Амосов створив першу в Україні клініку серцевої хірургії (1955) реорганізовану в 1983 р. в Інститут серцево-судинної хірургії.

У 1958 р. М.М.Амосовим та його співробітниками в Києві була створена оригінальна модель апарата штучного дихання, яка стала противником сучасних дихальних апаратів.

Доктор медичних наук, професор, заслужений діяч України, лауреат державної премії України (1977), почесний директор Інституту хірургії та трансплантології АМН України.

О.О.Шамілов – висококваліфікований спеціаліст у галузі хірургічної гастроентерології, гепатопанкреатології, судинної і торакальної хірургії.

Він очолював інститут, де розроблялись найбільш ефективні методи лікування захворювань травного тракту, гепатоканкреатобіліарної системи, судин, портальної гіпертензії, уроджених вад, що вимагають специфічних оперативних втручань із використанням мікрохірургічної техніки.

Радянський хірург, доктор медицини (1901), професор (1912), заслужений діяч науки (1936).

З 1912 року завідував кафедрою загальної хірургічної патології Київського університету. З 1929 року консультант Першого комуністичного воєнного госпіталю. З 1934 року зав кафедрою загальної хірургії ММОІ.

М.М.Дітерікс опублікував близько 130 наукових робіт присвячених в основному захворюванню суглобів. Він один з перших в Росії запропонував використовувати геліотерапію для лікування туберкульзу кісток. Запропонував (1932) шину для тимчасової іммоблізації при переломах кісток стегна. Багато його робіт присвячені травматичним аневрумам, грижам базедовій хворобі, а також історії медицини і ряд робіт по воєнно-польовій хірургії.

Завантажити цю роботу безкоштовноРеферат на тему: Видатні хіруриг України

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок