Головна Головна -> Реферати українською -> Медицина та здоров'я -> Гармонійна сім'я — запорука здоров'я

Гармонійна сім'я — запорука здоров'я

Назва:
Гармонійна сім'я — запорука здоров'я
Тип:
Реферат
Мова:
Англійська
Розмiр:
4,58 KB
Завантажень:
288
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Що може бути природніше шлюбу, коли двоє поєднуються для щастя і продовження роду. Гуманістичний сенс, людська глибинна сутність шлюбу передбачають його єдиною, гідною людини, підставою безкорисних почуттів обох сторін.

Та відомо, що в класово-антагоністичному суспільстві, шлюб нерідко ґрунтується на матеріальних засадах і набуває вигляду економічної угоди, яка закріплюється і регулюється шлюбним контрактом. Саме це суспільство породило таке протиприродне явище, як сумно відоме поняття “нерівний шлюб”. Протягом майже всієї історії людства, панівним типом шлюбу був так званий гомогетний, тобто однорідний. Більше того порушення гомогетності, шлюб з “чужими” суворо засуджувалися безпосереднім оточенням, родиною, та й самою людиною сприймалася як порушення віковічних традицій.

Але суспільний процес призвів до значного послаблення багатьох соціальних бар’єрів.

Сучасні закохані сповідують переважно демократичні погляди, не надаючи часом ніякого значення ні національності, ні походженню, ні соціальному становищу свого обранця.

Існує багато причин зміні стосунків у сім’ї. Наприклад психологічна грань.

Коли деяким невдалим шлюбам ставиться діагноз: “не зійшлися характерами”, то мається на увазі саме психологічна несумісність подружньої пари. Але цей вираз не досить точний. Адже крім характеру й інші структури людської психіки відіграють значну роль у спілкуванні, а особливо у спільному житті чоловіка та жінки.

Складність досягнення психологічної сумісності передусім у тому, що внутрішнє життя людини являє собою справжній світ із своїми власними законами. Коли двоє зустрічаються, знайомляться, закохуються і вирішують поєднати свої долі, то ними насамперед керують почуття.

Бути разом – абсолютна цінність для закоханих, і вони, звичайно не замислюються, чи підходять один одному.

Існують сім’ї, де рівень згоди падає до рівня розбіжностей. У таких сім’ях переважають суперечки, виникає постійна нервова напруга. Подружжя весь час щось з’ясовує. Майже кожен крок чоловіка викликає у дружини запитання.

Внаслідок необхідності постійно узгоджувати численні розбіжності, подружжя стає дратівливим, обоє легко втрачають рівновагу, часто реагують на дрібниці.

Коли це вже трапляється, розмивається й та сумісність, яка існувала, подружнє спілкування стає стомлюючим, зникає радість бути поряд. Якщо подружжю не вдається врегулювати дрібні розбіжності, психологічний клімат у сім’ї погіршується і настає стадія суперечок. Подружжю, яке дійшло до стадії психологічної війни, жити разом не тільки не має сенсу, а й небезпечно. Краще у таких випадках розлучитися.

Варто проаналізувати найбільш поширені причини й мотиви конфліктів, що погіршують процес досягнення подружньої сумісності.

Найпоширенішим є алкоголізи, зрада, відсутність взаєморозуміння, ревнощі, втрата почуттів.

Пам’ятайте найголовніше: якщо ви кохаєте одне одного, якщо ви вирішили пов’язати свої долі, то в головному ви абсолютно рівні – у своєму праві на щастя, у своїх можливостях зробити кохану людину щасливою. Всі нерівності будь-якого шлюбу можна подолати, якщо ви візьметесь і будете прагнути до цього удвох.

А чи можна в теперішніх умовах виростити здорову дитину? Протягом усього часу батьки хотіли мати здорових дітей. Але не завжди і не у всіх є для цього можливості.

У складних теперішніх умовах, здоров’я здебільшого залежить від нас, а здоров’я наших дітей – від образу життя, поведінки батьків, при чому ця залежність проявляється ще задовго до народження дитини.

Відомо, що алкогольне сприяння одного із батьків у момент запліднення може визвати порушення в передачі генетичної інформації в період злиття батьківської та материнської клітини.

Навіть таблетки від головної болі інколи несприятливо діють на організм плода. А неправильне харчування: може викликати викидень, передчасні пологи, різні відхили у здоров’ї дитини.

Отже, здоровий спосіб життя сприяє народженню здорових дітей, гармонії в сім’ї, а також покращенню як духовного так і матеріального стану людини і подружжя.

І якщо ви хочете мати міцну, здорову сім’ю, то це залежить лише від вас.

Завантажити цю роботу безкоштовноРеферат на тему: Гармонійна сім'я — запорука здоров'я

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок