Головна Головна -> Реферати українською -> Медицина та здоров'я -> Основні види апаратної косметології. Вакуумний масаж. Дермотонія. Пресотерапія. Вапоризація. Кріогенна терапія. Гальваніка та електрофорез (іонофорез). Дарсонвалізація. Мікрострумова терапія. Електростимуляція

Основні види апаратної косметології. Вакуумний масаж. Дермотонія. Пресотерапія. Вапоризація. Кріогенна терапія. Гальваніка та електрофорез (іонофорез). Дарсонвалізація. Мікрострумова терапія. Електростимуляція

Назва:
Основні види апаратної косметології. Вакуумний масаж. Дермотонія. Пресотерапія. Вапоризація. Кріогенна терапія. Гальваніка та електрофорез (іонофорез). Дарсонвалізація. Мікрострумова терапія. Електростимуляція
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,27 KB
Завантажень:
446
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
РЕФЕРАТ
на тему:
Основні види апаратної косметології. Вакуумний масаж. Дермотонія. Пресотерапія. Вапоризація. Кріогенна терапія. Гальваніка та електрофорез (іонофорез). Дарсонвалізація. Мікрострумова терапія. Електростимуляція


Вакуумний масаж
Традиційно для його проведення в косметичних кабінетах застосовують апарат LPG. Він дає чудові результати при боротьбі з целюлітом, і його єдиним недоліком є дуже висока ціна. Але LPG — не єдиний пристрій, за допомогою якого можна робити вакуумний масаж. Його більш дешевий ана-лог — Starvac SP — дає змогу до-сягти тих же результатів, щоправ-да, процедур доведеться провести більше.
Starvac SP — це система ваку-умно-роликового масажу, що доз-воляє, завдяки спеціальним насадкам, усунути целюліт, який ді-агностується в багатьох жінок. Вакуумно-роликова система при-ладу створює на поверхні шкіри контрольоване розрідження по-вітря. Шкірна складка втягується між двома роликами. Відстань між ними міняється, «підлаштовуючись» до товщини шкірної складки. Під час руху насадки шкірна складка прокочується між двома валиками, і в результаті виходить унікальне поєднання: ма-саж + прокочування + вакуум.
Оператор самостійно визначає рівень декомпресії і тиску по-вітря в насадках. За допомогою Starvac SP успішно лікуються:—
целюліт (жирові відкладення зменшуються і жирові кліти-ни реваскулюються);—
порушення обміну речовин (поліпшується метаболізм через значну гіперемію чи почервоніння);—
дермальні проблеми (знімаються спазми). Спеціальними рухами чашок-насадок можна поліпшити обмін речовин у глибоких шарах шкіри, а також змінити на краще вигляд шкіри за рахунок активізації капілярного кровообігу, кис-невого обміну і підвищення проникності цитоплазматичних мембран. У результаті активізуються відсмоктування жиру та інфільт-рація тканин.
Механічні рухи роликів дають змогу зменшити целюлітні горбики, розбиваючи їх. За допомогою Starvac SP можна також позбуватися зморшок, мішків під очима.
Вакуумний масаж поліпшує мікроциркуляцію крові у ткани-нах, прискорює обмін речовин, сприяє локальному виведенню надлишкової рідини і токсинів, знімає м'язову напругу. Проведен-ня вакуумного масажу дає найкращі результати на початкових стадіях целюліту, коли ще не остаточно сформувалися вузли і щільна сполучна тканина. Він також використовується в різних комплексних програмах з корекції фігури.
Вакуум-спрей здійснюється за допомогою пульверизатора, що розпорошує воду чи косметичний засіб у вигляді дрібних крапли-нок, які, потрапляючи на шкіру, тонізують, освіжають її та діють заспокійливо.
Дермотонія
Дермотонія — це новаторська технологія, розроблена фірмою CFK Concepts (Франція), в основі якої лежить поєднання рефлек-сотерапії й вакуумного впливу.
Це подвійна техніка, що дає змогу провести ефективний ваку-умний масаж, поліпшити лімфа-тичну мікроциркуляцію в дермі та гіподермі, розблокувати тканини, активізувати метаболічні процеси у шкірі, усунути набряклість і від-новити життєву силу всього орга-нізму. Безболісний і неінвазивний метод делікатно впли-ває на сполучну тканину, віднов-лює еластичність, тонізує і зміц-нює шкіру, підвищує її тургор. Ма-сажні насадки з тефлоновими кульками на робочій поверхні доз-воляють здійснити вакуумний вплив, інтенсивність і частота яко-го регулюються залежно від характеру проблеми.
З успіхом використовується для лікування целюліту, вікових змін шкіри, ожиріння різних форм, а також при підготовці паці-єнта до операції та у післяопераційний період.
Тривалість одного сеансу — 45 хв.
Протипоказання: серцево-судинні захворювання, тромбо-флебіт.
Пресотерапія
Пресотерапія являє собою дозований вплив на шкіру стисне-ним повітрям, яке подається через спеціальні чобітки (рис. 8.11). Це активний механічний лімфодренаж, що стимулює кровообіг, поліпшує відплив лімфи, сприяє виведенню шлаків, підвищує еластичність шкіри.
З пресотерапією добре узгод-жується обгортання на основі мор-ських водоростей, а також ману-альні техніки масажу.
Показання: набряки, порушення кровообігу в нижніх кінцівках і початкові стадії целюліту.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 Реферат на тему: Основні види апаратної косметології. Вакуумний масаж. Дермотонія. Пресотерапія. Вапоризація. Кріогенна терапія. Гальваніка та електрофорез (іонофорез). Дарсонвалізація. Мікрострумова терапія. Електростимуляція

Схожі роботи:


BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок