Головна Головна -> Реферати українською -> Медицина та здоров'я -> хронічний холецистохолангіт

хронічний холецистохолангіт

Назва:
хронічний холецистохолангіт
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,35 KB
Завантажень:
156
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Історія хвороби: хронічний холецистохолангіт
І. Загальні відомості про хвору дитину (praefatio).
Прізвище, ім’я, по-батькові:.
Вік дитини 14 років.
Дата і місце народження. 05 .02.1986р м.Тернопіль.
Дані про батьків. Мати: -38 р.; безробітня.Батько: -45р.;інженер Комбайновий завод.
Дитячий заклад, що відвівує дитина. Школа-11 ; 8 -Б клас.
Під наглядом якого лікувального закладу перебувала дитина міська дитяча поліклініка -2
Дата поступлення в клініку. 05.04.2000.
ІІ. Скарги хворого (mоlestia aegrotti) на день курації.
Дитина скаржиться на збільшення розмірів шиї спереду в правий і влівий бік ,на відчцуття незручності в області шиї, серцебиття в спокої,яке посилюється при фізичному навантаженні,на підвищену пітливість,швидку втомлюваність,дратівливість,тремтіння кінцівок , яке посилюється при фізичному навантажені ,м’язеву слабість,неспокійний сон з перервами,підвищений апетит,похудання.
ІІІ. Анамнез захворювання (anamnesis morbi).
Зі слів хворої і даних консультативної карти вважає себе хворою протягом останніх 3 роки.Неодноразово проходила стаціонарне лікування у відділенні ендокринології з приводу дифузного токсичного зобу .Лікування включало мерказоліл по 1 таб. щоденно.Після закінчення останього курсу лікування стан погіршився ,у зв’язку з неефективністю консервативного лікування рекомендовано оперативне втручання .В1998р. в науково-дослідному інституті м.Львова проведено під загальним знеболенням субтотальну резекцію щитовидної залози ..За 1 місяць до теперішнього поступлення в стаціонар дівчинка зазнала психологічного стресу ,після чого зразу з’явилося серцебиття в спокої ,яке посилюється при фізичному навантаженні, тремтіння кінцівок ,підвищена пітливість, пізніше з’явилась дратівливість, плаксивість ,підвищевся апетит .За останні 3 тиждні дівчинка схудла ,помітила ,що розміри шиї збільшилися спереду в правий і лівий бік ,з’явилося відчуття незручностьі в області шиї,м’язева слабість.Сон став неспокійний, з перервами. Самолікування не проводилось.Мати дівчинки звернулась до дільничого лікаря-педіатра,яким була направлена на стаціонарне лікування в Тернопільську обласну дитячу лікарню,куди поступила 05.04.2000р.Подібних захворювань у членів сім’ї та оточуючих не було.
ІV. Анамнез життя (anamnesis vitae).
Перша дитина в сім’ї , від першої доношеної вагітності .Матері на час вагітності було 24 роки.Вагітністьпротікала без ускладнень.Перенесенні інфекційні захворювання,вживання медикаментів під час вагітності заперечує .Умови праці та побуту вагітної були задовільними .Шкідливі звички відсутні.Вагітна дотримувалася режиму ,вживала раціональне харчування.Знаходилась на ипостійному спостереженні в діночій консультації з 11тижднів.Дородові патронажі проводились .
Пологи перші,термінові в 39-40 тижднів агітності,які закінчились народженням доношеноїдівчинки, без ознак асфіксії,оцінкою 8 балів за шкалою Апгар на 1 і 5 хвилині ,вагою 3200грами,довжиною 52см супроводжувалися самостійним відшаруванням плаценти,крововтрата в пологах 150 мл.Сімейний і генетичний анамнез достовірно не відомий. З 1999 року хлопчик живе і навчається у коропецькій школі-інтернаті.
Алергічні захворювання та контакт з інфекційними хворими дитина заперечує..
Рік тому перехворів на хронічний тонзиліт.
V. Суб’єктивне обстеження (status praesens subjectivus).
Шкіра і слизові оболонки.Відмічається наявність «судинних зірочок»; сіро-жовтий наліт біля кореня язика, блідість носогубного трикутника.
Лімфатична система. Скарг стосовно лімфатичної системи не пред’являє.
Кістково-суглобова система.Болей в кістках і суглобах не відчуває, скутості та обмеження рухів в суглобах немає.
М’язова система. На болючість, слабкість м’язів не скаржиться.
Серцево-судинна система. Болей в ділянці серця, за грудиною, серцебиття ,задишки, запаморочень дитина не відчувала..
Дихальна система. Кашлю, задишки, ядухи, болей в грудній клітці, змін голосу, неприємного запаху з рота не мав.
Травна система.Протягом шести місяців відмічає в себе різке зниження апетиту,гіркий присмак у роті, нудоту, болі в ділянці правого підребер`я, особливо після фізичного навантаження; болі колючого характеру, приступоподібні, тривалістю 0,5-1год.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 Реферат на тему: хронічний холецистохолангіт

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок