Головна Головна -> Реферати українською -> Медицина та здоров'я -> хронічний обструктивний бронхіт в стадії загострення.

хронічний обструктивний бронхіт в стадії загострення.

Назва:
хронічний обструктивний бронхіт в стадії загострення.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,04 KB
Завантажень:
420
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
 
Історія хвороби: хронічний обструктивний бронхіт в стадії загострення.
Синдромальний діагноз: СИНДРОМ УРАЖЕННЯ ДИХАЛЬНОЇ СИСТЕМИ.
Клінічний діагноз : ХРОНІЧНИЙ ОБСТРУКТИВНИЙ БРОНХІТ В СТАДІЇ ЗАГОСТРЕННЯ.
Оцінка за написання Куратор : студентка ІV курсу 10 групи
історії хвороби _____
Початок курації 22.02.2001
Оцінка за захист_____ Закінчення курації 4.02.2001
Тернопіль —2001
1.ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ ПРО ХВОРУ ДИТИНУ /PRAEFATIO/.
Прізвище
Ім”я Василь
По-батькові Михайлович
Вік дитини 6 років 8 місяців
Дата і місце народження 15.06 1994р., с. Увисла, Гусятинського району,
Тернопільської області
Адреса проживання с. Увисла, Гусятинського району, Тернопільської області
Дані про батьків:
батько 1972 р.н., тракторист
колгоспу ”Зоря”, с. Увисла;
мати, 1972 р.н., касир на залізничній станції
Хоростків.
Дитячий заклад, що відвідує дитиа 1 клас восьмирічної школи с. Увисла
Під наглядом, якого лікувального закладу перебувала дитина Хоростківська міська лікарня
Дата вступу у клініку 14.02 2001р., 9.35.
2. СКАРГИ ХВОРОГО /MILESTIA AEGROTI/.
Хворий скаржиться на постійне покашлювання, з періодичними нападами сухого, нав”язливого кашлю, які виникають незалежно від часу доби, тривають кілька хвилин і самостійно проходять. Приступи кашлю супроводжуються відчуттям стиснення за грудиною. Крім цього, турбують задишка при фізичному навантаженні, зниження апетиту, неспокій, загальна слабість, в”ялість, втомлюваність, поганий сон.
3. АНАМНЕЗ ЗАХВОРЮВАННЯ /ANAMNESIS MORBI/.
Хворіє з початку лютого 2001року. Пов”язує початок захворювання з фізичним навантаженням і переохолодженням (гра в футбол). Захворювання почалося поступово. Спочатку відмітив появу покашлювання, яке перейшло в сухий кашель, підвищення температури тіла до 37С, загальну слабість, підвищену втомлюваність, зниження апетиту. Батьки займалися самолікуванням: мікстура від кашлю, АЦЦ, мукалтін, еуфілін, гентаміцин. В зв”язку з погіршенням стану хворого батьки звернулися в Хоростківську міську лікарню, де і був виставлений діагноз ”Хронічний обструктивний бронхіт в стадії загострення”. Дитина була направлена в ТОДКЛ, де зараз перебуває на стаціонарному лікуванні.
З приводу захворювання батьки звернулися в обласну дитячу лікарню, де був виставлений діагноз ”Гострий бронхіт”. Лікувався стаціонарно. Після цього часто хворів простудними захворюваннями: в березні 98р. – гострий трахеобронхіт, в жовтні 98 – правобічна бронхопневмонія, січні-ілютому 99 гострий ларинготрахеобронхіт; періодично 1-2 рази на рік перебуває на стаціонарному лікуванні в зв”язку з загостренням хронічного бронхіту. В 2000 почастіщали респіраторні захворювання: в березні переніс двобічну бронхопневмонію, в травні загострення хронічного бронхіту, в червні – на фоні ГРВІ загострення бронхіту, в липні бронхіт.
3. АНАМНЕЗ ЖИТТЯ /ANAMNESIS VITAE/.
Перша дитина в сім”ї від першої доношеної вагітності, перших пологів. На час вагітності мати мала 21 рік. Вагітність і пологи протікали без ускладнень. Умови праці і побуту вагітної були задовільними. Шкідливі звички заперечує. Знаходилась під спостереженням в жіночій консультації. Дитина народилась доношеною, без ознак асфіксії. Маса при народженні 4100 г, довжина тіла-54 см. Закричала відразу; до грудей прикладена на другий день, ссала активно. Пупковий залишок відпав на 4-ту добу, ранка загоїлась на 6-ту добу. На 7-му добу дитина була виписана додому. В період новонародженості дитина не хворіла. Після народження дитина перебувала на природному грудному вигодовуванні до 1 року 8 місяців. Термін введення прикормів та фізіологічних додатків відповідає нормам раціонального харчування. Перед початком даного захворювання харчування було раціональним, в домашніх умовах 4 рази на добу.
Фізичний розвиток у відповідні вікові періоди відповідав фізіологічним нормам для даного віку.
Психомоторний розвиток. Головку почав фіксувати в 3 місяці, сідати – в 5 місяців, повзати – в 7 місяців, стояти – в 9 місяців, подальший розвиток рухової функції відповідає фізіологічним нормам для відповідного віку.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 Реферат на тему: хронічний обструктивний бронхіт в стадії загострення.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок