Головна Головна -> Реферати українською -> Медицина та здоров'я -> Робота неонатолога в родопомічному закладі I,II,III-ого рівнів перинатальної допомоги. Організація роботи відділення інтенсивної терапії новонароджених пологового будинку Прогнозування стану плода і новонародженого. Фетальний моніторинг. Визначення перина

Робота неонатолога в родопомічному закладі I,II,III-ого рівнів перинатальної допомоги. Організація роботи відділення інтенсивної терапії новонароджених пологового будинку Прогнозування стану плода і новонародженого. Фетальний моніторинг. Визначення перина

Назва:
Робота неонатолога в родопомічному закладі I,II,III-ого рівнів перинатальної допомоги. Організація роботи відділення інтенсивної терапії новонароджених пологового будинку Прогнозування стану плода і новонародженого. Фетальний моніторинг. Визначення перина
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,25 KB
Завантажень:
289
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Реферат на тему:
Робота неонатолога в родопомічному закладі I,II,III-ого рівнів перинатальної допомоги. Організація роботи відділення інтенсивної терапії новонароджених пологового будинку Прогнозування стану плода і новонародженого. Фетальний моніторинг. Визначення перинатального ризику. Оцінка стану дитини при народженні


Сучасна організація перинатальної допомоги, куди входить і неонатальна допомога, має 3 рівня.
Перший рівень – надання простих форм допомоги матерям та дітям. Відносно новонароджених-це первинна неонатальна допомога, виявлення станів ризику, рання діагностика захворювань та, при необхідності – направлення пацієнтів в інші лікувальні установи.
Другий рівень – забезпечення всієї необхідної медичної допомоги при ускладненнях, а також при нормальному перебігу пологів. станови такого рівня повинні мати висококваліфікований персоналта спеціальне кстаткування.Вони вирішують задачі, які забезпечують короткий курс штучної вентиляції легенів, клінічну стабілізацію стану важкохворих та глибоконедоношених дітей та направлення їх в стаціонари 3 рівня.
Третій рівень – надання медичної допомоги будь-якого ступеня важкості. Такі
установи потребують спеціального цілеспрямованого забезпечення кадрами високої кваліфікації, лабораторіями та сучасним устаткуванням. Принципова відмінність між 2 та 3 рівнем допомоги є різниця контингенту.
Оптимальною організаційною формою установи ІІІ-го рівня є регіональний перинатальний центр. В даних установах найбільш тісно працюють за основними питаннями акушери та неонатологи. Тут концентруються вагітні високого ризику, а інтенсивна терапія починається на рівні плоду та продовжується безпосередньо після народження у відділенні інтенсивної терапії.
При цьому транспортування пацієнта відбувається in utero, що дозволяє найбільш успішно реалізувати основний принцип – ефективність надання інтенсивно-реанімаційної допомоги новонародженим зростає, якщо вона висококваліфікована, надається без запізнення та не потребує транспортування пацієнта.
Розрахунки вказують, що на 1000 вагітностей, що завершилися пологами, інтенсивної допомоги потребують в середньому 100 новонароджених. Необхідність в реанімаційних ліжках при умові зайнятості ліжкового фонду на 80-85% та терміну перебування на ліжку від 7 до 10 днів складає 4 ліжка на кожну 1000 народжених дітей.
При організації відділення реанімації та інтенсивної терапії новонароджених мають бути наступні приміщення: реанімаційно-інтесивні зали, ізолятори, експер-лабораторрія, кімнати для лікувального персоналу, для батьків та медичної апаратури. Обов’язково виділення санітарної зони, зони для обробки та перевірки працездатності апаратури.
Повинні бути розроблені “грязний” та “чистий” маршрути для пересування парартури та відвідувачів.
Сучасні нормативи площі на одне реанімаційно-інтенсивне місце складає від 7,5 до 11 м2. В оптимальному варіанті слід мати ще 11 м2 площі на кожне реанімаційне місце для збереження апаратури та матеріалу.
Основою лікувального місця є інкубатор. Комплект лікувальної апаратури на кожне місце:
-респіратор для штучної вентиляції легенів;
-відсмоктувач для аспірації слизу;
-2 інфузійних насоси;
-лампа для фототерапії;
-набори для реанімації;
-набори для дренування плевральної порожнини;
-набори для ОЗПК;
-катетери (шлункові, пупкові);
-набори голок-“метеликів”;
-набори підключичних катетерів.
Крім того, у відділенні повинен бути реанімаційний стіл із джерелом променевого тепла та сервоконтролем, компресори для забезпечення повітрям та кисневі установки.
В комплекс діагностичної апаратури на кожне робоче місце входять:
-монітор ЧСС та ЧД;
-монітор для АТ;
-монітор для транскутанного визначення тиску кисню та вуглекислого газу у крові;
-пульсоксиметр для моніторигну насичення гемоглобіну киснем;
-температурний монітор.
Необхідно також мати загальний на відділення набор діагностичних устаткувань, який включає транкутанний білірубінометр, для визначення рівня білірубіну, апарати для визначення кислотно-лужного стану, електролітів, глюкози, гематокритна центрифуга, портативний рентгенівський аппарат, ультрасонографічний аппарат, трансілюмінатор.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: Робота неонатолога в родопомічному закладі I,II,III-ого рівнів перинатальної допомоги. Організація роботи відділення інтенсивної терапії новонароджених пологового будинку Прогнозування стану плода і новонародженого. Фетальний моніторинг. Визначення перина

Схожі роботи:


BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок