Головна Головна -> Реферати українською -> Медицина та здоров'я -> Фізичні вправи для вагітних

Фізичні вправи для вагітних

Назва:
Фізичні вправи для вагітних
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
2,83 KB
Завантажень:
328
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Фізичні вправи для вагітних
План
Вступ
Види фізичних вправ для вагітних
Правила під час заняття фізичним вихованням:
Вправи для тазобедренних суглобів
Вправи для черевних м'язів
Вправи для грудних м'язів
Вправи проти плоскостопія
Вправи і прийоми для запобігання розширенню вен на ногах
Вправи для правильного дихання
Тренування на загальне розслаблення
Вагітність .... Скільки важливості, ніжності й терпеливості міститься в цьому слові. Під час вагітності слід не тільки дотримуватися режиму їжі, дня, слідкувати за гігієною тіла, але і велику роль слід приділяти фізичному вихованню під час вагітності. Тому, що важливе значення під час родів відіграють м'язи матки і живота. Роди можна порівнювати з спортивною діяльністю (яка тягнеться декілька годин) наприклад, з змаганнями по ходьбі. Свого роду тренування перед родами являються специфічними вправами, які проводяться під час вагітності.
Заняття розділяються на дві частини
1) Це загально-фізична підготовка до родів, при якій приводяться в рух і укріплюються ті групи м'язів, від діяльності яких залежить період (тривалість) пологів. Це м'язи нижніх кінцівок живота, тазобедрені і нижні суглоби.
2) Це тренування, направлене на основні положення і дії, з допомогою яких можна полегшити і прискорити тривалість родів, а також зменшити біль.
Правила під час заняття фізичним вихованням:
1. Повідомити про заняття фізичним вихованням лікаря-консультанта (забороняє якщо є загроза переривання вагітності).
2. Вправами займатися регулярно 2 рази на неділю по 3-45 хвилин.
3. Перед заняттями провітрити кімнату.
4. Займатися в спортивному зручному одязі на коврику.
5. Ритмічно і глибоко дихати.
Вправи для тазобедренних суглобів
1. Встати з легка розведеними ногами, відстань між п'ятами 25 см. Декілька різ присісти, злегка згинаючи колінка. Кожне присідання проводити на два рахування (1- вдих, 2 - видох). Виконуємо три рази підряд.
2. Встати злегка з розведеними ногами. Зігнути праву ногу в бедрі і відвести її вправо (1- вдих), поставити ногу в попереднє положення (2- видох). Цю ж саму вправу робимо три рази підряд.
3. Лягти на спину. Підтягнуте праве коліно до правого плеча (1,2 - вдих). Покласти праву ногу назад на коврик (3,4 - видох). Це ж саме і лівою ногою. Повторити вправу три рази( П. в. 3 р.)
4. Стати на два коліна. Коліна і стопи розвести на 20 см. Присісти між п'ятками (1,2 - вдих). Повернутися в попереднє положення (3,4 - видох). П.в. 3 рази.
Вправи для черевних м'язів
1. Лягти на спину, злегка зігнути ноги в колінах "Надуйте живіт" (1,2 - вдих), а "Втягніть живіт" (3,4 - видох). П.в. 3 рази.
2. Лягти на спину, ноги злегка зігнути в колінах. Підняти ноги вертикально вверх (1,2 - вдих) повернути ноги назад в попереднє положення (3,4 - видох). П.в. 3 рази.
3. Лежачи на спині: ноги підняти, коліна разом. Ноги розвести (1,2 - вдих) ноги схрестити (3,4 - видох). П.в. 6 разів.
Вправи для грудних м'язів
Встати на відстані 40 см від стіни, долонями опертися в стіну. Зігнути руки в ліктях, приближаючи обличчя до стіни (1,2 - вдих). Випрямити руки в ліктях, відштовхуючись і повертаючись в попереднє положення (3,4 - видох).
Вправи проти плоскостопія:
Ці вправи завжди проводять лежачи на спині.
1. Права нога припіднята на 10 см. від підлоги. Повертати правою ногою в котику (1,2,3,4). Повторити біля 6 разів. Те саме і лівою ногою.
2. Стопи двох ніг підняти на 10 см над підлогою. Згинаючи дві ноги лише в котику, підтягуючи стопи в направленню до лиця (1- вдих). Витягуючи ступні в направленню від лиця (2- видох). П.в. 6 разів.
3. Стопи двох ніг підняти на 20 см від підлоги. Стиснути пальці двох ніг (1 вдих). Розтиснути пальці (2-видох).
4. Покласти на підлогу декілька маленьких предметів (резинку, ампулу від ручки, папір). Підняти ці предмети з підлоги, поперемінно пальцями правої і лівої ноги. Збирати предмети не менше 2 хв.
Вправи і прийоми для запобігання розширенню вен на ногах:
- Лягти на спину, зігнути ноги в колінах. Викинути праву ногу вверх (1-вдох). Покласти праву ногу назад на підлогу (2-видох).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Фізичні вправи для вагітних

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок