Головна Головна -> Реферати українською -> Медицина та здоров'я -> Мікрохвильова резонансна терапія

Мікрохвильова резонансна терапія

Назва:
Мікрохвильова резонансна терапія
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
6,63 KB
Завантажень:
98
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
План
1.Мікрохвильова резонансна терапія
2. КВЧ - терапія
Література
Мікрохвильова резонансна терапія - потік сформованих електромагнітних коливань, основною точкою прикладання яких є мембрана - клітинна оболонка. Механізм дії ІМРТ:
Стабілізація електромагнітного потенціалу міжклітинного простору та електромагнітного заряду мембрани;
Підтримання гомеостазу внутрішнього середовища клітини шляхом регуляції процесів осмосу, дифузії та К-Nа "насосу";
Блокує вихід лізосомальних ферментів з клітини, пригнічує анаеробні цикли та усуває розвиток гіпоксії;
Підвищує утилізацію О2 клітинами та тканинами через активацію фермента - перенощика цитохром оксидази (ЦОСО);
Підвищує процеси регенерації - "відтворення" клітин що стимулює процеси постійного "оновлення" тканин;
Посилює адаптивні можливості клітин та тканин шляхом накопичення в них енергетичного субстрату - молекул АТФ;
Пригнічує всі фази запалення шляхом блокування синтезу основних медіаторів запалення (блокує цикл арахідонової кислоти).
Результат лікування МРТ:
протиболевий;
протинабряковий;
дисенсибілізуючий;
покращує трофіку тканин;
покращує регенерацію клітин;
Стабілізує комплекс: еритроцит - судинна стінка - нейрон - мембрани навколишніх клітин
Лікування мікрохвильовою резонансною терапією триває в заданому режимі протягом 10 днів. За необхідністю слідуючий курс можна повторювати через 21 день. Всього (протягом 12 місяців ) 3-4 десятиденних курсів з 1-2 місячною перервою. Періодичність, кратність та режим лікування проводиться за індивідуальною програмою з урахуванням хвороби, стадії її перебігу та ступеня важкості.
КВЧ - терапія
КВЧ або міліметрова терапія є відносно новим біоінформаційним методом лікування, заснованим на різних біологічних ефектах низькоінтенсивного електромагнітного випромінювання міліметрового діапазону. Природні електромагнітні хвилі міліметрового діапазону, що випромінюються Сонцем і планетами, поглинаються в атмосфері і не доходять до Землі. Перші дослідження КВЧ початі в СРСР в 60-х роках. Вже з початку 90-х років даний метод широко застосовується в різних областях клінічної медицини Росії, Англії, Канади і інших країн.
Протипоказання:
порушення згортаючої системи крові; маткові кровотечі; тиреотоксикоз; вагітність; наявність штучного водія ритму серця.
У основі біоінформаційного ефекту лежить збіг частоти КВЧ з частотою коливань релаксацій біологічних макромолекул (хороший ефект при лікуванні захворювань нервової системи). При використанні точок акупунктури традиційної китайської медицини здійснюється цілеспрямована лікувальна дія на органи і тканини.
Дія КВЧ на шкіру (глибина проникнення хвилі 2 - 6 мм) активує нервові провідники шкіри і здійснює регуляцію вегетативної нервової і ендокринної систем, що забезпечує високу ефективність в лікуванні шлунково-кишкових, серцево-судинних (ВСД, гіпертонічна хвороба, порушення кровообігу, ИБС), ендокринних захворювань (захворювання щитовидної залози, цукровий діабет, порушення обміну).
Крім того, що виникає при міліметровій дії нейрогуморальна активація антиоксидантної системи знижує концентрацію вільних радикалів в організмі, які грають істотну роль в патогенезі ряду захворювань і їх загостренні. Зміна полярності клітинних структур шкіри під впливом КВЧ стимулює імуногенез і впливає на гуморальний і клітинний імунітет, реактивність і неспецифічну резистентність організму (лікування шкірних захворювань, иммунодефицитів, бронхіальної астми, захворювань ЛОР-органів).
В даний час лідером по виробництву апаратів КВЧ-терапії є виробничо-конструкторське підприємство Гуманітарних інформаційних технологій на базі Московського енергетичного інституту ("Мілта", "Рікта", "ПАКТ", "Арцах").
Процедура безболізна, нешкідлива, не порушує цілісності шкірних покривів. Чудово поєднується з медикаментозним лікуванням і дозволяє понизити дозування і тривалість прийому ліків.
Історія КВЧ-терапії
Життя на Землі було б не можливе без електромагнітного випромінювання Сонця.
Все живе у тому числі і людина зобов'язані своїм походженням і підтримкою життєвих процесів саме електромагнітному випромінюванню Сонця і знаходяться постійно під впливом електромагнітних хвиль космічного і техногенного походження.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Мікрохвильова резонансна терапія

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок