Головна Головна -> Реферати українською -> Медицина та здоров'я -> Організація приймання товару в аптеці

Організація приймання товару в аптеці

Назва:
Організація приймання товару в аптеці
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
4,97 KB
Завантажень:
286
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат на тему:
"Організація приймання товару
в аптеці"


ПЛАН
Види приймання товару
Процес приймання товару
особливості приймання наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів
Обов’язки уповноваженої особи і проведення вхідного контролю якості
Облік надходження товарів


Своєчасне забезпечення лікарськими засобами населення і ЛПЗ залежить від наявності в аптеці необхідних лікарських засобів і виробів медичного призначення. Це є основними завданнями аптек і його виконання залежить від ряду процесів, в тому числі і від організації приймання товару.
Види приймання товару
Основна маса товарів в аптеки поступає із аптечних складів чи баз. Приймання товару від постачальників та різні варіанти, а сам:
приймання товару безпосередньо на складі представникам аптеки чи завідуючим аптекою. Право на приймання оформлюється разовим чи постійним дорученням (в залежності від посади);
доставка товару в аптеку транспортом постачальника, коли за товар і супровідні документи, що перебувають в дорозі відповідає шофер. Після прибуття в аптеку він передає матеріально-відповідальній особі по кількості місць і масі брутто. З моменту прийому товару за його збереження відповідає матеріально-відповідальна особа.
Процес приймання товару
Приймання товару в аптеці здійснює комісія або відповідально особа (уповноважена особа), що призначена наказом завідуючого аптекою. При прийманні товар перевіряється по кількості і якості і реєструється у відповідній документації.
Приймаючи товар, уповноважена особа в аптеці по кожному найменуванню старанно перевіряє кількість, ціну, загальну вартість з даними, що містяться у супровідних документах.
Приймання товару в аптеці здійснюється з залученням представника постачальника чи представника незацікавленої організації. У випадку виявлення недостачі, надлишку, бою чи псування товару завідуючий аптекою створює комісію для складання акту, в якому відображається розходження з супровідними документами, а також виявлені недостача чи надлишок. Акт складається в 3-х екземплярах, з яких один направляється постачальник, другий – у вищестоящу інстанцію (якщо вона є), третій – залишається в аптеці.
При наявності в рахунках-фактурах помилок в цінах і сумах вартості (невідповідність прейскуранту цін) аптека повинна негайно повідомити про це постачальника. До отримання від постачальника виправдовувального листа, цей товар не підлягає реалізації, але зараховується по цінах , які вказані в рахунках-фактурах.
По закінчені перевірки і приймання товару матеріально-відповідальна особа реєструє його і робить відповідну відмітку у рахунку-фактурі.
Інколи товар може поступати раніше, ніж постачальник присилає рахунки-фактури. В таких випадках завідуючий аптекою складає комісію за участю представника незацікавленої організації і складає акт про приймання товару, що поступив без рахунку постачальника. Акт складається в 2 екземплярах, один з яких додається до місячного звіту аптеки. Завідуючі аптекою вживає заходи щодо отримання рахунків-фактур і до їх отримання не реалізує товар.
Матеріальна відповідальність виникає з моменту приймання товару матеріально-відповідальними особами. Якщо недостачу товару виявлено по масі нетто, або кількості одиниць в певних місцях, отримувач може призупинити приймання товару, зберігає і показує постачальнику тару і упаковку розпечатаних місць і товар який там міститься. Представник постачальника, який перебуває в одному населеному пункті з отримувачем, повинен прибути не пізніше від наступного дня після одержання виклику, якщо медикаменти швидко псуються – то протягом чотирьох годин. Представник, який знаходиться в іншому населеному пункті, повинен прибути протягом 3 днів. Якщо представник не прибув, то товар приймається у присутності незацікавленої особи чи самостійно зі згодою постачальника.


особливості приймання наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів
Обов’язковою умовою для відпуску з аптечних складів наркотичних і психотропних лікарських засобів, прекурсорів списку №1 повинна бути наявність у аптеки службового автотранспорту.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат на тему: Організація приймання товару в аптеці

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок