Головна Головна -> Реферати українською -> Медицина та здоров'я -> реферат: Народна медицина

Народна медицина / сторінка 2

Назва:
Народна медицина
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,26 KB
Завантажень:
1102
Оцінка:
 
поточна оцінка 4.2
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Так повторюємо 3-5-7-9 разів. Повторювати, відливати доти, доки не залишиться чистий кружечок. Потім з того воску скрутити свічечку, всередині з лляною ниткою і курити дитину попід сорочечку три рази на день. Воду з миски пересипати у пляшку, дати дитині випити три рази і обливати рукою, лівою стороною, тобто навіглі, з голови до ніг. Потім узяти цю пляшку перевернути на собі верхній одяг і віднести воду у таке місце, де ніхто не ходить, кинути і піти додому, не оглядаючись. Коли прийти до хати, тоді розібратися і лягати спати.

Примову робимо на воді інакше і без воску. Для цього слід вечором набрати з криниці цілої води, вилити у пляшку, взяти у руки ніж і казати:

Ти вмержений, збрижений,

заклятий, затятий,

напужений, наврочений,

я тебе відтинаю і відсилаю, де пси не гавкають,

де півні не доспівують, де громи, громовиці,

блискавки ці, послідній тобі вже час, послідня

тобі вже днина. Гур ти, пек, щезни і пропади від

раби Божої (ім’я) на все її життя.

Цієї води слід три рази пити, обмиватися і також віднести викинути і піти, не оглядаючись. І за третім разом людина повинна ви здоровіти. Другою неприємною хворобою є уроки. Коли людину наврочать і не згасити вогню, то вона може навіть померти.

Тому що є сильна біль у серці, нудота і дуже болить голова. Коли згашуємо вогонь беремо воду і 9 сірників, засвічуємо їх і кидаємо на воду і кажемо:”Ні 9, ні 8, ні 7, ні 6, ні 5, ні 4, ні 3, ні 2, ні 1, щезни пропади, цур тобі, пек тобі, а хто наврочив не навмисне, най йому буде добре, а хто наврочив навмисне, най йому буде зле. Його погані очі най дивляться на гліг колючий, на терен дрімучий, скохи не прохідні”.

Слід сказати, що кожна примова супроводжується молитвами. Перед примовою говориться 3 рази “Отче наш”, і “Богородице Діво”. Примову слід робити з непокритою головою. Якщо це жінка чи дівчина, а має коси, слід їх розплести. І слід пам’ятати про те, що примова тільки помагає тим, хто у неї вірить. Це пов’язано із самонавіюванням. Дуже неприємною хворобою є рожа. Це червоні плями, дуже пекучі, які супроводжуються болями і опухами. Вона прикидається на обличчі і ногах. Спочатку людина запухає, якщо це на обличчі, а потім появляються плями червоні з синюватим відтінком. Рожа може прикинутися від удару, переохолодження, а на обличчі – від ампутованого зуба, від укусу комара, чи інших комах, чи укусу бджоли.

Коли появляється рожа, робимо примову і спалюємо рожу. Для цього беремо червоний кусок будь-якої тканини, сирового полотна і клоччя. Те місце, де є рожа, покриваємо спочатку сировим полотном, зверху кладемо червону тканину.

З клоччя робимо 9 кульок. Беремо одну, засвічуємо, прикладаємо до болячого покритого місця і кажемо, “Рожо, рожо, на тобі червону, дай мені білу”, - і так повторюємо 9 разів. Кожен раз засвічуємо нову кульку. Потім цю тканину і кульки спалюємо геть і попіл розвіваємо. Розвіюючи попіл, кажемо:”Як це попіл щез, пропав з моїх очей, так щоб ця рожа від раби Божого-(Божого) щезла, пропала. Як я не можу більше позбирати цей попіл, так щоб більше ця рожа до мене не вернулася”. До трьох день від рожі не повинно залишитися і сліду.

Від перестуди на обличчі та носі у людей прикидається гостець, особливо на гомілці. Це є дуже великий струп, гнійний, який важко гоїться, а коли вже його людина загоїть, він після себе залишає синю пляму і рубці. Для того, щоб загоїти цей струп, слід його замовити, щоб він дальше не розширювався: з носа не перекинувся на обличчя, бо коли його не замовити, він може покрити все обличчя. Замову робимо так: “Ти струпе поганий, утворений з простуди, я тебе замовляю, більше ніде не пускаю і від раби Божої з того місця, де він є забираю”.

Я кров очищу, тіло відбілю, а струп зніму геть. Коли говоримо замовлення, слід руки тримати на голові тої людини, яка хвора на гостець.

Беремо замовлену воду, лівою стороною руки обмиваємо хворе місце і воду виливаємо на дерево. Якщо дерево згодом почне всихати, то цей струп з тіла людини повинен зникнути.

Після замови (не слід путати примову і замову) приступаємо до лікування у домашніх умовах. Спочатку робимо арнікові компреси, для того щоб висушити струп. Потім шукаємо старий шкіряний постіл, спалюємо його. Той попіл перемішуємо з солодкою сметанкою і змащуємо хворе місце. Дуже добре гостець лікує гусячий жир, кукурудзяні качани, спалені і перемішані з солодкою сметанкою.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Реферат на тему: Народна медицина

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок