Головна Головна -> Реферати українською -> Медицина та здоров'я -> Скачати реферат: Поняття про пов'язку та перев'язку

Поняття про пов'язку та перев'язку / сторінка 4

Назва:
Поняття про пов'язку та перев'язку
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
682,04 KB
Завантажень:
591
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Хрестоподібну або поворотну пов'язку застосовують при розтягненнях зв'язок гомілково-ступневого суглоба. Починають з циркулярного фіксуючого туру в нижній третині гомілки, після чого бинт ведуть косо на тил ступні на протилежний бік, огинаючи ступню, і знову скісно вверх повертають бинт на гомілку. Обійшовши гомілку позаду, повторюють подібні ходи бинта декілька разів. Пов'язку закінчують циркулярним туром на гомілці

На п'яту накладають восьмиподібну фіксуючу пов'язку. На стопу без пальців накладають колосоподібну і поворотну пов'язки. На великий палець краще накладати пов'язку, фіксуючи п до гомілки .

Інші види пов'язок.

На сьогодні, окрім звичайних марлевих бинтів, використовують еластичні сітчастотрубчасті бинти , котрі дозволяють надійно фіксувати перев'язувальний матеріал, а методика їх накладання надзвичайно проста. Вони також не порушують кровообіг ураженої ділянки і не обмежують рухів у суглобах

Суспензорій - це спеціальна пов'язка, яку застосовують для фіксації калитки після оперативних втручань на яєчках та придатках.

Суспензорій виготовляють зі звичайного широкого бинта або марлі. Пов'язка складається з пояса, котрий накладають навколо тали, і мішечка з тасьмою, який прикріплюють до пояса на животі і спині.

Бандаж. Спеціальне пристосування, виготовлене з тканини та шкіри і призначене для укріплення слабких ділянок черевної порожнини. Бандажі, як правило, застосовують при черевних грижах у тих випадках, коли хворого з тих чи інших причин не можна оперувати.

Індивідуальний перев’язувальний пакет. Пакет складається з двох ватно марлевих подушок прикріплених до бинта. Одну з них можна пересувати вздовж нього. Перев'язувальний матеріал знаходиться у трьох пакетах внутрішньому - паперовому (із шпилькою), прогумованому і зовнішньому. Бинт і подушки стерильні. Після зняття зовнішнього пакета прогумовану оболонку розривають по надрізу і знімають, потім розгортають внутрішню паперову оболонку, розводять подушки на необхідну відстань і накладають на рану тим боком до якого не торкалися руками При проникаючих пораненнях однією подушкою закривають вхідний, а другою - вихідний отвори рани після цього подушки прибинтовують.

1. О.М.Кіт, О.Л.Ковальчук, Г.Т.Пустовойт, Медсестринство в хірургії.– Тернопіль: Укрмедкнига, 2001.–494 с.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Реферат на тему: Поняття про пов'язку та перев'язку

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок