Головна Головна -> Реферати українською -> Медицина та здоров'я -> Про додаткові заходи по поліпшенню обліку наркотичних засобів

Про додаткові заходи по поліпшенню обліку наркотичних засобів

Назва:
Про додаткові заходи по поліпшенню обліку наркотичних засобів
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
8,27 KB
Завантажень:
385
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
1. Забезпечити в аптечних та лікувально-профілактичних закладах республіки слідуючий порядок відпуску, зберігання та призначення наркотичних лікарських засобів.

1.1. Обслуговування онкологічних хворих наркотичними засобами здійснювати безпосередньо з лікувальних закладів.

1.2. Соматичним хворим наркотичні засоби (морфін, омнопон, промедол, та ін. в чистому вигляді, з індиферентними наповнювачами та в суміші з іншими препаратами) застосовувати тільки медичними працівниками в умовах стаціонару, поліклінічного відділення, а для хворих, що тимчасово перебувають вдома - створити стаціонар на дому. Застосування наркотичних засобів на строк більше 3-х діб вирішується комісією по доцільності призначення лікарських наркотичних засобів лікувального закладу а обов'язковим затвердженням його головним лікарем або його заступником по лікувальній частині.

Впровадити єдину форму висновку цієї комісії про призначення наркотичних засобів і листа лікарських призначень наркотичних засобів та їх виконання. Зазначені документи зберігаються разом з історією хвороби, або амбулаторною карткою.

1.4. Використані ампули з-під наркотичних засобів здаються відповідальними особами за зберігання цих засобів у відділеннях щоденно, за винятком вихідних, комісії по їх знищенню. Знищення порожніх ампул здійснюється один раз в 1О днів зі складанням відповідного акту (додаток 3).

1.7. Запаси наркотичних засобів у міських госпрозрахункових аптеках при наявності в них надійних сейфів та всіх засобів охорони приміщень (грати на вікнах, оббиті залізом та укріплені засувами двері, охоронна сигналізація, виведена на пульт міліції) не повинні перевищувати двотижневої потреби В інших аптеках, яким надано право зберігання наркотиків, запаси цих засобів встановлюються вищестоящою організацією в залежності від відстані аптеки до складу або бази, але не повинні перевищувати місячної потреби.

Матеріальні кімнати і сейфи, де зберігаються наркотичні лікарські засоби, повинні мати охоронну світлозвукову сигналізацію.

При відсутності в аптеках будь-якого із зазначених засобів охорони в них слід внести нічне чергування силами наявного персоналу або сторожову охорону, а запаси наркотичних засобів зменшити

До тижневої потреби .

1.8. Дозволити зберігати у відділеннях лікувально-профілактичних закладів, визначених наказом головного лікаря, при наявності всіх засобів охорони в місцях зберігання (сейф, грати на вікнах), запаси, наркотичних засобів, що не перевищують тридобову потребу в них, на постах (кабінетах) при наявності сейфів, прикріплених до підлоги чи стіни в кількостях, що не перевищують однодобову, а на вихідні - дводобову потребу.

В сільських дільничних лікарнях, лікарських амбулаторіях, фельдшерських та фельдшерсько-акушерських пунктах запаси наркотичних засобів зберігаються в сейфах, прикріплені до підлоги чи

стіни в кімнатах, на вікнах яких устатковані грати, в кількостях, що не перевищують тридобову потребу (при наявності онкохворих) необхідних для надання невідкладної медичної допомоги при наявності зазначених вище умов зберігання.

Кількість наркотичних лікарських засобів для надання невідкладної допомоги встановити відповідними наказами по лікувально-профілактичних закладах, яким вони підпорядковані.

1.9. Зберігання та облік наркотичних лікарських засобів в лікувально-профілактичних закладах здійснювати згідно з додатком 6 наказу МОЗ СРСР від 30.12.82. N 1311і. Облік їх здійснювати в книгах обліку наркотичних засобів, які повинні бути пронумеровані, прошнуровані завірені підписом головного лікаря (.для постів - завідуючим відділенням) 1 печаткою лікувально профілактичного закладу.

1.10. Завідуючі відділеннями (при відсутності таких - головні лікарі) лікувально-профілактичних закладів зобов'язані не рідше одного разу на тиждень перевіряти у відділеннях фактичну наявність наркотичних лікарських засобів та звіряти її з обліковими даними, роблячи про це відповідний запис в книзі обліку.

1.11. Наркотичні лікарські засоби, що залишилися у медичних працівників, в разі смерті онкологічних хворих вдома здаються по акту відповідальній особі лікувально-профілактичного закладу.

1.12. При визначенні потреби в наркотичних лікарських засобах слід керуватися нормами витрати наркотиків та тимчасовими нормативами споживання наркотичних речовин, затвердженими наказом М0З СРСР ВІД 18.08.86 р. №384-ДСК.

1.1З. НА протязі трьох днів повідомити в Управління по впровадженню нових лікарських засобів і медичної техніки та Головне аптечне управління Міністерства охорони здоров'я про всі випадки крадіжок наркотичних лікарських засобів в закладах охорони здоров'я по встановленій формі.

Одночасно забезпечити передачу матеріалів про крадіжку наркотичних лікарських засобів у судово-слідчі органи для виявлення винних та притягнення до кримінальної відповідальності.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Про додаткові заходи по поліпшенню обліку наркотичних засобів

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок