Головна Головна -> Реферати українською -> Медицина та здоров'я -> Інфаркт міокарда та інфекційний чинник

Інфаркт міокарда та інфекційний чинник

Назва:
Інфаркт міокарда та інфекційний чинник
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
7,95 KB
Завантажень:
46
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Чому люди, які часто чистять кілько кратно зуби рідше хворіють на серце?

В повторюваних віддавна рекомендаціях: “Мий зуби для здоров’я і красоти”, - вміщуйте більше сенсу. Ніж гадали стоматологи. Найновіші дослідження довели, що бактерії, які створюють так звану зубну плівку спроможні пошкоджувати коронарні артерії і артерії мозку, спричиняючи інфаркти і інсульти. Що правда, вже на початку ХХ століття лікарі лікарі вказували, що зуби затаковані бактеріями є причиною багатьох грізних хвороб – запаленню. Суглобів, ендокардит, нирок, а навіть черевноподібного відростка. Алое та теорія визнана була за помилкову. Тепер оказується, що особи, хворіючи на погляд, легким пародонтозом, починають хворіти на хвороби системи кровообігу частіше ніж невиправні курці тютюну. В США ця проблема стосується 200 мільйонів осіб.

Очищення серця

Парадокс є хворобою інфекційною (бактерійною), при якій спричиняється запалення і незадовго запалення переходить на оточуючі тканини зуба, сприяє то розхитування зубів і патологічні зміни в кістках щелепи. Ці паталогічні зміни спричиняють мікроби, які поселяються на поверхні зубів, утворюючи поверховий зубний наліт. Хоч в ротовій порожнині є коло 600 річних бактерій, найгрознішими для десен є чотири ґатунки палички (бацили) – актиноміцети, порфіромонас, манералла, а також спірохета трепонема дентікола. Разом становлять майже одну четверту всіх мікробів, які находяться на поверхні зубів.

Чим більше тих банкетрій, тим скорше може захворіти людина на атеросклероз, Може бути то власне мікроби сприяють правдоподібне. Особи, які дбають про гігієну ротової порожнини кілька кратне рідше хворіють на серце. Регулярне чищення зубів кілька кратне зменшує ризик захворіти на пародонтоз. Палига теж вживання дентистичної нитки, полоскання рота при вживанні знезаражуючих рочинів і регулярне знаття з зубів зубного каменя. Лікування пародонтозу є най успішний засіб запобігання передчасним робам. Доведено, що жінки хворі на пародонтоз аж шестикратно частіше родять недоношених дітей з низькою вагою.

Правдоподібне парадонтоз має теж зв’язок з розвитком цукрового діабету ІІ типу.

Надалі не відомо яким способом мікроби, які живуть на зубах, потрапляють визичать розвинути хворобу в інших органа і системах людського організму. Можливо, як наприклад, враз з вдиханням повітря пападають до легень і визивають в них запалення.

На це наражаються головно переважно люди старшого віку, які перебувають в пансіонатах для перестарілих. Може бути, як припускали творці теорії вогнищевої інфляції – проникали теж до крові і враз з нею потрапляли до серця і мозку де пошкоджують стінки кровоносних судин і сприяють утворенню тромбів в судинах.

Бактерії, які визивають парадонтоз находить в артеріях. Бактерії, які визивають парадонтоз знаходять в артеріях поражених атерослерозом у багатьох пацієнтів, які померли від інфаркту міокарда.

Затруєні артерії

Деякі мікроби, які виробляють так звані ліпополісахаридові токсини – субстанції, які різко бурно провокують нашу імунну систему, визивають сильну реакцію організму людини. Доходить тоді до огорняющого цілий організм запального стану виз ванн. Внаслідок збільшення рівня таких субстанцій, як от цітокіни, “С” реактивний білок і ліпопротеїни. Клінічні дослідження довели, що коли по вилікуванню пародонтозу, значно понижується рівень “С” білок, який вважається один найважливішим показників загрозою інфаркта міокарда.

Бактерії з поверхні бузів не є єдиним, що шкодять серцю. Подібно діють на серце інфекції хламідіами. Це невеликі мікроби, які розмножуються тільки в середині за атакованих клітин, подібно як віруси, а одночасно будовою нагадують бактерій. Людину найчастіше атакують Chlamidia pnewmoniae, що визивають у людини запалення легень. У 90% інфікованих людей інфекція протікає (розвивається) скрито за то може допровадити до розвитку ішемічної хвороби (коронації). На поверхні хламідійні бактерії находиться білок подібний до того, який входить в склад серцевого м’яза. Клітини імунної системи атакують хламідійних бактерій, але одночасно пошкоджують кровоносні судини серця – роз’яснює професор Йосиф Пещлінгер з Інституту Онколог в Онтарії. Особи інфіковані хламідіями частіше ніж інші хворіють на інфаркт міокарда, а також страждають на бронхіальну астму і хворобу Альцгаймера.

Другою бактерією, яка підозрюється, що проводить до ішемічної хвороби, не Helicobacxer pylori – та сама, яка відповідає за більшість випадків виразкової хвороби шлунку. Вчені встановили. Що деякі різновидності цієї бактерії продукують так звані цитотоксини “А” білок, який пошкоджує стінки коронарних і мозкових артерій. То є загрошвиле, бо аж 70% людей в деяких державах є інфікованих Helicobacxer pylori,а контакт з хломідіями мав практично кожний дорослий. На щастя, не кожна інфекція приводить до інфаркту міокарда.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Інфаркт міокарда та інфекційний чинник

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок