Головна Головна -> Реферати українською -> Медицина та здоров'я -> Переношена вагітність

Переношена вагітність

Назва:
Переношена вагітність
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
3,34 KB
Завантажень:
33
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Розлади циклічності правильних змін і настройки ЦНС до моменту родів веде до порушення гормональних співвідношень, електролітного і енергетичного балансу, які впливають на рефлекторну діяльність матки і наступання родів. Термін вагітності від 42 до 44 тижнів і більше.

Завдання фізіотерапії нормалізувати вазомоторні і трофічні функції вищих відділів мозку, посилити процеси гальмування в корі, сприяти своєчасному розвитку родів і фізичні методи лікування, призначують не пізніше 290 днів вагітності. Вагітна приймає процедури сидячи в спеціальному кріслі, з пісочними “комірцями” і пневматичними помпами.

Призначають

1) бром – електрофорез на комірцеві зону 10-15 хв., 4 сеансу кожний день (при слабкості гальмівного процесу) або кофеїн – електрофорез.

2) При недостатньому тонусі матки або великому терміні переношування з 5-6 дня лікування призначають:

1. Са – електрофорез на ділянки молочних залоз. Індиферентний електрод розташовують в поперековій крижовій ділянці 10 хв, сила струму до 2 мА, 3-5 процедур, електрофорез з Са на ділянку рефлексогенних зон матки. Електроди розташовують на паховими складками, індиферентний – в попереково-крижову ділянку.

2. Родостимуляція (по Хасіну). Електростимулятор ЕУС – 1, Утеростин–1.

3. Електросон для нормалізації функціонального стану.

Завантажити цю роботу безкоштовноРеферат на тему: Переношена вагітність

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок