Головна Головна -> Реферати українською -> Медицина та здоров'я -> Анаеробна інфекція. Догляд за хворими, догляд за хворими з черепно-мозковими травмами та переломами хребта. Тактика молодшої медсестри при виявленні хворого на педикульоз

Анаеробна інфекція. Догляд за хворими, догляд за хворими з черепно-мозковими травмами та переломами хребта. Тактика молодшої медсестри при виявленні хворого на педикульоз

Назва:
Анаеробна інфекція. Догляд за хворими, догляд за хворими з черепно-мозковими травмами та переломами хребта. Тактика молодшої медсестри при виявленні хворого на педикульоз
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,45 KB
Завантажень:
87
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
План

1. Анаеробна інфекція. Догляд за хворими.

2. Догляд за хворими з черепно-мозковими травмами та переломами хребта.

3. Тактика молодшої медсестри при виявленні хворого на педикульоз.

2005

АНАРОБНА ІНФЕКЦІЯ

1. Джерелом інфекції являються хворі газовою гангреною в будь-якій формі: емфізематозній, набряковотоксичній, змішаній, газовогнійній.

2. Збудники газової гангрени.

Відносяться до числа патогенних клостридій - анаеробних спороносних бацил. Як правило, асоціація мікробів може складатися із патогенних клостридій або із суміші патогенних і малопатогенних клостридій, а також із суміші клостридій з аеробними бактеріями: стафілококом, кишковою палочкою, протеєм.

3. Головний шлях передачі інфекції - контактний, інфікування може пройти при попаданні збудника газової гангрени на пошкоджені шкірні ділянки або слизові з землею, брудною білизною, одягом, а також при використанні недостатньо простерилізованих інструментів, шприців, голок, а також перев’язочного матеріалу.

4. Для лікування хворих газової гангрени виділяють окремі палати, по можливості із спец, входом, операційне, перев’язочні, оснащені проточно-витяжною вентиляцією, не з’єднані з другими відділами.

5. Стіни приміщень облицьовують кафельною плиткою на висоту не менше 2м., підлогу покривають пластиком або лінолемом. Поверхню меблів, апаратури, обладнання покривають гладкими непористими матеріалами, які легко піддаються мех. очистці і дезинфекції. Всі поміщення для хворих а анаробної інфекцією повинні бути оснащені настінними або сталевими опромінювачами з розрахунку і опромінювач на 30м в прим.

6. Хворі в приймальному покої проходять(по можливості) повну або часткову обробку: приймають душ. Б тяжких випадках хворий без обробки поступають в палату.

7. Перед поступленням і після виписки хворого ліжко, тумбочку, підставку для підкладного судна протирають ганчіркою змоченою 6% перекис водню з 0,5% миючим розчином. Ліжко заправляють постільною білизною , яка пройшла камерну дезинфікаційну обробку по режими для спорових Форм бактерій.

8. брудну білизну перед пранням обеззаражують шляхом замочування і кип’ятіння в 2% розчині кальценованої соди на протязі 120хв. з моменту закипання.

9. Хворому виділяють індивідуальні предмети догляду: плювачку, судно, які після цього миють і дезинфікують.

10. Для миття рук і туалету хворого використовують мило в дрібній розфасовці.

11. Посуду після використання звільняють від залишків їжі, замочують в 2% розчині соди і кип’ятять на протязі 90 хв. Після цього миють проточною водою і зберігають у закритій шафі.

12. Прибирання палат проводять не рідше 2 рази в день вологим способом Із застосуванням 5% перекис водню з 0,5% миючим засобом.

13. Прибиральний матеріал (відра, тазики, ганчірки) маркірують і використовують строго по призначенню. Після використання автоклавують при 132оС на протязі 20хв., вберігають в окремому місці.

14. Перев’язочну оснащують стаціонарними бактеріоцидними випромінювачами.

15. Хірург, м/с перед входом в палату одягають маску, бахіли. Під час перев’язки одягають клийончастий фартух, який після кожної перев’язки протирається ганчіркою змоченою 6% перекис водію з 0,555 миючим розчином.

16. Перев’язочний матеріал використовується одноразово. Під час операції або перев’язки його збирають в спеціально виділений гіпс, автоклавують при 2 кг см2 132оС на протязі 20 хв і знищують.

Догляд за хворими з черепно-мозковими травмами

Серед госпіталізованих до травматологічного відділу з приводу різних ушкоджень хворі з черепно-мозковими травмами становлять немалий відсоток. Часто ці пацієнти одержують травми в стані алкогольного сп’яніння. Це утруднює діагностику та догляд за хворими, створює певні труднощі для персоналу відділення.

Черепно-мозкові ушкодження виникають при ударі о голові твердим або важким предметом, ударі головою об які-небудь предмети чи ударі в обличчя. Розрізняють такі види черепно-мозкових травм:

- струс головного мозку;

- забиття головного мозку;

- забиття головного мозку з переломом кісток склепіння або основи черепа і без цього.

- здавлення головного мозку різними внутрішньочерепними кровотечами.

Як правило, цим хворим з черепно-мозковою травмою, незалежно від її тяжкості та характеру, призначають суворий постільний режим. При недотриманні його в момент раптової переміни положення голови або вставання з постелі може зненацька погіршитись стан хворого. аж до неспроможності. При постільному режимі створюються умов для нормалізації головного мозку.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Анаеробна інфекція. Догляд за хворими, догляд за хворими з черепно-мозковими травмами та переломами хребта. Тактика молодшої медсестри при виявленні хворого на педикульоз

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок