Головна Головна -> Реферати українською -> Медицина та здоров'я -> Амоксицилін Ватхем: можливості та перспективи в педіатричній практиці

Амоксицилін Ватхем: можливості та перспективи в педіатричній практиці

Назва:
Амоксицилін Ватхем: можливості та перспективи в педіатричній практиці
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
30,86 KB
Завантажень:
21
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Основними вимогами, які висуваються до сучасної фармакотерапії, є оптимізація співвідношення вартість–ефективність лікування з забезпеченням швидкого видужання. Це може бути досягнуто лише шляхом запровадження комплексу заходів щодо удосконалення діагностики інфекційної патології, оцінки антибіотикочутливості збудників, розробки відповідних алгоритмів (стандартів, протоколів) емпіричної антибактеріальної терапії з фармакологічним обґрунтуванням режимів дозування. При цьому перспективи лікування інфекційної патології стають реально обнадійливими, що пов’язано зі створенням та впровадженням у практику структурно нових антибактеріальних препаратів, а також з випуском високоякісних генеричних препаратів з антибактеріальною активністю [1].

З позиції раціональної хіміотерапії лише 50 % хворих отримують адекватну антибактеріальну терапію. У більшості випадків це зумовлено застосуванням “старих” схем лікування через недостатню поінформованість лікарів щодо нових лікарських форм та засобів.

На сьогоднішній день Міжнародною спілкою з раціонального використання антибіотиків (APUA) зареєстровано 15 груп антибактеріальних препаратів, що включають 109 генеричних найменувань (понад 600 торгових назв) [4]. Це призвело до того, що за короткий час на нашому фармацевтичному ринку з'явилося декілька десятків оригінальних антибіотиків. Для лікарів, при їх завантаженості, це створює певні труднощі в призначенні того чи іншого лікарського засобу. Адже вибір антибіотика та шляхів його введення є складним завданням у процесі комплексного лікування інфекційної патології у дітей [4].

Фармацевтична промисловість має значний арсенал антибактеріальних пероральних засобів, що широко застосовуються в педіатричній практиці, оскільки випускаються у вигляді суспензій, сиропів, таблеток з відповідним дозуванням. Аналізуючи класичні шляхи введення антибіотиків (зокрема, парентеральний та пероральний) за певних обставин у дітей варто віддавати перевагу саме пероральному шляху, як це рекомендує ВООЗ (Всесвітня Організація Охорони Здоров’я), — у вигляді суспензій та сиропів, оскільки усувається виражений психотравматичний вплив на дитину, зводиться до мінімуму небезпека передачі інфекцій, у тому числі вірусного гепатиту та ВІЛ-інфекції. Запровадження до клінічної практики принципу мінімальної достатності в лікуванні бактеріальних інфекцій у дітей дозволяє відмовитися від ін’єкційних препаратів за рахунок використання високоефективних пероральних антибіотиків.

Зважаючи на вищевикладене, варто виділити новий препарат, що з’явився на нашому ринку, — Амоксицилін Ватхем. Амоксицилін Ватхем виробляється компанією Ватхем-Фармація, у співпраці з провідною фармацевтичною компанією “Біохемі ГмбХ” (Австрія). Даний препарат належить до групи напівсинтетичних пеніцилінів, має широкий спектр антибактеріальної дії, добрі фармакокінетичні і фармакодинамічні властивості, поєднані з унікальними лікарськими формами. Таблетки та гранули для приготування суспензії швидко і практично повністю (93 %) всмоктуються в шлунково-кишковому тракті, біодоступність становить 90 % (для порівняння, ампіциліну тригідрату — 34 %), що дає змогу призначати препарат три рази на добу. Вживання їжі не впливає на абсорбцію препарату. Максимальна концентрація активної речовини в плазмі спостерігається через 1–2 год. У терапевтично ефективних концентраціях швидко проникає в слизові оболонки, мокротиння, кісткову тканину, внутрішньоочну рідину. Близько 17 % препарату зв’язується з білками крові, а концентрація амоксициліну в жовчі перевищує його концентрацію в плазмі крові в 2,4 рази.

Амоксицилін Ватхем пройшов усі етапи клінічних досліджень і досліджень на біоеквівалентність в найвідоміших інститутах Європи, а саме — у відділенні клінічних досліджень Sandos Research Institute (Вена, Австрія), у відділенні медицини ф.Biochemie G.m.b.H. (Австрія). Додаткові дослідження біоеквівалентності проводилися в Проблемній лабораторії з розробки, вивчення, впровадження, виробництва лікарських засобів РАМН, в Інституті біотехнології лабораторії фармакокінетики (Росія).Клінічною практикою доведено, що в процесі тривалої селекції мікроорганізми поступово пристосовуються до найбільш уживаних антибіотиків, формується антибіотикорезистентність. На сьогоднішній день антибактеріальні засоби (ампіцилін, гентаміцин, оксацилін, котрімоксазол, бісептол), що активно застосовувалися в останні 7 років, не дають бажаного ефекту. Це ще одна з причин, що акцентує увагу на препараті Амоксицилін Ватхем, який має бактерицидну дію, активний щодо грампозитивних і грамнегативних мікроорганізмів, таких як Streptococcus pneumonie, Clostridium tetani, C. Welchii, Neisseria gonorrhoeae, Neisseria meningitides, Staphilococcus aureus, Bacillus anthracis, Listeria monocytogenes, Helicobacter pylori, чого не можна сказати про інші антибіотики пеніцилінового ряду (табл. 1).

Враховуючи дані досліджень, рекомендовано призначати Амоксицилін Ватхем емпірично, до отримання результатів бактеріологічного дослідження.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Амоксицилін Ватхем: можливості та перспективи в педіатричній практиці

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок