Головна Головна -> Реферати українською -> Медицина та здоров'я -> Восьмий місяць життя дитини

Восьмий місяць життя дитини

Назва:
Восьмий місяць життя дитини
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
36,63 KB
Завантажень:
35
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Цей перiод життя малюка можна назвати часом пiдвищеної цiкавостi. Таке явище на певному етапi розвитку проявляють курчата, цуценята, кошенята. Але для дитини характерним i вiдмiнним є те, що нею, з одного боку, керують певнi, заданi природою iнстинкти, а з iншого - вмiння узагальнювати все попередньо вивчене. Фiзичний розвиток

У масi маля набирає в середньому 500-550 г, у зростi - 1,5-2 см. Тобто, темпи росту з мiсяця в мiсяць сповiльнюються. Але пам'ятаймо, що ваш син чи донька є особливим створiнням, яке має свої iндивiдуальнi правила росту. Якщо дитя цього чи минулого мiсяця хворiло, нехай навiть на звичайну вiрусну iнфекцiю, то це може сповiльнити його мiсячний прирiст. Згодом такий стан справ виправиться, i маса вiдповiдатиме нормi, але за умови, якщо харчування та догляд вiдповiдатимуть необхiдним вимогам. Рухова активнiсть

Бiльшу частину дня ваш малюк буде блукати домiвкою в пошуках чогось нового i цiкавого. На жаль, природа не подарувала йому уродженого усвiдомлення небезпеки, тому родинним правилом на цьому етапi життя вашої дитини має стати - "маля вивчає, а ми застерiгаємо". Для цього ще раз огляньте своє помешкання стосовно оцiнки наведених нижче нюансiв.

• Чи всi гострi предмети, якими може вколотися або порiзатися малюк, ви прибрали з маршруту маляти?

• Чи немає медикаментiв, хiмiкатiв на пiдлозi або ж у низькiй тумбi, що можуть стати доступними для дитини?

• Чи всi електричнi розетки захищенi запобiжниками (заглушками)?

• Чи знаходиться ваша гаряча праска пiсля прасування в безпечному мiсцi?

• Чи захистили ви сходи, поручнi з широкими отворами вiд надмiрної цiкавостi малюка?

• Чи в достатньо потаємному мiсцi дорогi вашому серцю речi (улюблене фото, парфуми, посуд тощо)?

• Чи не зможуть тяжкi предмети, що є на пiдлозi, завдати травми дитинi?

Маля цього вiку здатне безперестанку борознити вздовж i впоперек усi кiмнати, детально вивчаючи найрiзноманiтнiшими методами навколишнє середовище. Все, до чого можна дотягнутися, - пересувається, вiдкривається, струшується, випробовується на зуб, смокчеться або кидається. I не смiйте вiдволiкати його вiд цього найцiкавiшого заняття, бо отримаєте реакцiю гнiву. Але коли малюк пiсля неї повертається для продовження своєї справи, настрiй блискавично змiнюється, i дитя знову стає веселим.

Уявiть собi, скiльки енергiї потребує ваш син чи донька щодня. Спробуйте одного дня самi проiмiтувати всi пересування i рухи дитини, поплазуйте разом iз нею. Однозначно, що за 3-4 години ви впадете вiд втоми. А маля, озирнувшись на вас, продовжуватиме свої заняття в попередньому темпi аж до кiнця дня. Тому нiколи не судiть по собi: "Вiн, напевно, вже стомився. Менi ж бо хочеться вже полежати та вiдпочити". Ви - не малюк. I не наполягайте на вiдпочинку! А ось вам залишається тiльки поспiвчувати. Бо в кiнцi дня ви станете схожою на зомбi. Про якi там любощi до чоловiка можна говорити? Тому звертаємося до татусiв: шановнi, не надто зациклюйтеся на своєму бiзнесi, якщо маєте вдома восьмимiсячну дитину. Допоможiть своїй любiй дружинi! Вiд цього, врештi-решт, буде залежати спокiй ваш i вашої родини. Вiзьмiть на себе (хоч тимчасово) побутовi проблеми (магазини, прибирання, прання тощо). А у вихiднi побудьте з малям. Ви отримаєте задоволення i почнете поважати працю своєї коханої.

Малюки часто полюбляють крутитися бiля дверей. Для них це ще одне нове вiдкриття: дверi, виявляється, можуть рухатись, а стiни, стiл, стiлець - нi. Пам'ятайте про те, що вiдчиняти дверi потрiбно дуже обережно, аби не поранити малюка. Саме в цьому вiцi у дiтей часто трапляється травмування пальцiв рук, якi опинилися помiж дверима i стiною чи пiдлогою в зовсiм неслушний момент. Будьте уважними, аби потiм не жалкувати.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Восьмий місяць життя дитини

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок