Головна Головна -> Реферати українською -> Медицина та здоров'я -> Гомеопатія

Гомеопатія

Назва:
Гомеопатія
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
28,59 KB
Завантажень:
67
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Гомеопатія - це науковий цілісний метод індивідуальної терапії. Гомеопатичне лікування метою якого є стимуляція організму до самовилікування шляхом впливу на клітинному енерго-інформаційному рівні надто малих доз речовин, здатних у великих дозах викликати подібні симптоми у здоровому організмі. Вплив на внутрішні процеси саморегуляції організму з допомогою ліків, підібраних строго індивідуально із врахуванням реакції конкретного хворого. Крім безумовної ефективності впливу, гомеопатичні ліки мають ряд переваг перед синтетичними фармацевтичними препаратами: не викликають звикання і фармакологічної залежності, так як не включаються в обмінні процеси організму; не виявляють алергічної дії на організм внаслідок застосування надзвичайно малих доз діючої речовини; можливість виникнення побічних ефектів зведена до мінімуму. Гомеопатичні ліки відновлюють енергетичний баланс і активують його природні захисні сили, не накопичуються в організмі, не викликають звикання і залежність, практично виключено виникнення побічних ефектів.

Гомеопатія - це цілісне доповнення до традиційної, або алопатичної, медицини. Гомеопатія спирається на свою власну систему лікування організму, лікувати весь організм, а не окрему його хворобу. Вилікування настає при використанні надзвичайно малої кількості тієї ж самої речовини, яка у великих дозах здатна викликати симптоми даного захворювання у здорової людини. Якщо дати хворому невелику дозу сильнодіючої речовини, почнеться стимулювання природного відгуку організму - те, що Ганеман називав жагою до вилікування або життєвою силою, - і наступить самовилікування.

Гомеопатія - це м'яке та ефективне мистецтво зцілення; мистецтво, яке використовує науково обгрунтовану та емпірично перевірену методику. Шляхом впливу на енергетику пацієнта, гомеопатичні препарати ніжно заставляють організм відновлювати його здоровий стан. Кожний гомеопатичний препарат призначають окремо в мінімальній кількості для стимулювання відгуку організму. Це дозволяє проводити лікування без ускладнень і скрупульозно спостерігати за результатами.

При традиційному лікуванні відбувається атака на симптоми, які, з точки зору гомеопатів, являються тільки свідком боротьби організму з хворобою. На жаль, багато традиційних (алопатичних) препаратів також проявляють шкідливий ефект на організм, викликаючи нові ятрогенні симптоми (побічні ефекти), які потім потрібно знімати іншими препаратами. Це не рідкість для хронічних хворих пацієнтів.

Простота використання гомеопатичних засобів, діти та дорослі, яким важко ковтати таблетки, будуть раді знати, що гомеопатичні препарати надто маленькі, розчиняються під язиком і до того ж не мають неприємного смаку.

Мета традиційної (алопатичної) медицини - впливати на симптоми. Традиційна медицина вважає, що організму постійно загрожує вторгнення бактерій і вірусів, які ставлять під загрозу здоров'я і добре самопочуття. Потрібно перемогти мікроби, щоб зм'ягчити симптоми захворювання і очистити організм від таких "окупантів", любим шляхом видалення, змінюючи на зворотні або пригнічуючи симптоми.

Здоров'я з точки зору алопатії - це відсутність симптомів захворювання, але досягнення такого результату може полягати у тривалому застосуванні протидіючих препаратів, які часто піддають хворого небажаному ризику, викликаючи побічні ефекти. Здоров'я з точки зору гомеопатії - це добре збалансований організм, який здатний скинути стрес, коли він проявляється, будь то стрес фізичний, психічний, емоційний або викликаний навколишньою обстановкою; тобто тільки тоді можна підтримувати стан здоров'я та рівноваги.

Класичний гомеопатичний метод включає в себе ретельну оцінку стану пацієнта - а саме пацієнта, а не хвороби.

Гомеопатичні препарати можна порівнювати з каплею миючого засобу в об'ємі масляної воді, яка миттєво дає реакцію по всій поверхні. Препарат стимулює зціляючи відгук аналогічним ефективним способом, а не при повторюючому використанні великих доз, щоб перемогти або згладити симптоми хвороби. В препараті може майже не бути слідів висхідної речовини, якщо вона була розчинена і пройшла струшування, яке приводиться для того, щоб препарат став гомеопатично ефективним. Гомеопатія в цілому безпечна, якщо точно притримуватись її принців: необхідний один добре підібраний препарат і мінімум його сили, що ініціювати ефект вилікування.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 Реферат на тему: Гомеопатія

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок