Головна Головна -> Реферати українською -> Медицина та здоров'я -> Галичфарм

Галичфарм

Назва:
Галичфарм
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
37,26 KB
Завантажень:
32
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Лідер фармацевтики західного регіону України - АТ "Галичфарм" успішно використовує 90 - річний досвід випуску готових лікарських засобів та субстанцій з лікарських рослин. Підприємство спеціалізується на виробництві лікарських засобів різноманітної фармакологічної дії у формі таблеток, ін'єкційних розчинів в ампулах, мазей, розчинів для зовнішнього та внутрішнього застосування, фітохімічних препаратів. Асортимент виробництва налічує понад 80 найменувань лікарських препаратів, з яких 15 - ексклюзивні. Вони акумулюють найкраще із скарбниці народної мудрості та наукових досягнень медицини Києва, Харкова, Запоріжжя, Івано- Франківська, Львова. Візитною карткою підприємства стали препарати на основі рослинної сировини: "Уролесан", "Корглікон", "Строфантин", "Мукалтин", "Фламін", "Хлорофіліпт". Високоефективним гепато- та кардіопротектором зарекомендував себе препарат Тіотріазолін. Високому рівню вимог відповідають нові препарати , які випускає "Галичфарм" - "L- лізину есцинат" з протинабряковим, знеболювальним і протизапальним ефектом; "Гастро-Норм" - противиразковий препарат; "Феррамін-Віта" - препарат трьохвалентного заліза для лікування залізодефіцитної анемії; "Темтусин-С" - для лікування кашлю та симптомів грипу; Ескувіт - для лікування венозної недостатності нижніх кінцівок.

Базовим у діяльності АТ "Галичфарм"- є принцип якості. Управління якості компанії формується на кращих світових традиціях фармацевтичного виробництва , основа якого закладена конкурентною продукцією родоначальника підприємства - фірмою "Лаокоон" - 1910 року заснування. Схвалення якості продукції АТ "Галичфарм" на 5 Українському Національному конкурсі якості управління стимулює фірму не лише підтримувати систему якості , але удосконалювати її:

2001 р. - участь в українсько - британському проекті DFID " Якість для українського підприємництва".

2002 р. - переможець Третього Національного рейтингу фармацевтичної галузі України - "Панацея" у номінації "За збереження і розвиток традицій".

2002р. , жовтень - система управління якістю АТ "Галичфарм" сертифікована на відповідність стандарту ДСТУ ІSО 9001 за версією 2000 р. в системі УкрСЕПРО.

У 2002 році фірмою "Фармінжирінг" проведено валідацію з отримання сертифікату відповідності чистих приміщень дільниці виготовлення таблеток таблетно- фасувального цеху згідно вимог G MP.

2003 рік - запуск дільниці з виробництва розчинів для ін'єкцій у відповідності до вимог GMP, оснащеної обладнанням визнаних фірм "ROTA" (Німеччина), "FEDEGARI" ( Італія). Подальше вдосконалення системи якості, в основі якої лежать принципи Належної Виробничої Практики, залишається і надалі одним із стратегічним напрямків діяльності АТ "Галичфарм".

Історія “ГаличФарм”

Серед двадцяти двох фармацевтичних підприємств, які представляють в кінці ХХ століття хіміко-фармацевтичну промисловість України, важливе місце займає АТ "Галичфарм". Центр випуску медичних препаратів Західного регіону України - акціонерне товариство , що створене на базі державного підприємства ВО "Львівфарм" у 1992 році, починає свою історію з ХІХ ст. і пов'язане з іменем чеського підприємця Петра Міколяша. У 1826 році Петро Міколяш відкрив у Львові аптеку "Під зіркою", де спочатку виготовляли ліки із напівфабрикатів, що закуповувались у Відні. На початку 1900 року Генріх Міколяш відкриває у Львові по вул. Коперніка, 1 фармацевтичну фірму "Петро Міколяш і Спілка". Поява фірми стала важливим етапом на шляху до формування хіміко-фармацевтичної промисловості в Галичині.

У 1910 роцi фірма "Петро Міколяш і Спілка" одержала концесiю на відкриття фармацевтичної фабрики "Лаокоон" у Львові, яка спочатку функціонувала при лабораторії аптеки "Під золотою зіркою"(початкова назва змінена). У 1911 році фірма перемістилась на вул. Фургальського , тепер Опришківська. 6/8. На фабриці було розпочато масове виготовлення за традиційними технологіями таких лікарських форм : таблетки , мазі , пластирі , екстракти , настоянки , розчини для інфузій та підшкірних ін`єкцій.

У 1913 р. на ІІІ міжнародній хіміко-фармацевтичній вистивці у Відні продукція львівської фабрики "Лаокоон" була відзначена золотою медалю і почесним дипломом . Фабрика почали продукувати й власнi фiрмовi препарати, зокрема популярний на той час препарат арсену для пiдшкiрних iн'єкцій.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Галичфарм

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок