Головна Головна -> Реферати українською -> Медицина та здоров'я -> До проблеми профілактики патології репродуктивної системи дітей підліткового віку

До проблеми профілактики патології репродуктивної системи дітей підліткового віку

Назва:
До проблеми профілактики патології репродуктивної системи дітей підліткового віку
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,29 KB
Завантажень:
132
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Останні десятиріччя характеризуються несприятливою демографічною ситуацією, яка набула сталого характеру. Сучасне буття населення України супроводжується глибоким порушенням механізму його відтворення, погіршенням не лише кількісних, а й якісних характеристик.

Особливе занепокоєння викликає відсутність ознак демовідтворення, що створює певну небезпеку для держави [1]. Згідно з останніми даними ВООЗ Україна займає останнє місце серед країн Євросоюзу за показником природного приросту населення [2]. Звичайно, така ситуація зумовлена особливостями репродуктивної поведінки та репродуктивної мотивації населення (системи дій, відносин та психічного стану особи, що спонукає її до потреби в дітях), яка залежить від економічного та соціальнопсихологічного стану населення держави. Суттєве значення у виконанні дітородної функції має і стан репродуктивного здоров"я.

Формування репродуктивної системи - процес тривалий і складний. Адже, за визначенням ВООЗ, репродуктивне здоров"я - це стан повного фізичного, розумового і соціального благополуччя, а не просто відсутність хвороб репродуктивної системи та її порушень. Здоров"я жінки і його невід"ємний компонент - репродуктивне здоров"я - значною мірою визначається умовами її розвитку в утробі матері, в період новонародженості, дитинстві та підлітковому віці.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: До проблеми профілактики патології репродуктивної системи дітей підліткового віку

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок