Головна Головна -> Реферати українською -> Медицина та здоров'я -> Збереження психологічного, емоційновольового здоров’я школяра як важливе завдання школи

Збереження психологічного, емоційновольового здоров’я школяра як важливе завдання школи

Назва:
Збереження психологічного, емоційновольового здоров’я школяра як важливе завдання школи
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,03 KB
Завантажень:
64
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Дослідженнями інституту, КМАПО, Харківського інституту ОЗДП та ряду наукових колективів країни встановлено, що за час навчання дітей в школі здоров"я їх значно погіршується. Лише 11% хлопчиків та 16% дівчат виходять зі шкільних лав практично здоровими. "Практично" слід розуміти як певне припущення, якого не припускають міжнародні стандарти.

Всесвітня організація охорони здоров"я визначила критерії, додержання яких гарантує здоров"я дітям та учням. Це відповідний фінансовий стан держави, суспільства й школи, життєві стандарти або спосіб життя, а також стан навколишнього середовища. Якщо два чи три критерії не відповідають рівню міжнародних вимог в якійсь країні, там починаються спалахи хвороб у школярів. Проте, крім цих критеріїв, є інші чинники, які призводять до погіршення здоров"я дітей та учнів.

До понять та назв, які вже вийшли за рамки наукової та спеціальної термінології і стали буденними у нашому повсякденному житті та мові, без сумніву, належать і такі слова, як "перенапруження", "стрес". Практично кожна людина вживає їх, хоча далеко не всі знають, що саме означають ці терміни, переважно бачачи за ними щось загрозливе, небезпечне, шкідливе, що може стати причиною багатьох фізичних та психічних розладів, призвести до різних захворювань і спричинитися навіть до смерті.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Збереження психологічного, емоційновольового здоров’я школяра як важливе завдання школи

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок