Головна Головна -> Реферати українською -> Медицина та здоров'я -> Історія хвороби: виразкова хвороба шлунку і 12-палої кишки

Історія хвороби: виразкова хвороба шлунку і 12-палої кишки

Назва:
Історія хвороби: виразкова хвороба шлунку і 12-палої кишки
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
31,08 KB
Завантажень:
277
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ ПРО ДИТИНУ

П.І.По-Б.

Вік дитини 15 років

Дата і місце народження

Адреса проживання Дані про батьків батько –

40 р. Підприємець.

мати –ОксанаМихайлівна

38 р. Бухгалтер, тов. “Будіндустрія”

Заклад, який відвідує дитина 9 клас ЗОШ І-ІІІ ступенів №16

Дата вступу в клініку 10 квітня 2000 року.

СКАРГИ ХВОРОГО НА ДЕНЬ КУРАЦІЇ

Хворий скаржиться на періодичні тупі наростаючі болі в області епігастрію, без іррадіації, які зменшуються після прийому їжі, і з’являються знову через 1-1.5 годин після прийому їжі, особливо “других” страв. Болі зменшуються в положенні на боці з підтягнутими до живота ногами. Іноді після їди з’являються нудота, потяг до блювання, печія, особливо після гострої їжі. Скарги на неприємний присмак в роті, відрижку “кислим”, відчуття важкості в животі, запаморочення, швидку втомлюваність і загальну слабість.

АНАМНЕЗ ЗАХВОРЮВАННЯ

Захворювання почалось підгостро з появи болю в епігастрії, нудоти, втрати апетиту, печії, вираженої загальної слабості. Захворювання пацієнт пов’язує з погрішностями в харчуванні, зокрема з нехтуванням “перших” страв і частим прийомом їжі “всухомятку”. Схожих проявів у членів сім’ї та оточуючих хворий не відмічав. В зв’язку з прогресуючою симптоматикою, через 5 днів звернувся у поліклініку, звідки був направлений у Тернопільську обласну дитячу лікарню. До поступлення в лікарню медичної допомоги не отримував, самолікуванням не займався. Лікування призвело до покращення загального стану та зменшення вираженості основних проявів захворювання. Зокрема, за 10 днів лікування зменшилась інтенсивність болю, покращилось самопочуття.

АНАМНЕЗ ЖИТТЯ

Дитина від першої вагітності, яка протікала без патології.

В фізичному і психомоторному розвитку не відстає. До школи пішов в 7 років. Стан успішності в школі добрий. З інфекційних захворювань декілька разів хворів на грип та ГРВІ. Операцій та серйозних травм не переносив.

Профілактичні щеплення отримував згідно віку. Реакцій на них не відмічалось. Результати туберкулінових проб негативні.

Алергологічний анамнез не обтяжений. Контакт з інфекційними хворими заперечує.

Епідеміологічне оточення в школі, яку відвідує хворий та стан здоров’я осіб, з якими він спілкується задовільний.

Харчовий анамнез без особливостей.

Стан здоров’я батьків задовільний. Матері 38 років – бухгалтер. Батькові 40 років – підприємець, курить. Матеріально побутові умови сім’ї задовільні. Дитина відвідує школу, фізичне та учбове навантаження адекватне. Займається баскетболом. Режиму харчування та розпорядку дня не дотримується.

Генетичний анамнез не обтяжений.

СУБ’ЄКТИВНЕ ОБСТЕЖЕННЯ

Шкіра і слизові оболонки:

Колір шкіри блідо-рожевий, висипання відсутні. Змін кольору слизових оболонок не відмічається. Підвищена пітливість не відмічається. Змін властивостей волосся та підшкірної основи – також. Нігті не змінені.

Лімфатична система:

На болючість в місцях розміщення периферичних лімфатичних вузлів, припухання в цих ділянках, зміни шкіри над ними не скаржиться.

Кістково-суглобова система:

Скарг на болі в кістках і суглобах немає, деформацій та відчуття скутості – теж.

М’язова система:

Відмічається м’язова слабкість. На болючість, затвердіння в м’язах не скаржиться. Тремор кінцівок та судоми не відмічаються.

Серцево-судинна система:

На болі вділянці серця та за грудиною, серцебиття, мерехтіння перед очима, шум у вухах не скаржиться. Є скарги на головний біль, запаморочення.

Дихальна система:

На кашель та задишку не скаржиться. Ціаноз носогубного трикутника не відмічається.

На болі в грудній клітці не скаржиться. Деформація грудної клітки не відмічається. Носове дихання не затруднене. Неприємний запах з рота не відмічається.

Травна система:

Апетит – поганий. Скарги на неприємний присмак в роті, відригування та печію, нудоту і відчуття тупого болю в епігастрії. Ковтання їжі не затруднене. Акт дефекації самостійний, відходження газів вільне, стілець оформлений, звичайного кольору, без домішок крові, слизу та гнійних виділень.

Сечовидільна система:

Болей в ділянці попереку та над лобком не відмічається. Сечопуск вільний, сеча блідо-жовтого кольору. На денне чи нічне нетримання сечі не скаржиться.

Ендокринна система:

Підвищеної збудливості, дратівливості, підвищеної пітливості не відмічається. Відставання у фізичному розвитку і порушення росту – також. На спрагу, часте сечовиділення, свербіння в ділянці статевих органів не відмічається.

Нервова система:

Характер спокійний, врівноважений. Пам’ять хороша, сон неспокійний. Засинає легко. Настрій – спокійний. Різкі зміни настрою заперечує. На шуми у вухах, знепритомлення не скаржиться. Скарги на головні болі, головокружіння.Мова нормальна. Зір, слух, нюх та смак хороші, тактильна чутливість збережена. Судом та спазмів м’язів не відмічає. При емоціях червоніє.

ОБ’ЄКТИВНЕ ОБСТЕЖЕННЯ

Загальний стан задовільний

Свідомість ясна

Поведінка адекватна

Положення в ліжку активне

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 Реферат на тему: Історія хвороби: виразкова хвороба шлунку і 12-палої кишки

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок