Головна Головна -> Реферати українською -> Медицина та здоров'я -> Історія хвороби: гострий тробмоз глибоких вен клубово-стегнового сегмента правої нижньої кінцівки

Історія хвороби: гострий тробмоз глибоких вен клубово-стегнового сегмента правої нижньої кінцівки

Назва:
Історія хвороби: гострий тробмоз глибоких вен клубово-стегнового сегмента правої нижньої кінцівки
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
24,13 KB
Завантажень:
106
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.5


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Загальні відомості про хворого

1.Дата і час поступлення - 1.10.2001р. в 1625

2.Дата ічас виписки -

3.Відділ - судинна хірургія 4.Палата - 1

5.Побічна дія ліків (непереносимість) - невиявлено

6.П.І.П. – Педченко Галина Михайлівна

7.Вік – 49років 8.Стать – жіноча

9.Постійне місце проживання – м.Тернопіль вул.Черняховського

10.Місце роботи, посада – Міська рада, ревізор

11.Ким направлена – лікарем обласної поліклініки

12.Діагноз при направленні – гострий тробмоз глибоких вен клубово-стегнового сегмента правої нижньої кінцівки.

13.Клінічний діагноз – гострий тробмоз глибоких вен клубово-стегнового сегмента правої нижньої кінцівки.

14.Заключний діагноз :

Основний: гострий тробмоз глибоких вен клубово-стегнового сегмента правої нижньої кінцівки.

Ускладнення: _

Супутній: _

СКАРГИ ХВОРОГО (GUERELLaE AEGROTI)

На момент поступлення хвора скаржилась на біль розпираючого характеру по передньовнутрішній поверхні стегна, в литковому м`язі правої нижньої кінцівки, обмежену рухливість в правому гомілково-ступневому суглобі за рахунок болю та набряк правої нижньої кінцівки.

АНАМНЕЗ ЗАХВОРЮВАННЯ

Пацієнтка вважає себе хворою з 25 років, коли вперше виникли ознаки варикозної хвороби. Розвиток захворювання вона пов`язує із сидячим характером своєї роботи.

У зв`язку із прогресуванням хвороби і розвитком гострого тромбофлебіту поверхневих вен правої нижньої кінцівки хвора була прооперована в міській лікарні №2 12.09.2001р. 27.09.2001р. її виписали із покрашенням загального станну. Ввечері цьогож дня хвора приклала теплий компрес в ділянці передньовнутрішньої поверхні стегна на правій кінцівці. Наступного дня зранку, приблизно через 10 годин після прикладання компреса, виник біль в правій гомілці, який посилювався при ходьбі. Через кілька годин через виник набряк, який поступово поширювався догори. В неділю інтенсивність болей зросла, а набряк досяг значних розмірів, виникла обмежена рухливість в правому гомілково-ступневому суглобі за рахунок болю. У зв`язку із нарастаючою клінікою захворювання хвора 1.10.2001р. звернулась в поліклініку обласної лікарні, звідки була направлена на стаціонарне лікування в відділ судинної хірургії ТОКЛ.

АНАМНЕЗ ЖИТТЯ

Педченко Галина Михайлівна народилась в м. Терноаполі 1січня1951 року в родині робітників. Росла і розвивалась в задовільних матеріально-побутових умовах. У розумовому і фізичному розвитку від однолітків не відставала. В 6 років пішла до школи, в якій навчалась добре. Після закінення школи поступила в інститут. Після закінчення якого пішла працювати. Зараз працює ревізором в міській раді.

В дитячому віці перенесла кір, кашлюк, паротит. На туберкульоз, хворобу Боткіна та сифіліс не хворіла. Спадкові захворювання заперечує. Алергії на ліки немає, непереносимості – теж. Було оперативне втручання 12.09.2001р. з приводу гострого тромбофлебіту поверхневих вен правої нижньої кінцівки За останні 6 міс. препаратів крові та кровозамінників хворій не переливали. Шкідливих звичок не має.

ОБ’ЄКТИВНЕ ОБСТЕЖЕННЯ

СТАН ХВОРОГО В МОМЕНТ ОБСТЕЖЕННЯ

Загальний стан хворої задовільний

Свідомість ясна

Положення в ліжку активне

Вираз обличчяспокійний

Тілобудова нормостенічна

Зріст – 162 см

Вага– 75 кг

t° тіла – 36.5°С

ОБСТЕЖЕННЯ ХВОРОГО ПО СИСТЕМАХ.

Шкіра:

бліда. Є післяопераційний рубець на правій нижній кінцівці. Висипки та новоутвори на шкірі відсутні. Волосяний покрив розвинутий по жіночому типу, шкіра помірно волога, еластичність знижена. Тургор м’яких тканин знижений.

Слизові оболонки:

повік – без змін. Склери субіктеричні. Слизова рота – рожева, без висипок та виразок. Ясна – рожево-червоного кольору, тверді, не кровоточать.

Язик сухий, не збільшений, рожевого кольору, з незначним сірим нальотом.

Зуби

8 7 6 5 4 3 2 1 1 2 3 4 5 6 7 8

8 7 6 5 4 3 2 1 1 2 3 4 5 6 7 8

8 – відсутність зуба

4 – пломба

2 – здоровий зуб

Піднебінні мигдалики – рожево-червоного кольору, не виступають за дужки. Зів та піднебіння рожеві, без висипок та виразок. Запаху з рота не відчувається.

Підшкірна жирова клітковина

товщиною в 1,5-2 см біля пупка, під лопатками – такої ж товщини, рівномірно розподілена, набряків не виявлено.

Молочні залози

симетричні, шкіра над ними не змінена.

Лімфатичні вузли:

Пальпуються потиличні, завушні, підщелепні, задньо-шийні, аксилярні, підколінні. Виявлені лімфатичні вузли не болючі при пальпації, щільні, рухомі, не спаяні з іншими вузлами та оточуючими тканинами.

Щитовидна залоза

не пальпується, не болюча. В її ділянці шумів при аускультації не виявлено.

Кістки

кінцівок симетричні, нормоцефал, деформацій хребта не виявлено, патологічної рухомості і болючості при рухах і пальпації – теж.

Суглоби

звичайної конфігурації, без вип’ячувань та згладження контурів. Активні та пасивні рухи виконуються в повному об’ємі. Болючості при пальпації та рухах не виявлено.

М’язи

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: Історія хвороби: гострий тробмоз глибоких вен клубово-стегнового сегмента правої нижньої кінцівки

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок