Головна Головна -> Реферати українською -> Медицина та здоров'я -> Історія хвороби: вірусний гепатит В, жовтянична форма

Історія хвороби: вірусний гепатит В, жовтянична форма

Назва:
Історія хвороби: вірусний гепатит В, жовтянична форма
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
31,45 KB
Завантажень:
116
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
Діагноз:

Вірусний гепатит В, жовтянична форма, гострий перебіг, середнього ступеня важкості.

паспортна частина:

Прізвище, ім’я, по-батькові : Шевчук Алла Василівна

Рік народження: 1956

Сімейне становище: заміжня

Професія: бухгалтер

Адреса проживання : м. Тернопіль, вул. Репіна 16/43

Дата захворювання: 24.02.01.

Дата і час вступув стаціонар :26.02.01.

Діагноз при направленні. Вірусний гепатит, жовтянична форма,

Діагноз при поступленні. Вірусний гепатит, жовтянична форма, період розпалу.

Клінічний діагноз (основний, ускладнення, супутній).

Вірусний гепатит В, жовтянична форма, гострий перебіг, середнього ступеня важкості,

СКАРГИ ХВОРОГО

на жовтяницю, відчуття важкості і тупий біль в епігастрії та правому підребер'ї, свербіння шкіри, висипання у вигляді кропивниці, зниження апетиту, відразу до їжі, на нудоту, загальну слабкість, зниження працездатності, порушення сну, підвищення температура тіла до 37.4 –37.7C

Анамнез даного захворювання:

Дату виникнення перших ознак хвороби вказати затрудняється , оскільки початок захворювання був поступовий. Захворювання пов’язує із оперативним втручанням (3 місяці тому було проведено екстерпацію матки). Приблизно місяць тому відчула наростаючу загальну слабкість, зниження працездатності, кволість, біль голови, подразливість, порушення сну, запамороченням.Пізніше з’явились зниження апетиту, аж до анорексії і відрази до їжі, нудота, періодичний біль в суглобах, з 19.02.01 - відчуття важкості і тупий біль в епігастрії та правому підребер'ї, субфебрилітет, 22.02.01. - висипання у вигляді кропивниці, а 24.02.01 –пожовтіння шкіри.

Розладів випорожнень не було. Дата госпіталізації – 26.02.01

Попередній діагноз Вірусний гепатит, жовтянична форма,

лабораторні дослідження та лікування до госпіталізації не прводились.

епідеміологічний анамнез

джерелом інфекції можє бути хвора людина з безжовтяничною, субклінічною, інапарантною формоюВГ –В, здоровий носій інфекції,

механізм і фактори передачі інфекції – парентеральний (при переливанні донорської крові та її препаратів,чи через інструменти, забруднені інфікованою кров'ю.

сприйнятливість організму – висока.

Контактів з хворими людьми і тваринами не було.

Умови харчування задовільні, в домашніх умовах.

Санітарно-гігієнічних навиків дотримується.

Ектопаразитів не виявлено.

Захворюванню сприяло оперативне втручання та численні парентеральні втручання, що проводились 3 місяці тому.

Умови життя хворого в останній час задовільні.

Щеплення проводились згідно з календарем щеплень.

Даною хворобою хворіє вперше.

Анамнез життя: Росла і розвивалась в задовільних матеріально- побутових умовах, в фізичному та психологічному розвитку від ровесників не відставала, в дитинстві перенесла кір, вітряну віспу, епідпаротит. ГРЗ хворіє не частіше 2-3 разів на рік. Менструації встановились в 15- річному віці .В жовтні 2000 року була маткова кровотеча, діагностовано фіброміому матки, з приводу чого в листопаді 2000 року було проведено екстерпацію матки. Заміжня, виховує сина ( 11років) Спадкові, венеричні захворювання, туберкульоз в себе та в родичів заперечує. Шкідливі звички заперечує. Контакту з інфекційними хворими протягом останніх 21 дня не було. Професійних шкідливостей немає. Алергологічний анамнез не обтяжений.

Об’єктивне обстеження:

Загальний стан: середньої тяжкості. Свідомість ясна. Положення в ліжку активне. Вираз обличчя звичайний, будова тіла нормостенічна. Ріст 166см. Вага 57кг. t- 37. 2С

Ширина очних щілин звичайна, реакція зіниць на світло – пряма, співдружня збережені. Мідріаз, анізокорія, диплопія відсутні.Стан акомодації та конвергенції – в нормі. Вуха чисті. Натискування на соскоподібний відросток та козелок – неболючі. Гострота слуху, зір - в нормі. Шкіра і видимі слизові жовтушні. Висипань, виразок, лущень,телеангіектазій, ангіом,запальних процесів на шкірі немає. Вологість шкіри помірна . Еластичність і тургор шкіри збережені. Рубець після апендектомії. Волосяний покрив розвинутий за “ жіночим” типом.

Язик вологий, обкладений білим нальотом.

Підшкірна клітковина розвинута помірно. Набряків немає.

Лімфатичні вузли: підборідні, підщелепні, по ходу грудино ключично-сосковидного м‘яза, над- і підключичні, аксілярні, пахові, стегнові, підколіні не пальпуються.

М‘язи, кістки при пальпації не болючі, без ущільнень,атрофій.

Суглоби.Болючості при пальпації і рухах немає.

Органи дихання. Дихання через ніс вільне. Виділень з носа, кровотеч, болю в проекціях додаткових пазух носа немає. Голос гучний. Пальпація гортані безболісна. Грудна клітка нормостенічна. Змішаний тип дихання з переважанням грудного. Обидві половини грудної клітки приймають участь в акті дихання, частота дихання 18 за 1-хв.

Дихання ритмічне. При пальпації грудної клітки болючості не спостерігається. Голосове тремтіння не змінене. При порівняльній перкусії ясний легеневий звук.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 Реферат на тему: Історія хвороби: вірусний гепатит В, жовтянична форма

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок