Головна Головна -> Реферати українською -> Медицина та здоров'я -> Історія хвороби: гостра бактеріальна лівобічна бронхопневмонія з локалізацією в нижній долі

Історія хвороби: гостра бактеріальна лівобічна бронхопневмонія з локалізацією в нижній долі

Назва:
Історія хвороби: гостра бактеріальна лівобічна бронхопневмонія з локалізацією в нижній долі
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
39,49 KB
Завантажень:
115
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Клінічний діагноз:

Гостра бактеріальна лівобічна бронхопневмонія з локалізацією в нижній долі,

перебіг середньої важкості. Дихальна недостатність І ступеня.

Bronchopneumonia bacteriacae sinistrolateralis focalis acuta, cursus media.

Insufficientia respiratoria gradus I.

Загальні відомості про хворого (Praefatio)

Прізвище, ім'я, по батькові -.

Вік - 24 роки.

Не працює.

Місце проживання - м

Дата госпіталізації - 11.03.2001 року.

Ким направлена – міською поліклінікою №3

Скарги хворого (Mоlestia aegroti)

При поступленні хвора скаржилася на підвищену температуру 38,8 °С, періодичний кашель з поганим відходженням невеликої кількості (10 15 мл) в’язкого слизистого харкотиння; легку задишку на вдосі при фізичному навантаженні, на слабкість в усьому тілі, головний біль, зниження працездатності, в’ялість, недомагання, нічну пітливість.

Історія даного захворювання (Anamnesismorbi)

Вважає себе хворою з кінця лютого, після перенесеного грипу. Захворювання почалося поступово з появою температури, близько 37,0 °С. З’явився періодичний помірний кашель, який зникав при вживанні теплого пиття. Згодом кашель посилився, з’явилась незначна кількість (10 15 мл) в’язкого слизистого харкотиння, головний біль, загальна слабкість, зниження апетиту, недомагання. Вдома приймала гарячий чай із трав та аспірин. 7.03 звернулася за медичною допомогою в міську поліклініку №3. Хворій було зроблено ренгенівське дослідження органів грудної порожнини, на якому було виявлено чіткі множинні вогнища затемнення в нижньому поверсі лівого легеневого поля на фоні підсиленого легеневого малюнка та виставлено діагноз лівобічної пневмонії, з локалізацією в нижній долі. Від госпіталізації хвора відмовилася. 11.03 стан хворої погіршився, температура зросла до 38,8 °С, хвора змушена була знов звернутися за медичною допомогою у міську поліклініку №3 звідки її було направлено на госпіталізацію в міську лікарню №3.

Опитування по системах органів (Status praesens subjectivus)

Дихальна система (Systema respiratoria). Дихання через ніс дещо утруднене, відчуття сухості в горлі та за грудиною відсутні. Болю в грудній клітці не відчуває. У хворої наявний періодичний кашель (tusis periodica) з поганим відходженням незначної кількісті (10 15 мл) в’язкого слизистого харкотиння; кровохаркання не спостерігається. Є легка задишка на вдосі при фізичному навантаженні та незначна нічна пітливість; температура 37,5 °С.

Серцево-судинна система (Systema cardiovascularia). Болі в ділянці серця відсутні, серцебиття не виникає. Перебоїв в роботі серця не відчуває. Є легка задишка на вдосі при фізичному навантаженні. Ядуха, набряки, переміжна кульгавість в хворої відсутні.

Травна система (Apparatus digestorii). Апетит знижений, страх перед вживанням їжі відсутній. Спрагу, сухість в роті, гіркий присмак в роті, біль та печію в язиці не відмічає. Випиває 1,0-1,5 л рідини на добу. Слиновиділення звичайне. Ковтання і проходження їжі по стравоходу вільне, безболісне. Болі в животі відсутні. Блювота, нудота не спостерігаються. Інколи після прийому їжі виникає відрижка повітрям. Печія в роті відсутня. Здуття живота не спостерігається, відходження газів вільне, бурчання в животі, тенезми відсутні. Стілець регулярний, раз в день, 100-150 г, оформлений, темного кольору без домішок крові. Свербіння, болю в ділянці заднього проходу немає.

Органи сечовиділення (Systema uropoeticum). Болі в ділянці попереку відсутні. Сечопуск вільний, безболісний. Частота сечопуску: вдень – 4-5 разів, вночі – немає або не більше 1-го разу. Кількість сечі – 1,0-1,2 л/добу. Сеча солом’яно-жовтого кольору, без запаху, прозора. Мимовільний сечопуск заперечує.

Ендокринна система (Systema endocrinica). Порушення росту і будови тіла відсутні, хвора астенічної конституції. Розлади у статевому дозріванні, зміну ваги заперечує. Шкіра нормально зволожена, без рубців. Волосяний покрив без порушень, розвинений по жіночому типу.

Локомоторний аппарат. Болі в суглобах, кістках, м’язах відсутні. Суглоби нормальної конфігурації і розмірів, рухи в них є в повному обсязі, припухлості не спостерігаються. Болі в хребті при рухах не виникають.

Нервова система і органи чуття. У хворої наявний головний біль малої інтенсивності, головокружіння відсутнє. Сон неспокійний, з сновидіннями, працездатність знижена. Корчі, парестезії, запаморочення, втрату свідомості не відзначає. Зір, слух, нюх, відчуття смаку нормальне.

Історія життя хворої (Anamnesis vitae)

Хвора народилася в 1977р в місті Тернополі. Росла і розвивалася нормально в задовільних матеріально-побутових умовах. Дитячими інфекційними хворобами не хворіла. До школи пішла в 6 років, навчання давалося неважко. Після закінчення 9-ти класів навчання поступила в ПТУ. Після закінчення ПТУ за спеціальністю ніде не працювала.На даний момент також не працює.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 Реферат на тему: Історія хвороби: гостра бактеріальна лівобічна бронхопневмонія з локалізацією в нижній долі

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок