Головна Головна -> Реферати українською -> Медицина та здоров'я -> Історія хвороби: цукровий діабет, І тип, середньої тяжкості, фаза субкомпенсації

Історія хвороби: цукровий діабет, І тип, середньої тяжкості, фаза субкомпенсації

Назва:
Історія хвороби: цукровий діабет, І тип, середньої тяжкості, фаза субкомпенсації
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
34,19 KB
Завантажень:
196
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
Клінічний діагноз: Цукровий діабет, І тип, середньої тяжкості, фаза субкомпенсації.

І. Загальні відомості про хвору дитину (praefatio).

Прізвище, ім’я, по-батькові:.

Вік дитини 10 років.

Дата і місце народження. 9. 07.1990 р., м. Тернопіль.

Дані про батьків. Мати: Людмила Олександрівна-33 р. ; безробітня. Батько: Іван Васильович-43 р. ; техпрацівник ТОДКЛ.

Дитячий заклад, що відвідує дитина. Школа № 27 ; 5 -Б клас.

Під наглядом якого лікувального закладу перебувала дитина: міська дитяча поліклініка № 2

Дата поступлення в клініку. 29. 01. 2000.

ІІ. Скарги хворого (mоlestia aegrotti) на день курації.

Дитина скаржиться на підвищення температури тіла до 38,1 ˚С, задишку із затрудненням вдиху та видиху при фізичному навантаженні, кашель, що частішає під вечір, із виділенням невеликої кількості в’язкого слизисто-гнійного мокротиння, закладеність носа та виділення з нього, підвищену втомлюваність, пітливість, загальну слабкість.

ІІІ. Анамнез захворювання (anamnesis morbi).

Зі слів хворої і даних консультативної карти хворіє протягом останніх 2,5 тижнів; 17 днів тому з’явилися ознаки ГРВІ у вигляді зростання температури тіла до 38,0-38,5 ˚С, симптомів назофарингіту (слизисті виділення та заложеність носика, першіння в горлі та сухий кашель, закладеність вух), з приводу чого лікувалася амбулаторно (бісептол, мукалтин, нафтизин у вигляді носових крапель, інгаляції) протягом 5 днів. Стан дитини на якийсь час покращився, проте температура тіла залишалася субфебрильною, загальний стан був змінений. Три дні тому стан дитини погіршав, повторно зросла температура, з’явилась задишка при фізичному навантаженні, кашель, з приводу чого мати звернулася до дільничого педіатра, за направленням якого дівчинка була госпіталізована до ТОДКЛ.

ІV. Анамнез життя (anamnesis vitae).

Друга дитина в сім’ї, від другої доношеної вагітності. Матері на час вагітності було 23 роки. Вагітність протікала без ускладнень. Перенесенні інфекційні захворювання, вживання медикаментів під час вагітності заперечує. Умови праці та побуту вагітної були задовільними. Шкідливі звички відсутні. Вагітна дотримувалася режиму, вживала раціональне харчування. Знаходилась на постійному спостереженні в жіночій консультації з 11 тижнів. Дородові патронажі проводились.

Пологи перші, термінові в 39-40 тижднів вагітності, які закінчились народженням доношеної дівчинки, без ознак асфіксії, оцінкою 8 балів за шкалою Апгар на 1 і 5 хвилині, вагою 3200 г, довжиною 52 см, супроводжувалися самостійним відшаруванням плаценти, крововтрата в пологах 150 мл. Прикладена до грудей на 3-ю годину. Перебіг періоду новонародженості без патологічних відхилень, транзиторні стани – в межах норми.

З моменту народження заходилась на природньому вигодовуванні. Фізіологічні добавки і прикорми введенно вчасно. До початку теперішнього захворювання вживала раціональне харчування. Кратність прийому їжі – 4 рази на день. Непереносимість окремих продуктів заперечує.

Фізичний розвиток дитини по віковим періодам – без відхилень.

Психомоторний розвиток. Фіксувати голівку почала у 2 міс, сидіти – у 5, 5 міс, вставати і стояти – в 11 міс, ходити – з 12 міс. Розвиток мови – гулити почала у 2 міс, вимовляти склади – з 5 міс, слова – з 7 міс; на даний час мова дитини розвинена добре. Впізнавати матір почала в 1, 5 міс, фіксувати погляд – в 2, 5 міс, посміхатись – в 3, 5 міс, реагувати на слова та іграшки – в 4 міс.

Успішність у школі добра. В 5 років перенесла кір, 2-3рази на рік хворіє на ГРВІ (останній раз передував даній хворобі). Перенесенні захворювання протікали без ускладнень. Наявність діатезів заперечує.

Профілактичні щеплення – згідно календаря щеплень.

Алергологічний анамнез: наявність алергічних захворювань в себе і в родичів дитина заперечує

Епідеміологічний анамнез:в контакті з інфекційними хворими останні 3 тижні не була.

Сімейний анамнез. Стан здоров’я батьків задовільний, шкідливі звички відсутні. Матір-33 роки, перенесла 1 вагітність, яка закінчилась пологами. Дитина в сім’ї одна. Батькові 43 роки, перенесенні захворювання - ГРВІ. Місце роботи – техпрацівник ТОДКЛ. Живі дідусь та бабуся по батьківській лінії, стан їх здоров`я задовільний. Бабуся по материнській лінії хворіла цукровим діабетом, померла від інфаркту міокарда у віці 67 років. Старший брат здоровий. Матеріальні побутові умови сім’ї задовільні. Дівчинка має окрему кімнату, відносно добре забезпечена білизною, одягом по сезонам. Відвідує школу. Виховують дитину обоє батьків. Дитина дотримується режиму дня, на прогулянку ходить 3 рази на день, тривалість прогулянок 30 хв. , тривалість сну 8 год. Фізичне і учбове перевантаження у дитини відсутнє. Дівчинка дотримується режиму харчування.

Генетичний анамнез:

Розвиток дитини відповідає віку, проживає дитина в задовільних матеріальнопобутових умовах.

V. Об’єктивний стан хворого (status praesens objectivus).

Загальний огляд.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 Реферат на тему: Історія хвороби: цукровий діабет, І тип, середньої тяжкості, фаза субкомпенсації

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок