Головна Головна -> Реферати українською -> Медицина та здоров'я -> Історія хвороби: хронічний обструктивний бронхіт в стадії загострення

Історія хвороби: хронічний обструктивний бронхіт в стадії загострення

Назва:
Історія хвороби: хронічний обструктивний бронхіт в стадії загострення
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
36,43 KB
Завантажень:
320
Оцінка:
 
поточна оцінка 0.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
1.ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ ПРО ХВОРУ ДИТИНУ /PRAEFATIO/.

Прізвище Ім”я Василь По-батькові Михайлович Вік дитини 6 років 8 місяців Дата і місце народження 15.06 1994р., с. Увисла, Гусятинського району,

Тернопільської області

Адреса проживання с. Увисла, Гусятинського району, Тернопільської області Дані про батьків:

батько 1972 р.н., тракторист

колгоспу ”Зоря”, с. Увисла;

мати, 1972 р.н., касир на залізничній станції

Хоростків.

Дитячий заклад, що відвідує дитиа 1 клас восьмирічної школи с. Увисла Під наглядом, якого лікувального закладу перебувала дитина Хоростківська міська лікарня Дата вступу у клініку 14.02 2001р., 9.35.

2. СКАРГИ ХВОРОГО /MILESTIA AEGROTI/.

Хворий скаржиться на постійне покашлювання, з періодичними нападами сухого, нав”язливого кашлю, які виникають незалежно від часу доби, тривають кілька хвилин і самостійно проходять. Приступи кашлю супроводжуються відчуттям стиснення за грудиною. Крім цього, турбують задишка при фізичному навантаженні, зниження апетиту, неспокій, загальна слабість, в”ялість, втомлюваність, поганий сон.

3. АНАМНЕЗ ЗАХВОРЮВАННЯ /ANAMNESIS MORBI/.

Хворіє з початку лютого 2001року. Пов”язує початок захворювання з фізичним навантаженням і переохолодженням (гра в футбол). Захворювання почалося поступово. Спочатку відмітив появу покашлювання, яке перейшло в сухий кашель, підвищення температури тіла до 37°С, загальну слабість, підвищену втомлюваність, зниження апетиту. Батьки займалися самолікуванням: мікстура від кашлю, АЦЦ, мукалтін, еуфілін, гентаміцин. В зв”язку з погіршенням стану хворого батьки звернулися в Хоростківську міську лікарню, де і був виставлений діагноз ”Хронічний обструктивний бронхіт в стадії загострення”. Дитина була направлена в ТОДКЛ, де зараз перебуває на стаціонарному лікуванні.

З приводу захворювання батьки звернулися в обласну дитячу лікарню, де був виставлений діагноз ”Гострий бронхіт”. Лікувався стаціонарно. Після цього часто хворів простудними захворюваннями: в березні 98р. – гострий трахеобронхіт, в жовтні 98 – правобічна бронхопневмонія, січні-ілютому 99 гострий ларинготрахеобронхіт; періодично 1-2 рази на рік перебуває на стаціонарному лікуванні в зв”язку з загостренням хронічного бронхіту. В 2000 почастіщали респіраторні захворювання: в березні переніс двобічну бронхопневмонію, в травні загострення хронічного бронхіту, в червні – на фоні ГРВІ загострення бронхіту, в липні бронхіт.

3. АНАМНЕЗ ЖИТТЯ /ANAMNESIS VITAE/.

Перша дитина в сім”ї від першої доношеної вагітності, перших пологів. На час вагітності мати мала 21 рік. Вагітність і пологи протікали без ускладнень. Умови праці і побуту вагітної були задовільними. Шкідливі звички заперечує. Знаходилась під спостереженням в жіночій консультації. Дитина народилась доношеною, без ознак асфіксії. Маса при народженні 4100 г, довжина тіла-54 см. Закричала відразу; до грудей прикладена на другий день, ссала активно. Пупковий залишок відпав на 4-ту добу, ранка загоїлась на 6-ту добу. На 7-му добу дитина була виписана додому. В період новонародженості дитина не хворіла. Після народження дитина перебувала на природному грудному вигодовуванні до 1 року 8 місяців. Термін введення прикормів та фізіологічних додатків відповідає нормам раціонального харчування. Перед початком даного захворювання харчування було раціональним, в домашніх умовах 4 рази на добу.

Фізичний розвиток у відповідні вікові періоди відповідав фізіологічним нормам для даного віку.

Психомоторний розвиток. Головку почав фіксувати в 3 місяці, сідати – в 5 місяців, повзати – в 7 місяців, стояти – в 9 місяців, подальший розвиток рухової функції відповідає фізіологічним нормам для відповідного віку.

Розвиток мови: гуликати почав в 2 місяці, вимовляти склади в 8 місяців, слова в 13 місяців, в даний час характер мови, запас слів відповідають віку.

Матір почав впізнавати в 5 місяці, погляд фіксувати на третій тиждень, посміхатися в 3 місяці, реагувати на звуки та іграшки в 4 місяці. В школі вчиться добре, навчання дається легко.

Профілактичні щеплення проти туберкульозу, поліомієліту, кашлюка, дифтерії, правця, кору проведені згідно правил вакцинотерапії у відповідні періоди життя.

Алергологічний анамнез не обтяжений.

Епідеміологічний анамнез. Контакт з іфекційними хворими мати заперечує. Епідеміологічне оточення в школі задовільне. Дитина дотримується санітарно-гігієнічних навичок. Харчування регулярне, в домашніх умовах, 4 рази на добу. Гемотрансфузійні та інші парентеральні втручання в анамнезі видсутні. Мати під час вагітності іфекційними захворюваннями не хворіла.

Сімейний анамнез. Мати здорова, 28 років. У матері було 2 вагітності, які протікали без ускладнень і завершились пологами, в сім”ї двоє дітей, віком 2 і 7 років,друга дитина здорова. Шкідливі звички заперечує. Працює касиром на залізничній станції Хоростків. Батько здоровий, 28 років. Працює трактористом у колгоспі Зоря с. Увисла .Шкідливі звички заперечує.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 Реферат на тему: Історія хвороби: хронічний обструктивний бронхіт в стадії загострення

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок