Головна Головна -> Реферати українською -> Медицина та здоров'я -> Історія хвороби: синдром ураження дихальної системи дитини

Історія хвороби: синдром ураження дихальної системи дитини

Назва:
Історія хвороби: синдром ураження дихальної системи дитини
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
38,32 KB
Завантажень:
93
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Паспортна частина (Praefatio)

1.Прізвище,ім`я,по-батькові

2.Вік дитини 9 років

3.Дата і місце народження 5.01.1991 р

4.Адреса проживання м.Тернопіль, вул.Б

5.Дані про батьків , 32 роки, безробітна

, 33 роки, АО «Ватра»

6.Дитячий заклад, що відвідує дитина Школа № 21

7.Лікувальний заклад,під наглядом якого перебувала дитина Дільнична

поліклініка № 4

8.Дата вступу в клініку 13.04.2000 р.

Скарги хворого (Molestiaaegroti) на день курації

Хвора скаржиться на вологий кашель, який посилюється вночі і вранці, супроводжується виділенням незначної кількості слизистого харкотиння, яке легко відходить, появу інспіраторної задишки після фізичного навантаження, підвищення температури, підвищену пітливість.

Історія захворювання (Anamnesismorbi)

Перші ознаки захворювання з`явилися біля 2 тижнів тому, початок був поступовим. Виникнення захворювання хвора пов'язує з перенесеним переохолодженям. В членів сім`ї та оточуючих подібних захворювань не було. Першим проявом хвороби був сухий кашель, інтенсивність якого поступово наростала. Приступи кашлю посилювалися вночі. Через кілька днів підвищилася температура (до 37,0 С - 37,2 С), з`явилася підвищена пітливість. Погіршення стану дитини змусило матір звернутися до дільничного педіатра поліклініки, де був проведений загальний аналіз крові. Тоді ж виставлено діагноз ларингіту. За призначенням лікаря хвора приймала мікстуру від кашлю і фленоксін, проте значного покращення стану дитини не наступило, в зв`язку з чим при повторному зверненні в дільничну поліклініку дитина була направлена на стаціонарне лікування з підозрою на пневмонію.

Історія життя хворого (Anamnesisvitae)

Хвора народилася 5.01.1991р. від першої вагітності. На час вагітності мати мала 23 роки. Була загроза переривання вагітності в зв`язку з гестозом, тому мати тривалий час перебувала в лікарні. Пологи були вчасні, перебігали без ускладнень. Дитина народилася доношеною, без ознак асфіксії. Період новонародженості перебігав нормально, отримувала змішане харчування. Зараз дитина харчується чотири рази на день, обов`язково вживає рідкі страви. Фізичний та психомоторний розвиток проходив нормально. В школі добре встигає. В дитинстві перенесла ексудативно-катаральний діатез, прояви якого зменшилися в 6 місяців і до 1,5 років збереглися у вигляді висипань. В 5 років хворіла вітрянкою. Декілька разів на рік хворіє ГРВІ, дана симптоматика у дитини вперше. Дитина отримала усі щеплення, реакцій на які не спостерігалося. Остання проба Манту проводилася 14.02.2000 р., позитивна, папула +11 мм. Алергологічний анамнез обтяжений зі сторони матері (хворіє бронхіальною астмою). У дитини наявна алергічна реакція на пил (чхання), на глюкозу у вигляді висипань. Гіперергічна сироватка не вводилася. Наявність алергізуючих матеріально-побутових факторів мати заперечує. Контакту з хворим з клінічно схожим захворюванням не було. Епідеміологічне оточення в школі задовільне. Дитина дотримується санітарно-гігієнічних навичок. Харчується чотири рази на день в домашніх умовах. Гемотрансфузій чи інших парентеральних втручань не було. Інфекційні захворювання під час вагітності мати заперечує. Мати 1968 р.н., перенесла одну вагітність, яка закінчилася пологами, хворіє бронхіальною астмою, шкідливі звички заперечує, безробітна. Батько 1967 р.н., не хворіє, не має шкідливих звичок, працює ливарником в АО «Ватра». Дитина живе в гуртожитку. Відвідує школу. Вдома виховується матір`ю. Дитина не має окремої кімнати, спить в ліжку з матір`ю, забезпечена білизною і одягом за сезоном. Режим дня зберігається. Тривалість прогулянок - 2-3 години, сну - 7-9 годин. Фізичне та учбове навантаження звичайне. Дитина дотримується режиму харчування.

Генетичний анамнез.

Бронхіальна астма

Бронхопневмонія

- дитина-пробанд

За даними анамнезу, динаміка розвитку дитини є задовільною. Передумовами до виникнення даного захворювання є ускладнений перебіг вагітності, обтяжений алергологічний анамнез відносно дихальної системи з боку матері (хворіє бронхіальною астмою), перенесений в дитинстві ексудативно-катаральний діатез, часті захворювання ГРВІ. Умови життя не є задовільними: дитина живе в гуртожитку, не має власної кімнати, спить з матір`ю в одному ліжку.

Суб`єктивне обстеження (Status praesens subjectivus)

Шкіра і слизові оболонки Шкіра бліда, відмічається рум`янець на щоках. Хвора скаржиться на підвищену пітливість.

Лімфатична система без особливостей.

Кістково-суглобова система без змін.

М`язова система без особливостей.

Серцево-судинна система Скаржиться на задишку, яка виникає після фізичного навантаження.

Дихальна система Хвора скаржиться на вологий кашель, який посилюється вночі і вранці, супроводжується виділенням незначної кількості слизистого харкотиння білого кольору, яке легко відходить Відмічає появу інспіраторної задишки після фізичного навантаження.

Травна система без особливостей. Випорожнення один раз в день, кал не змінений.

Органи сечовиділення без змін.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 Реферат на тему: Історія хвороби: синдром ураження дихальної системи дитини

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок