Головна Головна -> Реферати українською -> Медицина та здоров'я -> Історія хвороби: рецидивуючий обструктивний бронхіт в стадії загострення

Історія хвороби: рецидивуючий обструктивний бронхіт в стадії загострення

Назва:
Історія хвороби: рецидивуючий обструктивний бронхіт в стадії загострення
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
39,22 KB
Завантажень:
67
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
Синдромальний діагноз: СИНДРОМ УРАЖЕННЯ ДИХАЛЬНОЇ СИСТЕМИ.

Клінічний діагноз : РЕЦИДИВУЮЧИЙ ОБСТРУКТИВНИЙ БРОНХІТ В СТАДІЇ ЗАГОСТРЕННЯ.

Оцінка за написання Куратор : студентка ІІІ курсу 10 групи

історії хвороби _

Початок курації 20.04.2000

Оцінка за захист _ Закінчення курації 4.05.2000

Тернопіль —2000

1.ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ ПРО ХВОРУ ДИТИНУ /PRAEFATIO/.

Прізвище Джумак Ім”я Наталія По-батькові Тарасівна Вік дитини 7 років 8 місяців Дата і місце народження 30.06 1992р., с. Демня, Бережанського району, Тернопільської області

Адреса проживання с. Демня, Бережанського району, Тернопільської області Дані про батьків:батько Джумак Тарас Євстахович,1962 р.н.,завод буд.матеріалів, м.Бережани. мати Джумак Галина Мирославівна,1968 р.н., завод буд. матеріалів, м. Бережани. Дитячий заклад, що відвідує дитиа 2 клас Дем”янівської середньої школи Під наглядом, якого лікувального закладу перебувала дитина Бережанська центральна районна лікарня Дата вступу у клініку 18.04 2000р., 11.45.

2. СКАРГИ ХВОРОГО /MILESTIA AEGROTI/ НА ДЕНЬ КУРАЦІЇ. Дитина скаржиться на вологий, нав”язливий, приступоподібний кашель з виділенням невеликої кількості слизового харкотиння, який супроводжується відчуттям стиснення за грудиною, виникає частіше ввечері; нежить, виділення з носа помірні, слизистого характеру; підвищення температури до 37.3 С; експіраторну задишку, яка виникає переважно ввечері і в ночі, під час кашлю; неспокій; загальну слабість; в”ялість; втомлюваність; зниження працездатності.

3. АНАМНЕЗ ЗАХВОРЮВАННЯ /ANAMNESIS MORBI/.

Захворювання почалося в серпні 1999р., коли дитина захворіла гострою пневмонією. Початок захворювання був гострим. Першими симптомами були підвищення температури до 37.7 С, покашлювання, яке поступово переросло в сухий, а потім у вологий кашель, нежить, в ночі дитина погана спала, часто пробуджувалась, важко дихала, це змусило батьків викликати швидку допомогу. Дитину було госпіталізовано в Бережанську центральну районну лікарню. Після проведеного лікування (антибіотико- та вітамінотерапія, еуфілін, препарати кальцію), стан дитини покращився. Після того як пішла у школу знову захворіла гострим бронхітом. Було проведене лікування. Після цього потягом року дитина ще 2 рази хворіла простудними захворюваннями, стала більше чутлива до факторів ризику виникнення простудних захворювань (охолодження, контакт з хворими на ГРІ). Після контакту з старшою сестрою, хворою ГРВІ, у пацієнтки підвищилась температура до 37.4 С, з”явився кашель, експіраторна задишка, утруднилось дихання, розвинулась в”ялість, загальна слабість. Після обстеження

фельшер направив дитину у Бережанську ЦРЛ. У районній лікарні знаходилась 5

днів, проходила курс лікування з приводу обструктивного бронхіту– антибіотико-

та вітамінотерапія, препарати кальцію, жарознижуючі, відхаркуючі, бронхолітики.

Оскільки стан хворої покращився незначно – продовжував турбувати кашель, задишка, підвищення температури, загальна слабість, неспокій то її було направлено в обласну дитячу лікарню з діагнозом : Рецидивуючий обструктивний бронхіт в стадії загострення.

3. АНАМНЕЗ ЖИТТЯ /ANAMNESIS VITAE/.

Це друга дитина в сім”ї від другої доношеної вагітності, других пологів. Вагітність перебігала нормально, токсикозів та невропатій не було. Під час вагітності мати нічим не хворіла, медикаментів не вживала. Умови праці і побуту вагітної були задовільними. Шкідливі звички (зловживання алкоголем, наркотиками, куріння) заперечує. Перебувала під спостереженням у жіночій консультації, проводився допологовий патронтаж. Пологи протікали без ускладнень, дитина народилась доношеною, без ознак асфіксії. Маса при народженні 3200 г, довжина тіла-51 см. Закричала відразу; до грудей прикладена на другий день, ссала активно. Пупковий залишок відпав на 4-ту добу, ранка загоїлась на 6-ту добу. На 7-му добу дитина була виписана додому. В період новонародженості дитина не хворіла. Після народження дитина перебувала на природному грудному вигодовуванні до 4 місяців. Через зниження лактації у матері дитина була переведена на штучне вигодовування коров”ячим молоком (у розведеннні 2:1) та молочними сумішами “Малиш”. Термін введення прикормів та фізіологічних додатків відповідає нормам раціонального харчування. Перед початком даного захворювання харчування було раціональним, в домашніх умовах 4 рази на добу.

Фізичний розвиток у відповідні вікові періоди відповідав фізіологічним нормам для даного віку.

Психомоторний розвиток. Головку почала фіксувати в 3 місяці, сідати – в 5 місяців, повзати – в 7 місяців, стояти – в 9 місяців, подальший розвиток рухової функції відповідає фізіологічним нормам для відповідного віку.

Розвиток мови: гуликати почала в 2 місяці, вимовляти склади в 8 місяців, слова в 13 місяців, в даний час характер мови, запас слів відповідають віку.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 Реферат на тему: Історія хвороби: рецидивуючий обструктивний бронхіт в стадії загострення

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок