Головна Головна -> Реферати українською -> Медицина та здоров'я -> Історія хвороби: травматична ампутація ІІ пальця

Історія хвороби: травматична ампутація ІІ пальця

Назва:
Історія хвороби: травматична ампутація ІІ пальця
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
27,51 KB
Завантажень:
51
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
хворого: Гудими

діагноз основний - Травматична ампутація ІІ пальця на рівні дистальної фаланги. Закритий переломовивих І пальця на рівні дистальної фаланги. Рвано-скальповані рани долонної поверхні правої кисті, І, ІІ, ІІІ пальців з дефектами м’яких тканин та пошкодженням сухожилків згиначів І, ІІ пальців.

супутній – немає

ускладнення - немає

ПАСПОРТНА ЧАСТИНА.

1.

2.1940р.н.

3.Стать: чоловіча.

4.Вища технічна освіта.

5.Головний енергетик.

6.Пенсіонер по віку.

7.Адреса: м. Тернопіль,.

8.Поступив о 12:30 2.ІІ.2000.

9.Самостійно звернувся за допомогою в травмпункт 1-ї міської лікарні.

10.Клінічний діагноз: Травматична ампутація ІІ пальця на рівні дистальної фаланги. Закритий переломовивих І пальця на рівні дистальної фаланги. Рвано-скальповані рани долонної поверхні правої кисті, І, ІІ, ІІІ пальців з дефектами м’яких тканин та пошкодженням сухожилків згиначів І, ІІ пальців.

11.Заключний діагноз: Травматична ампутація ІІ пальця на рівні дистальної фаланги. Закритий переломовивих І пальця на рівні дистальної фаланги. Рвано-скальповані рани долонної поверхні правої кисті, І, ІІ, ІІІ пальців з дефектами м’яких тканин та пошкодженням сухожилків згиначів І, ІІ пальців.

12.Дата виписки 18.02.2000.

13.Результат лікування: одужання.

СКАРГИ ХВОРОГО.

А)Скарги на сильні ріжучі, розпираючі болі в правій кисті.

Б)Ще хворий скаржиться на стискаючі болі в ділянці серця і попереку після фізичних навантажень; болі в ділянці правого підребір’я; на виникнення розширення судин лівої гомілки після стибка; на болі в суглобах при зміні погоди; погіршеня зору.

АНАМНЕЗ ЗАХВОРЮВАННЯ.

Перші ознаки захворювання виникли 2.ІІ.2000 о 11:35, коли кисть правої руки попала в станок. Початок захворювання був гострим. Хворий звернувся в травмпункт 1-ї міської лікарні о 12:30. Була здійснена первинна хірургічна обробка рани, видалено осколки дистальної фаланги вказівного пальця, після постановки клінічного діагнозу було проведено остеосинтез за допомогою спиці Кіршнера великого пальця, накладено гіпсову пов’язку на долоню і передпліччя.

АНАМНЕЗ ЖИТТЯ.

Ріс і розвивався в задовільних умовах. В дитинстві хворів простудними захворюваннями. Харчування нерегулярне. Під трудової діяльності були часті нервові зриви. Одружений. Має двох дітей. Переніс хворобу Боткіна. Туберкульозні та венеричні захворювання заперечує. Операцій не було. У хворого алергія на іхтіолову мазь. Раніше палив. Алкоголем не зловживає.

ЗАГАЛЬНИЙ АНАМНЕЗ.

Дихальна система: дихання через ніс вільне; відчуття сухості в носі відсутні; носових виділень і кровотеч не буває; голос тихий, захриплий; при розмові білю в гортані не виникає; на болі в грудній ділянці хворий не скаржиться; на задишку і кровохаркання скарг немає; скаржитья на рідкий сухий кашель.

Серцево-судинна система:хворий скаржиться на болі стискаючого характеру в ділянці серця при фізичних навантаженнях; на серцебиття, перебої в роботі серця, пульсації в різних ділянках тіла, набряки хворий не скаржиться.

Органи травлення:апетит в хворого хороший; смакові відчуття збережені; на сухість в ротовій порожнині, гіркий присмак, слинотечу не скаржиться; за добу випиває приблизно 3 л. рідини; пережовування їжі безболісне; на біль при ковтанні не скаржиться; іноді в хворого буває відрижка повітрям без запаху; на блювоту не скаржиться; больові відчуття в черевній ділянці заперечує; відходження газів вільне; фізіологічні відправлення рерулярні; стілець оформлений, звичайного кольору, без домішок крові і слизу.

Сечовидільна система:скаржиться на болі ниючого характеру в попереку піся фізичних навантажень; сечопуск вільний, безболісний; на нетримання сечі не скаржиться; колір сечі світло-жовтий, без домішок крові, слизу, гною; болеі в ділянці статевих органів заперечує.

Опорно-руховий аппарат:скаржиться на гострі і розпираючі болі м’яких тканин в ділянці правої кисті; хворий відмічає болі в суглобах при зміні погоди;

Нервова система:характер в хворого, за його словами, спокійний, врівноважений; пам’ять добра; сон спокійний, глибокий; зір погіршений; слух, нюх, тактильна чутливість збережені.

ОБ’ЄКТИВНЕ ОБСТЕЖЕННЯ.

Загальний стан хворого задовільний, свідомість ясна.Положення в ліжку активне.Вираз обличчя звичайний. Будова тіла нормостенічна.Ріст – 176 см. Вага – 72 кг. Температура тіла 36,6 С.

ОБСТЕЖЕННЯ ХВОРОГО ПО СИСТЕМАМ.

Шкіра:колір звичайний; висипань не спостерігається; на правій кінцівці на І, ІІ, ІІІ пальцях, а також на долонній поверхні відмічаються породольні рани на які накладено шви; волосяний покрив розвинений за чоловічим типом; вологість шкіри незначна; еластичність дещо знижена.

Слизові оболонки:рота і повік блідо-рожеві; висипань, ерозій, виразкування не відмічається; стан ясен задовільний.

Язик:вологий, обкладений білим нальотом в ділянці кореня; виразки і тріщини не спстерігаються.

Зуби: 6 32_|1_34

4321|123 _

Піднебінні мигдалики:не збільшені; звичайного кольору.

Запаху з рота немає.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 Реферат на тему: Історія хвороби: травматична ампутація ІІ пальця

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок