Головна Головна -> Реферати українською -> Медицина та здоров'я -> Історія хвороби: хронічний холецистохолангіт

Історія хвороби: хронічний холецистохолангіт

Назва:
Історія хвороби: хронічний холецистохолангіт
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
52,12 KB
Завантажень:
37
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
I. Загальні відомості про хвору дитину (praefatio).

Прізвище: Ім’я: Максим

По-батькові: Олегович

Вік дитини: 7 років

Дата і місце народження: 23.03.94, м. Тернопіль.

Адреса проживання:

Дані про батьків:

мати: Ольга Зиновіївна, 32 років, викладач ТДТУ

батько: Олег Васильович, 34 років, інспектор на Тернопільській митниці.

Дитячий заклад, що відвідує дитина: Тернопільська міська школа №11.

Під наглядом якого лікувального закладу перебувала дитина: дільничного педіатра.

Дата вступу в клініку: 14.03.2001р.

ІІ. Скарги хворого (milestia aegrotti) при поступленні.

Основні скарги: на біль у правому підребер’ї ниючого характеру, нудоту, гіркоту у роті, нечасте блювання; підвищення температури тіла до 37,8 °С.

Другорядні скарги: на головний біль, швидку втомлюванність, загальну слабкість, знижений апетит.

Скарги хворого на день курації: на біль у правому підребер’ї ниючого характеру, нудоту, гіркоту у роті, підвищення температури тіла до 37,8 °С, головний біль, швидку втомлюванність, знижений апетит, загальну слабкість.

ІІІ. Анамнез захворювання (Anamnesis morbi).

Хворіє протягом 8 місяців. Захворювання починалося поступово, з появи періодичних болей в правому підребер’ї ниючого характеру, особливо після вживання смаженої, гострої і жирної їжі, нудоти, гіркоти у роті. Після вступу в школу дитина харчується нерегулярно, є погрішності в харчуванні ( часто всухом’ятку, пристрасть до гострих і смажених страв).

У сім’ї подібним захворюванням не хворіють. Хлопчик до вступу в клініку не обстежувався. Лікування не отримував.

Тиждень тому з’явилися болі в правому підребер’ї ниючого характеру, нудота, блювання, підвищення температури тіла до 37,8 °С, головний біль, швидка втомлюванність. Дільничим педіатром хлопчик був направлений в ТОДКЛ на стаціонарне лікування.

IV. Анамнез життя (Anamnesis vitae).

Акушерський анамнез.

Обстежуваний є першою дитиною в сім’ї від першої вагітності, перших пологів. Вік матері на час вагітності: 25 років. Гестози, екстрагенітальну патологію, перенесені гострі інфекційні захворювання, вживання медикаментів під час вагітності заперечує. Під час вагітності умови праці та побуту вагітної були задовільними. Шкідливі звички мати хлопчика заперечує (куріння, вживання спиртних напоїв, наркотиків). Харчувалася в домашніх умовах 3-4 рази на день. Вагітна знаходилась під спостереженням у жіночій консультації. Допологові патронажі не проводилися.

Характеристика пологів: термінові, без медикаментозної стимуляції і акушерських щипців. Навколоплідні води чисті, без запаху.

Дитина народилась доношеною, відразу закричала, без ознак асфіксії. Маса – 3 500кг, ріст – 51 см, окружність грудної клітки –32 см, окружність голови 34 см.

Період новонародженості протікав без особливостей. Пупковий залишок відпав на 5 день. На момент виписки з пологового будинку пупкова ранка зажила. Транзиторні стани протікали без особливостей. Дитина була виписана з пологового будинку на 8 день.

Харчовий анамнез. До грудей прикладена дитина була через 3 години після пологів, ссала активно. Хлопчик знаходився на природньому вигодовуванні до трьох місяців життя, а потім був переведений на штучне вигодовування (суміш "Малютка"). Харчові добавки та прикорми вводились в належні строки.

Фізичний розвиток дитини за віковими періодами.

Фізичний розвиток дитини по вікових періодах проходив згідно віку:

Психомоторний розвиток дитини також проходив згідно віку:

В 4 місяці почала фіксувати голівку, 6 місяців - сідати, 7 місяців - плазувати, 8 місяців - стояти, 11 місяців - ходити, подальший розвиток рухової функції був нормальний.

Аукати почала в 3 місяці, вимовляти склади в 7 місяців, слова – 11 місяців, на даний час дитина добре говорить, мова виразна, запас слів достатній.

Для школярів:

в школі навчається добре. Спортом не займається. Зі слів матері хлопчик з 3 років часто хворів простудними захворюваннями, травм і операцій не мав. Останнім захворюванням хлопчика, що передувало даній хворобі, був грип.

Профілактичні щеплення проводились згідно календаря щеплень.

Алергологічний анамнез:

наявна алергічна реакція на бісептол. Наявність алергічних захворювань у його батьків та родичів мати хворого заперечує.

Епідеміологічний анамнез:

контакти з інфекційними хворими чи з хворими з клінічно схожими захворюваннями заперечує. Стан здоров’я осіб, з ким спілкувалася дитина, задовільний. Зі слів матері, хлопчик дотримується санітарно-гігієнічних правил.

Сімейний анамнез:

стан здоров’я батьків задовільний. Вік матері – 32 роки. Була одна вагітність, закинчилась фізіологічними пологами. В сім’ї одна дитини. Зі слів матері, вона хворіла на грип та інші простудні завхворювання. В дитинстві перенесла краснуху. Захворювання на даний час та шкідливі звички заперечує. На даний час працює викладачем в ТДТУ.

Вік батька – 34 роки. Стан здоров’я задовільний. Наявна шкідлива звичка – тютюнопаління. На даний час батько працює на Тернопільській митниці.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 Реферат на тему: Історія хвороби: хронічний холецистохолангіт

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок