Головна Головна -> Реферати українською -> Медицина та здоров'я -> Історія хвороби: хронічний холецистохолангіт, невизначеної етіології, рецидивуючий перебіг,фаза загострення

Історія хвороби: хронічний холецистохолангіт, невизначеної етіології, рецидивуючий перебіг,фаза загострення

Назва:
Історія хвороби: хронічний холецистохолангіт, невизначеної етіології, рецидивуючий перебіг,фаза загострення
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
46,72 KB
Завантажень:
47
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Загальні відомості про хвору дитину (praefatio).

Прізвище, ім’я, по-батькові: .

Вік дитини 6 років.

Дата і місце народження. 14.02.1995., с. Зубрець Бучацького району

Дані про батьків. Мати – Атаманюк Віра Іванівна, 29р., техпрацівниця

Батько- Атаманюк Михайло Вікторович.31рік, шофер.

Дитячий заклад, що відвівує дитина – середня школа в с. Зубрець

Під наглядом якого лікувального закладу перебувала дитина – Бучацька ЦРЛ

Дата поступлення в клініку. 15.03.2001р.

Скарги хворого (molestia aegroti).

При поступленні пред’являла скарги на часті болі, тупого характеру у правій підреберній та епігастральній ділянці, що посилюються після погрішності в дієті, особливо після прийому жареної і жирної їжі і проходять після прийому 1-2 таблеток ношпи та прикладання на ділянку правого підреьер’я грілки, нудоту; інколи блювоту, пожовтіння шкіри, гіркий присмак в роті, зниження апетиту; загальну слабкість; тривале (протягом 3 місяців) підвищення температури до субфебрильних величин ( 37.1 – 37.4С).

Анамнез захворювання (anamnesis morbi).

Хворіє з 1997 року, коли у Бучацькій ЦРЛ вперше дівчинці було діагностовано: дискінезія жовчевивідних шляхів. З тих пір періодично, 2-3 рази на рік, лікується стаціонарно, оскільки спостерігається сезонність захворювання – загострення в осінньо- весняний період. Частіше загострення починається після погрішностей в дієті. Тривають такі загострення 3-4 тижні.

Дане загострення почалось 10.03 2001 р. з появи болі у правій підреберній та епігастральній ділянці, нудоти; кількаразової блювоти, втрати апетиту; Початок захворювання батьки пов’язують з тим, що напередодні дівчинка вживала жирну та жарену їжу. Приблизно 2 тижні тому батьки помітили пожовтіння шкіри. До звернення в лікарню дитину лікували теплом ( грілка), ношпою.

15.03. батьки з дитиною звернулись в обласну дитячу лікарню та дівчинка була госпіталізована.

АНАМНЕЗ ЖИТТЯ /ANAMNESIS VITAE/.

Перша дитина в сім’ї від першої доношеної вагітності, перших пологів. На час вагітності мати мала 21 рік. Вагітність і пологи протікали без ускладнень. Умови праці і побуту вагітної були задовільними. Шкідливі звички заперечує. Знаходилась під спостереженням в жіночій консультації. Допологові патронажі проводилися. Пологи термінові, проходили без ускладнень. Дитина народилась доношеною, без ознак асфіксії. Оцінка за шкалою Апгар – 9 балів на 1 і 5 хвилині. Маса при народженні 4100 г, довжина тіла-54 см. Закричала відразу; до грудей прикладена через 2 год після народження ссала активно. Пупковий залишок відпав на 4-ту добу, ранка загоїлась на 6-ту добу. На 7-му добу дитина була виписана додому. Втрата маси тіла в перший тиждень становила 100 г. В період новонародженості дитина не хворіла. Після народження дитина перебувала на природному грудному вигодовуванні до 1 року 8 місяців. Термін введення прикормів та фізіологічних додатків відповідає нормам раціонального харчування. Перед початком даного захворювання харчування було раціональним, в домашніх умовах 4 рази на добу. Невиносимості до певних продуктів не відмічає.

В 1997 році перенесла вітряну віспу, в 1998 – кір.

Фізичний розвиток у відповідні вікові періоди відповідав фізіологічним нормам для даного віку.

Психомоторний розвиток. Головку почала фіксувати в 3 місяці, сідати – в 5 місяців, повзати – в 7 місяців, стояти – в 9 місяців, подальший розвиток рухової функції відповідає фізіологічним нормам для відповідного віку.

Розвиток мови: гуликати почала в 2 місяці, вимовляти склади в 8 місяців, слова в 13 місяців, в даний час характер мови, запас слів відповідають віку.

Матір почала впізнавати в 5 місяців, погляд фіксувати на третій тиждень, посміхатися в 3 місяці, реагувати на звуки та іграшки в 4 місяці. В школі вчиться добре, навчання дається легко.

Профілактичні щеплення проти туберкульозу, поліомієліту, кашлюка, дифтерії, правця, кору проведені згідно правил вакцинотерапії у відповідні періоди життя. Реакцій на щеплення не було.

Алергологічний анамнез не обтяжений.

Епідеміологічний анамнез. Контакт з іфекційними хворими чи хворими з подібними захворюваннями мати заперечує. Епідеміологічне оточення в школі задовільне. Батьки здорові. Дитина дотримується санітарно-гігієнічних навичок. Харчується регулярно, в домашніх умовах, 4 рази на добу. Гемотрансфузійні та інші парентеральні втручання в анамнезі видсутні. Мати під час вагітності іфекційними захворюваннями не хворіла.

Сімейний анамнез. Мати здорова, 28 років. У матері було 2 вагітності, які протікали без ускладнень і завершились пологами, в сім”ї двоє дітей, віком 2 і 6 років, друга дитина здорова. Мати шкідливі звички заперечує. Працює бухгалтером.

Батько здоровий, 28 років. Працює інженером . Шкідливі звички заперечує.

Матеріально-побутові умови сім”ї задовільні. Дитина відвідує школу, учениця

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 Реферат на тему: Історія хвороби: хронічний холецистохолангіт, невизначеної етіології, рецидивуючий перебіг,фаза загострення

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок