Головна Головна -> Реферати українською -> Медицина та здоров'я -> Історія хвороби: хронічний лімфолейкоз

Історія хвороби: хронічний лімфолейкоз

Назва:
Історія хвороби: хронічний лімфолейкоз
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
31,33 KB
Завантажень:
71
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Паспортна частина

(Praefatio)

Прізвище:

Ім’я:

По-батькові:

Вік: 55 років

Стать: чоловіча

Освіта: середня спеціальна

Професія: шофер

Місце роботи: не працює (інвалід ІІ групи, посвідчення №187602)

Адреса: Тернопільська обл.

Дата поступлення в стаціонар:

8.02.1999р.

ІІ Скарги хворого

При поступленні у стаціонар хворий скаржився на значне збільшення лімфатичних вузлів, що мішали при рухах головою і спричиняли значний дискомфорт, незначне підвищення температури та пітливість, що особливо підвищилась останнім часом. Загальну слабкість, головокружіння та доволі відчутне зниження апетиту.

ІІІ Історія даного захворювання

Різник Омелян Петрович вважає себе хворим з серпня 1998 року, коли вперше звернувся в ТОКЛ з приводу пневмонії. Поряд з цим зўявилися незначні утворення округлої форми, неболючі, на симетричних ділянках шиї, на які хворий не звертав уваги. Під час проведення планового обстеження в загальному аналізі крові виявлено високий лейкоцитоз, значний лімфоцитоз, а також значне зниження гранулоцитів і еритроїдних елементів. По показах госпіталізований у гематологічне відділення ТОКЛ з діагнозом хронічний лімфолейкоз, де лікувався стаціонарно. Приймав мієлосан і преднізолон. Стан хворого покращився. Після проведеного лікування в задовільному стані виписаний додому, де продовжив лікування амбулаторно лейкераном. Двічі на рік хворий проходить обстеження в гематологічному відділенні ТОКЛ. В даний час перебуває на черговому лікуванні у звўязку з погіршенням загального стану з метою досягнення компенсації захворювання і покращення здоров¢я.

ІV Розпитування по органах та системах

Система органів дихання:

Самопочуття хворого задовільне. Дихання через ніс вільне. Відчуття сухості в носі немає. Виділення з носа та носові кровотечі відсутні. Біль в гортані при розмові не турбує. Голос тихий. Болю в ділянці грудної клітки немає. При незначному фізичному навантаженні виникає задишка змішаного характеру, яка у стані спокою зникає. Кашель не турбує, кровохаркання не спостерігалось, харкотиння не виділяється.

Система органів кровообігу:

Серцебиття і перебої в роботі серця не відмічається. Болі в ділянці серця та за грудиною відсутні. Відчуття пульсації в різних частинах тіла та набряків немає.

Система органів травлення:

Апетит задовільний. Відчуття смаку не порушене. Сухість в роті, спрага, слинотеча відсутні. Болю та втомлюваності при пережовування немає. ковтання твердої і рідкої їжі не утруднене. Відрижка, печія та нудота не турбують. Блювання і болі в животі заперечує. Відходження газів вільне. Дефекація самостійна, щоденна. Стілець оформлений, звичайного кольору, без домішок слизу та крові. Тенезми, нетримання калу, болі в ділянці анального отвору під час акту дефекації не турбують.

Сечостатева система:

Болі в поперековій ділянці та над лобком відсутні. Сечоспуск вільний, неболючий, 6-7 разів на день. Нетримання сечі, сечоспуск вночі заперечує. Сеча солом’яно-жовтого кольору, без осаду, звичайного запаху. Болі в ділянці зовнішніх статевих органів відсутні.

Опорно-руховий апарат

Болі в м’язах, суглобах, кістках, у ділянці хребта не турбують. Переміжної кульгавості та викривлень хребта немає.

Нервова система та органи відчуття

Характер врівноважений, пам’ять відмінна, сон спокійний, поверхневий. Хворий адекватно реагує на співрозмовника та оточуючих його людей. Безсоння не турбує. Зір, слух, нюх, тактильна чутливість в нормі. Хворого турбують періодично інтенсивні головні болі, також головокружіння та шум у вухах. Хворий непрацездатний по причині даного захворювання.

Шкіра та її придатки

Скарги на підвищену пітливість, що триває тижнями. Волосся розвинуте по чоловічому типу, не ламке, не випадає. Нігті не деформовані, без пігментації.

Маса тіла не змінюється і становить 78 кг.

V Анамнез життя

Різник Омелян Петрович народився 10.12.1944р. в сім¢ї селянина. Ріс та розвивався у задовільних матеріально-побутових умовах. У фізичному та розумовому розвитку від ровесників не відставав. Закінчивши середню школу, продовжив навчання в Заліщицькій автошколі.

Трудову діяльність розпочав у двадцять один рік, після повернення з армії. До недавнього часу працював шофером у місцевому колгоспі. Санітарні умови праці задовільні.

Захворювань дитинства не пам’ятає.

Часто хворіє простудними захворюваннями. Хворобу Боткіна, туберкульоз, цукровий діабет, венеричні захворювання, психічні захворювання в себе та членів сім’ї заперечує. Травм, поранень не відмічалось. Алергічних реакцій на харчові продукти, побутові речовини та після приймання лікарських препаратів не відмічав. Спадковий анамнез не обтяжений. Одружений, дружина Тетяна Омелянівна, батько двох дітей. Шкідливі звички заперечує. Сучасні умови проживання задовільні.

VIОб¢єктивний стан хворого

1. Загальний огляд

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 Реферат на тему: Історія хвороби: хронічний лімфолейкоз

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок