Головна Головна -> Реферати українською -> Медицина та здоров'я -> Історія хвороби: лептоспіроз, жовтянична форма

Історія хвороби: лептоспіроз, жовтянична форма

Назва:
Історія хвороби: лептоспіроз, жовтянична форма
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
24,82 KB
Завантажень:
64
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Діагноз: Лептоспіроз, жовтянична форма

1. паспортна частина:

Прізвище, ім’я, по-батькові :Михайлович

Рік народження: 1960

Сімейне становище: одружений

Професія: не працює

Адреса проживання : м. Тернопіль,

Дата захворювання: 12.02.01.

Дата і час вступу в стаціонар:15.02.01. 10-30

Діагноз при направленні. Лептоспіроз, жовтянична форма

Діагноз при поступленні. Лептоспіроз, жовтянична форма

Клінічний діагноз (основний, ускладнення, супутній).Лептоспіроз, жовтянична форма

2. Скарги хворого

На загальну слабкість, головний біль, нудоту, блювання,м'язовий біль не тільки під час рухів, а і в спокої. Найсильніший біль хворий відзначає у литкових м'язах, особливо інтенсивний при рухах, дещо менший — у м'язах спини, грудей, живота, рук.

3. Анамнез даного захворювання:

Перші ознаки хвороби з`явилися 12.02.2001 року. Відчув наростаючу загальну слабкість, зниження працездатності, кволість, біль голови, подразливість, підвищення температури тіла наприкінці дня до 39˚С, яке супроводжувалося ознобом . Пізніше з’явились зниження апетиту, періодичний біль в у литкових м'язах.

Попередній діагноз: Лептоспіроз, жовтянична форма

лабораторні дослідження та лікування до госпіталізації не проводились

Дата госпіталізації – 15.02.01.

Епідеміологічний анамнез

Джерело інфекції — Свійський ссавець – гризун родини заячих – кріль свійський, котрий укусив господаря за палець за три тижні до виявлення перших проявів хвороби. Хвора людина не становить небезпеки для інших. В організм людини лептоспіри проникли через ушкоджену шкіру після укусу. Умови харчування задовільні, в домашніх умовах. Санітарно-гігієнічних навиків дотримується. Ектопаразитів не виявлено. Захворюванню сприяла наявність контакту зі свійським гризуном – кролем свійським. Умови життя хворого задовільні. Щеплення проводились згідно з календарем щеплень. Даною хворобою хворіє вперше.

4. Анамнез життя:

Ріс і розвивася в задовільних матеріально- побутових умовах, в фізичному та психологічному розвитку від ровесників не відставав, в дитинстві переніс кір, вітряну віспу. ГРВІ хворіє не частіше 2-3 разів на рік. Спадкові, венеричні захворювання, туберкульоз в себе та в родичів заперечує. Шкідливі звички заперечує. Професійних шкідливостей немає. Алергологічний анамнез не обтяжений.

5. ТЕПЕРІШНІЙ СТАН ХВОРОГО

Об’єктивне обстеження:

Загальний стан: середньої тяжкості. t- 37,2°с Шкіра і видимі слизові жовтушні. Свідомість ясна. Положення в ліжку активне. Вираз обличчя звичайний, будова тіла нормостенічна. Ріст 176см. Вага 77кг. . Ширина очних щілин звичайна, гіперемія склер. Вуха чисті.Натискування на соскоподібний відросток не болюче. Гострота слуху нормальна.

Обстеження хворого за системами.

Шкіра жовтуватого кольору . Рубець після апендектомії. Волосяний покрив розвинутий за “чоловічим” типом. Вологість шкіри нормальна . Еластичність нормальна. Слизові облонки рота та повік гіперемовані, субіктеричні. Висипань, змін пігментації, виразок в порожнині рота немає. Язик вологий, з білим нальотом. Підшкірна клітковина розвинута помірно.

Лімфатичні вузли. Пальпуються підборідні,підщелепні, по ходу грудино ключично-сосковидного м`яза, над- і підключичні, аксілярні, пахові, стегнові, підколіні лімфатичні вузли, помірно збільшені, неболючі, рухомі, не спаяні між собою та з навколишніми тканинами.

М`язи, кістки При пальпації хворий відчуває болі, які особливо інтенсивні в литкових м`язах, посилення болю відбувається при активних і пасивних рухах. Ущільнень,атрофій не виявлено.

Суглоби. Болючості при пальпації і рухах немає.

Органи диханя. Дихання через ніс вільне. Голос гучний.Пальпація гортані безболісна.Грудна клітка нормостенічна. Змішаний тип диханя з переважанням черевного. Обидві половини грудної клітки приймають участь в акті дихання, частота дихання 18 за 1-хв. Дихання ритмічне. При пальпації болючості не спостерігається. Голосове тримтіня не змінене. При порівняльній перкусії - ясний легеневий звук.

При аускультації легень над симетричними ділянками вислуховується везикулярне дихання. Хрипи і шум тертя плеври не вислуховується.

Нижня межа легень

Рухомість нижніх країв легень

Органи кровообігу. Пульс на обох променевих артеріях 74уд./хв., ритмічний задовільного наповненняий і напружения. Артеріальний тиск на плечовій артерії 120/80мм. Рт. Ст. Верхівковий поштовх виявляється при пальпації у 5 міжребері на 2,5см. досередини від середньоключичної лінії, площею 2см, помірної сили, резистентний.

Межі відносної серцевої тупості.

Права - в IV міжребері на 1см назовні від правого краю грудини

Ліва - вV міжребері на 1см. назовні від mediaclavicularis sinistra.

Верхня – верхній край III ребра по L. Parasternalis sinistra.

Межі абсолютної серцевої тупості.

Права – По лівому краю грудини в IV міжребері.

Ліва – на 1см. До середини по L. мediaclavicularis sinistra в V міжребері.

Верхня – верхній край IV ребра по L. рarasternalis sinistra.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: Історія хвороби: лептоспіроз, жовтянична форма

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок