Головна Головна -> Реферати українською -> Медицина та здоров'я -> Історія хвороби: пієлонефрит

Історія хвороби: пієлонефрит

Назва:
Історія хвороби: пієлонефрит
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
25,37 KB
Завантажень:
92
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Praefatio.

Прізвище, ім’я та по батькові:

Вік дитини: 5 років, 9 місяців, 22 дні

Дата і місце народження: 27.06.1995 р., м.Тернопіль

Місце проживання: м.Тернопіль,

Батько:

Мати:

Дитячий заклад, який відвідує дитина: дитячий садок №39, гр.10

Перебуває під наглядом дитячої поліклініки, що на вул.Морозенка, 6

Направлена: ОДП

Дата поступлення в клініку: 05.03.2001 р.

Відділення, у якому перебуває дитина на час курації: І дитяче відділення

Molestia aegroti.

Дитина поступила у лікарню зі скаргами на біль в ділянці сечового міхура і в попереку, частий болючий сечопуск, нічне нетримання сечі, головний біль, загальну слабкість, озноб.

Anamnesismorbi.

Загострення почалось раптово 2 дні тому. Дитина госпіталізована на наступний день після його початку. З’явився біль в попереку і в ділянці сечового міхура, частий болючий сечопуск, температура тіла підвищилась до 37,5°С, головний біль, загальна слабкість, зник апетит. Сеча стала мутною.

За тиждень до загострення дитина перехворіла ГРВІ, що супроводжувалась субфебрильною температурою, головним болем, загальною слабкістю, нежиттю, кашлем.

Вперше аналогічна симптоматика (перше загострення) проявилась 1,5 роки тому. На думку матері, причиною було переохолодження. Загострення, що виникло тепер, є другим.

Подібних захорювань у членів сім’ї та оточуючих не було. До поступлення в клініку дитина обстеженою не була. Мати сама лікувала дівчинку (вводила ампіцилін), що не викликало ніяких змін.

Anamnesisvitae.

Акушерський анамнез. Дитина від першої вагітності, що протікала на фоні анемії ІІ ступеня та нефропатії. На час вагітності матері було 24 роки. Шкідливі звички заперечує. Знаходилась під спостереженням в жіночій консультації. Проводились допологові патронажі. На 7 місяці вагітності мати перехворіла ангіною.

Пологи строкові, протікали нормально. Навколоплідні води чисті, прозорі, без запаху. Дитина народилась доношеною, з ознаками асфіксії легкого ступеня. Оцінка за шкалою Апгар 7 балів. Ріст 50 см, вага 2900 г, обвід голови 33,5 см, обвід грудної клітки 32 см, масозростовий коефіцієнт 58. Стан дитини в перші дні задовільний. До грудей прикладена через 5 годин. Ссала мляво. Виписана з лікарні на чотирнадцятий день. Серед транзиторних станів відмічались втрата початкової маси тіла, зміна шкірних покривів (фізіологічне лущення шкірних покривів), статевий криз (кров’янисті виділення з піхви), транзиторний дизбактеріоз, які протікали без особливостей і завершились у встановлені строки. Захворювань у період новонародженості не було.

Харчовий анамнез. Від моменту народження до 2 місяців дитина перебувала на природньому вигодовуванні, з 2 до 3 міс. – на змішаному, пізніше – на штучному (у зв’язку з гіпогалактією матері). Годування здійснювалося з ложечки. Овочеві відвари мати почала давати дитині з 5 місяців. Одночасно було введено жовток. Соки, сир і фруктові пюре дитині почали давати після року. 10% каші (гречана, рисова) ввели одразу з 6 місяців. Третій прикорм – варену мелену печінку – дитині дали в 6 місяців, м’ясний фарш в 11 місяців. Реакції дитини на введення нових продуктів харчування (неспокій, здуття живота, зміна характеру випорожнень) не було.

До початку загострення дитина перебувала на 5-разовому харчуванні. Непереносимості окремих продуктів немає. Режим харчування не дотримувався.

Фізичний розвиток дитини у різні вікові періоди

Велике тім’ячко закрилось у 1,2 роки.

Психомоторний розвиток дитини. Дитина почала фіксувати голівку в 3 міс., сидіти в 6 міс., плазувати в 7 міс., стояти з підтримкою в 7 міс., ходити в 9 міс. Агукати дитина почала в 4 міс., перші склади в 9 міс., перше слово вимовила в 10 міс. На даний час слова та мова дитини чітка, зрозуміла. Порушень мовної функції (заікань, дислалій) не виявлено. Дитина почала впізнавати матір у 3 міс., фіксувати погляд під кінець першого місяця, посміхатися з 2 міс., реагувати на звуки та іграшки, слідкувати за іграшкою, повертати голову на звук - протягом 2-3 місяця.

Профілактичні щеплення

Алергологічний анамнез. Алергічних захворювань у дитини, її батьків, близьких та родичів немає. Токсичні та алергічні реакції на медикаменти (включаючи антибіотики), профілактичні щеплення відсутні. Гіперергічна сироватка не вводилась.

Епідеміологічний анамнез. Контакту з інфекційними хворими, а також з хворими з клінічно подібними захворюваннями впродовж передуючих госпіталізації 3 тижнів не мала. Епідеміологічне оточення в дитячому садочку, який відвідує дитина, задовільне. Стан здоров’я осіб, з якими контактує дитина, задовільний. Санітарно-гігієнічних навичок дотримується. Гемотрансфузій та інших парентеральних втручань не мала.

У 2,5 роки перехворіла пневмонією. Часто хворіє ГРВІ.

Сімейний анамнез. Матері на даний час 30 років. Вагітність перша. Мати здорова, шкідливі звички заперечує. Працює: ВАТ “Тернопільське конструкторське бюро радіозв’язку “Стріла”, бухгалтер.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: Історія хвороби: пієлонефрит

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок