Головна Головна -> Реферати українською -> Медицина та здоров'я -> Історія хвороби: перелом плеча

Історія хвороби: перелом плеча

Назва:
Історія хвороби: перелом плеча
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,24 KB
Завантажень:
103
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Кафедра загальної хірургії

Завідувач кафедри: _

Керівник курації:

МЕДИЧНА КАРТА № _

СТАЦІОНАРНОГО ХВОРОГО

Прізвище, ім‘я, по-батькові

Клінічний діагноз основного захворювання _

Ускладнення основного захворювання

Діагноз супутнього захворювання _

Куратор – студент(ка) курсу _ групи _

_

Початок курації:

дата

Кінець курації: _

дата

Медична карта подана

дата

Захищена _

дата

Оцінка

Підпис викладача

І. Загальні дані про хворого:

1.паспортна частина:

Прізвище, ім’я, по-батькові :

Андрій Іванович.

Рік народження: 1980.

Адреса проживання:

Тернопіль. Вул.

2. Дата і час вступу в стаціонар: 13. 11. 00.

3.Клінічний діагноз (основний, ускладнення, супутній)

Закритий косий перелом середньої третини діафіза лівої плечової кістки зі зміщенням уламків. Неврит променевого нерва.

4.Дата встановлення діагнозу.– 14.11.00.

5.Діагноз під час виписки:Закритий косий перелом середньої третини діафіза лівої плечової кістки зі зміщенням уламків. Неврит променевого нерва.

6.Дата виписки:

7.Результат захворювання (видужання, покращення, без змін, погіршення)

ІІ.СкаргиІ хворого: на біль у лівому плечі помірної інтенсивності в спокої, що значно посилюється при спробах порухати рукою, деформацію та припухлість в середній третині плеча, неможливість згинання лівої кисті та відведення великого пальця, зниження чутливості і синюшність в цій ділянці.

ІV. Анамнез даного захворювання:

Вважає себе хворим з 13. 11. 00, коли під час автокатастрофи отримав сильний удар в ділянку лівого плеча, після чого відчув різкий біль, відмічав деформацію та незвичну рухомість плеча. ПМД надавав лікар “швидкої допомоги” (1.0 промедолу підшкірно), після чого хворий був відразу госпіталізований в травматологічне відділення.

V.Анамнез життя:

Ріс і розвивався в задовільних матеріально- побутових умовах, в фізичному та психологічному розвитку від ровесників не відставав, в дитинстві переніс кір, вітряну віспу, епідпаротит. ГРЗ хворіє не частіше 2-3 разів на рік. Оперативних втручань, травм в минулому не було. Спадкові, венеричні захворювання, туберкульоз в себе та в родичів заперечує. Шкідливі звички заперечує. Контактуз інфекційними хворими протягом останніх 21 дня не було.

VІ. Об’єктивне обстеження:

Загальний стан: задовільний, t- 36,6. Шкіра і видимі слизові блідо-рожеві.

Гемодинамічні показники: PS: 78 уд./ хв., АТ- 110/70 мм рт ст.

Діяльність серця ритмічна, тони чисті, звучні. Дихання везикулярне. Живіт м’який, неболючий. Фізіологічні відправлення без змін.

Ортопедичний статус:

Положення нижніх та правої верхньої кінцівок активне, викривлення осі кінцівок у фронтальній чи в сагітальній площині не відмічається. Деформації цих кінцівок, грудної клітки і черепа немає .Довжина правої руки – 63 см (плеча – 34 см, передплепліччя з кистю) –29 см, лівої – 61 см (плеча –32 см, передпліччя з кистю – 29 см). Довжина правої нижньої кінцівки – 88 см. (стегно – 46 см., гомілка – 42 см.) Довжина лівої нижньої кінцівки – 88 см. (стегно – 46 см., гомілка – 42 см.). Активні і пасивні рухи у суглобах правої руки та нижніх кінцівок у повному об’ємі. (згинання в кульшовому суглобі – 120°, відведення ноги – 40°, приведення – 30°, зовнішня ротація стегна – 40°, внутрішня – 30°, згинання в колінному суглобі – 140°, підошовне розгинання – 25°, згинання – 45°). Повороти голови вправо та вліво вільні, на 75°.При пальпації та перкусії кісток (крім лівого плеча) болючості хворий не відмічає. Навантаження по осі правої верхньої та нижніх кінцівок не болюче. М’язева сила згиначів пкредпліччя та кисті правої руки та згиначів ніг –4 бали.

VІІ.Місце захворювання:

Огляд кінцівки:

Ліва рука фіксована на косинчатій повязці. Відмічається деформація та значна припухлість в середній третині діафіза плеча, при пальпації – різка болючість, паталогічна рухомість, крепітація уламків. Наявне вкорочення лівої кінцівки: довжина правої руки – 63 см (плеча – 34 см, передплепліччя з кистю) –29 см, лівої – 61см (плеча –32 см, передпліччя з кистю – 29 см).

Активні іпасивні рухи – утруднені,болючі.

Ротаційні рухи – утруднені,болючі.

Пульсація на a. radialis – симетрична.

Активне розгинання лівої кисті і основних фаланг пальців неможливе.

Кисть звисає (manus pendula), в положенні пронації зі згинанням пальців, особливо мізинця, відведення великого пальця неможливе, супінація утруднена. Відмічається гіпестезія узазначених ділянках кисті (зниження тактильної та температурної чутливості). Наявні також вегетативні розлади: ціаноз та набряк на тилі кисті.

Додаткові методи дослідження:

Рентгеногафія

На рентгенограмі лівої плечової кістки у передній прямій та боковій проекції(від 14. 11. 00.) визначається косий перелом діафіза у середній третині зі зміщенням уламків в ширину та довжину на 1/3 поперечника діафіза.

Загальний аналіз крові:

Нв - Е - КП –

Lе –

ШОЕ –

Загальний аналіз сечі:

к-сть-

колір –

прозорість-

реакція

Е –

Lе –

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Історія хвороби: перелом плеча

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок