Головна Головна -> Реферати українською -> Медицина та здоров'я -> Історія хвороби: хронічний первинний ерозивний гастродуоденіт

Історія хвороби: хронічний первинний ерозивний гастродуоденіт

Назва:
Історія хвороби: хронічний первинний ерозивний гастродуоденіт
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
48,37 KB
Завантажень:
275
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
ДІАГНОЗ: ХРОНІЧНИЙ ПЕРВИННИЙ ЕРОЗИВНИЙ ГАСТРОДУОДЕНІТ ПЕРЕВАЖНО АНТРАЛЬНОГО ВІДДІЛУ ШЛУНКА І ЦИБУЛИНИ ДВАНАДЦЯТИПАЛОЇ КИШКИЗ ПІДВИЩЕНОЮ КИСЛОТОПРОДУКУЮЧОЮ ФУНКЦІЄЮ, ФАЗА ЗАГОСТРЕННЯ

І. Загальні відомості про хвору дитину (praefatio).

Прізвище, ім’я, по-батькові: Кузняк Тетяна Вікторівна

Вік дитини 7 років 5 місяців 29 днів

Дата і місце народження. 29.06.1993 р., м .Зборів

Дані про батьків.

Батько Кузняк Віктор Михайлович, 28 років, не працює

Мати Кузняк Лідія Мирославівна, 28 років, виклдач географії

Дитячий заклад, що відвівує дитина. СШ № 2 м.Зборова

Під наглядом якого лікувального закладу перебувала дитина лікар-педіатр обласної дитячої поліклініки

Дата поступлення в клініку. 26.03.2003р.

Дата виписки: 17.04.2003р.

Клінічний діагноз: Хронічний первинний ерозивний гастродуоденіт переважно антрального відділу шлунка і цибулини дванадцятипалої кишкиз підвищеною кислотопродукуючою функцією, фаза загострення.

Хронічний холецистохолангіт середнього ступеня важкості, рецидивуючий перебіг, фаза загострення.

ІІ. Скарги хвороЇ (milestia aegrotti) на день курації.

Дитина скаржиться на нудоту, підвищення температури тіла до 37,5С, переймоподібні болі в епігастрії, більше справа, з іррадіацією болю у спину. Болі переважно носять ниючий характер і переходять у гострі переймоподібні при фізичному навантаженні та через 0,5-1 год. після їжі, особливо грубої і жирної. Вищезгадані розлади супроводжувались головними болями, загальною слабкістю, втратою апетиту, сухістю та гіркуватим присмаком у роті.

ІІІ. Анамнез захворювання (anamnesis morbi).

Вважає себе хворою протягом 2-х років, відколи вперше з‘явились болі в епігастрії, нудота, печія. 2-4 рази на рік відмічає загостення захворювання: з‘вляються ниючі болі в епігастрії, через 1-2 год. після їжі, особливо грубої і гострої. Болі супроводжуються нудотою, відрижкою, головними болями, загальною слабкістю, втратою апетиту. Такі загостення тривають до 20 днів. У дитини виробилась помірна відраза до жирної та гострої їжі. У зв’язку з хворобою у дитини виробилась помірна відраза до грубої та гострої їжі. Періодично лікувався стаціонарно в ТОДКЛ 2 рази в рік. Лікувалася в курорті Трускавець. Лікування дає тимчасовий терапевтичний ефект: під час ремісії больовий синдром зникає. Ввостаннє загостення хвороби спостерігалось чотири місяці тому. За останні 3 дні стан дитини погіршився: з‘явились болі в епігастрії, нудота, печія, дитина направлена на обстеження і лікування в гастроентерологічне відділення Тернопільської обласної дитячої лікарні.

ІV. Анамнез життя (anamnesis vitae).

Перша дитина в сім’ї , від першої доношеної вагітності. Матері на час вагітності було 21 рік. Вагітність протікала на фоні анемії. Перенесенні інфекційні захворювання, вживання медикаментів під час вагітності заперечує .Умови праці та побуту вагітної були задовільними. Шкідливі звички відсутні. Вагітна дотримувалася режиму, вживала раціональне харчування. Знаходилась на постійному спостереженні в жіночій консультації з 11тижднів. Дородові патронажі проводились.

Пологи перші,термінові в 39-40 тижднів вагітності, які закінчились народженням доношеної дівчинки, без ознак асфіксії, оцінкою 8 балів за шкалою Апгар на 1 і 5 хвилині, вагою 3200 грам, довжиною 50 см супроводжувалися самостійним відшаруванням плаценти, крововтрата в пологах 150мл.

Успішність у навчанні добра, навчання дається легко.

З перенесених інфекційних захворювань: кір в 2 роки, вітряна віспа в 3 роки.

Профілактичні щеплення проти туберкульозу, поліомієліту, кашлюка, дифтерії, правця, кору проведені згідно правил у відповідні періоди життя.

Епідеміологічний анамнез: контакт з інфекційними хворими заперечує. Епідеміологічне шкільне оточення задовільне. Дитина спілкується з людьми з нормальним станом здоров'я , дотримується санітарно-гігієнічних правил. Харчуваня в домашніх умовах, регулярне, 4-5 разів на добу. Гемотрансфузій та інших парентеральних втручань не переносила. Мати іфекційні захворювання під час вагітності заперечує.

Алергічний анамнез: не обтяжений

Сімейний і генетичний анамнез:

, - захворювання ШКТ

V. Суб’єктивне обстеження (status praesens subjectivus).

Шкіра і слизові оболонки.

Відмічає неприємний присмак у роті.

На підвищену пітливість не скаржиться. На зміну властивостей нігтів і волосся – теж. Ожиріння, ущільнень підшкірної основи не мала.

Лімфатична система.

Скарг стосовно лімфатичної системи не пред’являє.

Кістково-суглобова система.

Болючість чи деформації кісток, обмеження рухів в суглобах не виявлявлено.

М’язова система.

На болючість, слабкість, асиметрії м’язів не скаржиться. Тремор кінцівок та судоми заперечує.

Серцево-судинна система.

Болей в ділянці серця та за грудиною, серцебиття в себе не спостерігала. Запаморочення, мерехтіння перед очима, шум у вухах не пригадує. Задишки, швидкої втомлюваності, сповільненя росту – теж.

Дихальна система.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 Реферат на тему: Історія хвороби: хронічний первинний ерозивний гастродуоденіт

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок