Головна Головна -> Реферати українською -> Медицина та здоров'я -> Історія хвороби: цукровий діабет ІІ типу

Історія хвороби: цукровий діабет ІІ типу

Назва:
Історія хвороби: цукровий діабет ІІ типу
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
38,09 KB
Завантажень:
431
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.1


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
ПАСПОРТНІ ДАНІ:

1. П.І.Пб –

2. ВІК – 65р.

3. СТАТЬ – чоловіча

4. ОСВІТА – середня спеціальна

5. ПРОФЕСІЯ – енергетик

6. МІСЦЕ РОБОТИ – пенсіонер

7. АДРЕСА –

8. ДАТА ПОСТУПЛЕННЯ – 28.01.2000р.

9. ГОСПІТАЛІЗОВАНИЙ – в плановому порядку

10. ДІАГНОЗ ПРИ НАПРАВЛЕННІ – цукровий діабет ІІ типу. Діабетична стопа.

11. КЛІНІЧНИЙ ДІАГНОЗ – Цукровий діабет ІІ типу, середньої важкості, стадія субкомпенсації. Діабетична мікро- макроангіопатія судин нижніх кінцівок, полінейропатія, діабетична стопа зліва ІІІ ступеня. Ампутаційна культя лівої стопи, рана лівої стопи, що гранулюється. ІХС, порушення серцевого ритму по типу екстрасистолії.

12. ЗАКЛЮЧНИЙ ДІАГНОЗ :

Основний: Цукровий діабет ІІ типу, середньої важкості, стадія субкомпенсації.

Ускладнення: Діабетична мікро- макроангіопатія судин нижніх кінцівок, полінейропатія, діабетична стопа зліва ІІІ ступеня. Ампутаційна культя лівої стопи, рана лівої стопи, що гранулюється.

Супутній: ІХС, порушення серцевого ритму по типу екстрасистолії.

13. ДАТА ВИПИСКИ – 11 лютого 2000р.

14. РЕЗУЛЬТАТ ЛІКУВАННЯ – 100% епітелізація рани культі лівої стопи.

MOLESTIA AEGROTI:

При поступленні хворий скаржився на загальну слабкість, періодичні болі та затерпання в ділянці культі лівої стопи.

Станом на 01.02.00 скарг немає, напередодні скаржився на погане самопочуття, пов’язує його з різким підвищенням артеріального тиску ( 170 / 90 ) невиявленого походження, чого досі не спостерігалось.

ANАMNESIS MORBI:

В 1998р. після здачі крові на аналіз у хворого був виявлений цукровий діабет ІІ типу. За призначеням лікаря приймав МАНІЛІЛ, замісної терапії не отримував. Поіурії, гіперфагії та інших симптомів захворювання хворий не відчував. На початку грудня 1999р. у хворого з’явився набряк II—IV пальців лівої стопи, що заважало взуватись і ходити. Через тиждень, в зв’язку з прогресуванням набряку, звернувся у Бучацьку районну лікарню, де проходив курс консервативного лікування протягом 2 тижнів. Оскільки лікування не дало результатів, 20.12.99р. був направлений у Тернопільську міську клінічну лікарню швидкої допомоги. 21.12.99р. було проведено хірургічне лікування – транстарзальну ампутацію стопи та аутодермопластику по Тіршу.

Хворий під час лікування отримував інсулін – 30 ОД на добу.

26.12.99р. був виписаний для проведення амбулаторного лікування. Ускладнень захворювання та операції не було.

ANAMNESIS VITAE:

Народився 02.07.34р. в м. Бучач, Тернопільської обл. Умови життя оцінив як задовільні. Отримав середню спеціальну освіту. В 1952р. у Львові переніс апендектомію. Одружений. Довго курив, ось уже 18 років, як кинув. На початку 90-х рр. захворів на радикуліт, захворювання тривало близько 2 років. З 1998р. хворіє на цукровий діабет ІІ типу.

На туберкульоз, хворобу Боткіна та сифіліс не хворів. Алергії на ліки хворий не має, непереносимості – теж. За останні 6 міс. препаратів крові та кровозамінників хворому не переливали. Наявність цукрового діабету у родичів хворий заперечує.

STATUS PRAESENS SUBJECTIVUS:

Дихальна система:

Носове дихання вільне, без відчуття сухості в носі. Виділень немає, носових кровотеч – теж. Гортань при розмові не болить, голос тихий. Болей в ділянці грудної клітки хворий не відчуває. При фізичному навантаженні з’являється незначна задишка. Іноді має місце незначний кашель, без виділення мокроти. Кровохаркання не спостерігалось.

Серцево-судинна система:

При фізичному навантаженні або психічному збудженні з’являється незначне серцебиття, що швидко проходить. Перебої в роботі серця та відчуття пульсації в різних частинах тіла хворий заперечує, болі в ділянці серця – теж. На набряки скарг не було.

Органи травлення:

Апетит – хороший, відсутні відчуття постійного голоду та огиди до певної їжі. Смак збережений. Сухості в роті, спраги та слинотечі нема. За добу випиває близько 0.8 л води, в основному у вигляді чаю. Пережовування їжі недостатнє в зв’язку з відсутністю зубних протезів на нижній щелепі, дещо болюче. Ковтання їжі не затруднене. Проходження твердої та рідкої їжі по стравоходу вільне. На відригування та печію не скаржиться. На блювоту і відчуття болю в животі – теж. Акт дефекації самостійний, відходження газів вільне, стілець оформлений, звичайного кольору, без домішок крові, слизу та гнійних виділень.

Сечовидільна система:

Болей в ділянці попереку та над лобком не відмічається. Сечопуск вільний, сеча блідо-жовтого кольору. На біль в ділянці геніталій хворий не скаржиться.

Опорно-руховий апарат:

Болей в м’язах та переміжної кульгавості не спостерігалось. Іноді після тривалої ходьби або фізичного навантаження хворий відчуває біль в суглобах ніг та в ділянці хребта.

Нервова система та органи чуття:

Характер спокійний, врівноважений. Пам’ять хороша, сон спокійний, глибокий. Зір: OD -2,5 D, OS –2.5D . Слух та нюх хороші, тактильна чутливість збережена.

STATUS PRAESENS OBJECTIVUS:

Свідомість ясна

Положення в ліжку активне

Вираз обличчяспокійний

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 Реферат на тему: Історія хвороби: цукровий діабет ІІ типу

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок