Головна Головна -> Реферати українською -> Медицина та здоров'я -> Київський вітамінний завод

Київський вітамінний завод

Назва:
Київський вітамінний завод
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,64 KB
Завантажень:
41
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
5 лютого 2002 р. Президент України підписав Указ № 104/2002 «Про програму заходів щодо завершення вступу України до Світової організації торгівлі», який свідчить про заінтересованість нашої країни у вступі до цієї авторитетної міжнародної організації. Це диктує необхідність невідкладно привести вітчизняні підприємства у відповідність до світового рівня ділової досконалості та налагодити випуск продукції належної якості. Адже тільки високоякісна продукція може бути конкурентоспроможною на європейському ринку. Щоб вижити в умовах гострої конкуренції, вітчизняні фармацевтичні підприємства прискорюють процес модернізації виробництва.

Згідно з результатами всеукраїнського рейтингу «ФармЕксперт» 2002 р. ЗАТ «Київський вітамінний завод» входить у число 20 провідних виробників України і 10 — центрального регіону нашої країни («Щотижневик АПТЕКА» № 8 (329) від 25 лютого 2002 р.). Керівництво підприємства не зупиняється на досягнутому — воно має намір і далі нарощувати обсяги виробництва лікарських засобів та підвищувати їх якість. Для того щоб збільшити збут лікарських засобів, ЗАТ «Київський вітамінний завод» має намір активізувати маркетингову діяльність на фармацевтичному ринку СНД, а в перспективі — і в країнах Європи. При цьому керівництво заводу розуміє, що в конкурентній боротьбі переможе той, хто постачатиме високоякісну продукцію за прийнятними цінами.

Саме тому керівництво ЗАТ «Київський вітамінний завод» прийняло стратегічне рішення розпочати модернізацію підприємства з введенням у дію сучасної системи управління якістю з метою оптимізації виробничого та маркетингового процесу, а також створення сприятливіших умов для гармонізації виробництва лікарських засобів згідно зі стандартами GMP.

Перший етап модернізації виробничого процесу пройшов успішно — ЗАТ «Київський вітамінний завод» отримав сертифікати ISO 9001 : 2000 відповідності системи управління якістю стандартам ISO 9001 : 2000 одразу в трьох системах сертифікації — УкрСЕПРО, СовАсК та «ПРИРОСТ» (акредитований в системі акредитації TGA). Варто зауважити, що стандарти ISO 9001 : 2000 — найбільш повна і найсучасніша версія таких в родині ISO 9000. У зв’язку з цим 28 березня поточного року в актовій залі ЗАТ «Київський вітамінний завод» відбулося урочисте зібрання колективу, на якому генеральному директору підприємства Олександру Даневичу вручено сертифікати. На урочистій зустрічі були присутні президент Української асоціації якості Петро Калита, керівник органу з сертифікації систем якості «ПРИРОСТ» Тетяна Гнатенко, її заступник — Віталій Шеруда, а також головний аудитор по сертифікації систем якості у системі УкрСЕПРО Ніна Колесникова.

В історії кожної компанії настає момент, коли необхідно внести кардинальні зміни в її роботу для досягнення нових висот. Якщо не скористатися ним, то стан компанії погіршується й починається спад.

Ендрю Грув, президент компанії «Intel»

МЕТА — ПІДВИЩИТИ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНІСТЬ

Олександр Даневич відзначив, що впродовж 8 років існування ЗАТ «Київський вітамінний завод» постійно розвивалось. Обсяги виробництва лікарських засобів щорічно збільшувалися, розширювалася їх номенклатура. На сьогодні ЗАТ «Київський вітамінний завод» — провідне підприємство в Україні з випуску вітамінних препаратів. Продукція заводу експортується практично в усі країни СНД. Цих успіхів досягнуто в умовах гострої ринкової конкуренції, перш за все завдяки високій якості лікарських препаратів. Без системи управління якістю практично неможливо забезпечити якість продукції, яка значною мірою визначає функціональні обов’язки кожного з учасників виробничого процесу, а також досягти належних результатів щодо максимального задоволення попиту споживачів якісної продукції та створити комфортні умови праці на підприємстві.

У систему управління якістю закладено механізм постійного її удосконалення та розвитку. Тому впровадження такої системи на заводі сприятиме подальшому його розвитку. Підтвердження тому — високі показники економічної діяльності підприємства, які свідчать, що впровадження системи управління якістю сприяло збільшенню обсягів виробництва у 2001 р. в 1,5 разу порівняно з попереднім роком, налагоджено виробництво 10 нових препаратів.

НОВЕ МИСЛЕННЯ — ВІД ДЕФІЦИТНОГО ДО НАСИЧЕНОГО РИНКУ

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Київський вітамінний завод

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок