Головна Головна -> Реферати українською -> Медицина та здоров'я -> Медико-педагогічні аспекти здоров’я дітей шкільного віку

Медико-педагогічні аспекти здоров’я дітей шкільного віку

Назва:
Медико-педагогічні аспекти здоров’я дітей шкільного віку
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,78 KB
Завантажень:
65
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Охорона здоров"я дітей у нашій країні, особливо в період її активного політичного і економічного реформування, стала однією з найважливіших проблем як самого суспільства, так і його багатьох адміністративних та гуманітарних інститутів. І це не випадково, оскільки не зовсім благополучні показники здоров"я дитячого населення як індикатор відображають всі проблеми нашого життя.

Останніми роками розв"язання гострих проблем материнства та дитинства в нашій країні реалізовувалось шляхом прийняття відповідних важливих законів, видання указів, розроблення і виконання пріоритетних національних програм. Така всебічна увага органів влади і різних державних відомств і організацій до проблем дитинства, в тому числі поліпшення стану здоров"я дітей, дала свої позитивні результати. Але, незважаючи на це, ще багато питань охорони здоров"я дітей потребують невідкладного вирішення.

Насамперед це стосується незадовільного стану здоров"я дітей деяких вікових категорій, зокрема школярів, збільшення частоти окремих видів захворювань серед дітей груп ризику, а також постійного зменшення прошарку здорових дітей серед дитячого населення. Необхідно нагадати, що досягнення позитивних результатів в охороні здоров"я дітей залежить не тільки від дій медиків.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Медико-педагогічні аспекти здоров’я дітей шкільного віку

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок