Головна Головна -> Реферати українською -> Медицина та здоров'я -> Одинадцятий місяць життя дитини

Одинадцятий місяць життя дитини

Назва:
Одинадцятий місяць життя дитини
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,10 KB
Завантажень:
29
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Маля iз задоволенням дослiджує своє оточення: "подорожує" навколо м'яча, меблiв, людей. Воно залюбки спокiйно грається та бубонить доти, поки поряд МАМА з ТАТОМ. Фiзичний розвиток

Темпи росту та набирання в масi до закiнчення першого року життя поступово сповiльнюються. Натомiсть зростає рухова, розумова активнiсть. Впродовж одинадцятого мiсяця вага малюка збiльшується в середньому на 400 г, рiст - на 1,5-2 см. Загальнi показники маси та зросту поступово наближаються до норм для дитини однорiчного вiку. Рухова активнiсть

Тепер кожний день маленької особистості насичений досягненнями і проходить під гаслом: "Жодної хвилини на місці!". Ви подовгу гуляєте з малюком, берете його з собою в магазин, у гості… Вдень вам потрібно підстрахувати себе від несподіванок, а вночі - забезпечити міцний сон дитині. Huggies розуміє, що зараз найголовнішим є не перешкоджати рухам малюка, надійно утримувати рідину і не допускати її протікання на одяг і білизну. Підгузники Huggies Freedom розроблені таким чином, щоб маленькому досліднику було в них так само зручно, як голяком. Вдосконалена поглинаюча система дозволяє зберегти вашу дитину сухою протягом тривалішого часу. Розмір L (Junior) створений для дітей вагою від 12 до 22 кг. Huggies Freedom допоможуть вам ставитися з почуттям гумору до "збоїв" у процесі привчання до горщика вашого допитливого непосидька, а також зберегти його шкіру сухою і здоровою.

У цьому вiцi маля може розпочати самостiйну ходьбу. Адже подорожування вздовж меблiв, врештi-решт, закiнчиться зведенням на ноги без пiдтримки. Спочатку це буде один крок, згодом - ще один. При потребi дитинi вдається спинатися на пальчики нiг або пiднiмати одну нiжку. Настав час придбати своєму чаду першу пару взуття! Воно не повинно бути надто твердим. Особливо це стосується дiлянки пiдошви. М'язи ступнi ще не сформованi, тому можна не хвилюватися про появу плоскостопостi. Такий дiагноз ставиться лише в трирiчному вiцi. Коли малюк розпочне ходити впевнено, можна перейти на взуття з цупкою пiдошвою, яка мiстить на внутрiшнiй серединнiй частинi м'яке пiдвищення - супiнатор, що попереджатиме появу плоскостопостi.

Встати з положення сидячи в дитини вже не викликає труднощiв, досить легко вiдбувається i зворотна дiя. Маля не боїться сiсти з положення стоячи, попередньо очима вивчивши мiсце "посадки".

Рухи дитини часто нагадують вашi особистi. Гойдання на крiслi-качалцi, яке ви кiлька разiв демонстрували, згодом повторить ваше чадо.

Залюбки долаються висоти стiльця, стола, пiдвiконня. Спуститися з пiдвищень на пiдлогу допомагають юному експериментатору ноги. Спершу малюк зi стiльця вивчає пiдлогу i висоту, а згодом спускає нiжки i починає "мацати" ними тверду поверхню. Якщо це не вдається, то маля гучними сигналами кличе вас на допомогу!

На жаль, такi маневри не обходяться без падiнь. Поведiться розумно. В жодному разi не поспiшайте iз заспокоєннями, виховуйте стiйку до проявiв долi людину (якщо, звичайно, ви впевненi, що серйозної шкоди малюк собi не заподiяв). Просто вiдвернiть увагу дитини вiд невдачi чимось смiшним. Побачите - вiдповiддю буде смiх!

Ходьба при пiдтримцi або ж самостiйна ще не є впевненою. Дитинi потрiбна ваша допомога. Пiдтримуйте малюка попiд пахви або ж за ручки. З кожним днем пiдтримку послаблюйте. Але пам'ятайте, що без допомоги малюк може впасти i боляче вдаритися. Iнодi пiсля невдалої спроби дитина на кiлька тижнiв вiдмовляється вiд ходiння. Бо перемiг страх! Та не хвилюйтеся, час згодом пом'якшить тi вiдчуття, i маля пiде. Стимулюйте бажання ходити. Обов'язково хвалiть дитину за кожний вдалий крок. Похвалу люблять всi!

Якщо ви придивитеся прицiльнiше до нiжок вашої дитини, то побачите, що ступня дещо вивернута досередини. Не хвилюйтеся, це явище тимчасове. Причиною його є незрiлiсть м'язового апарату. Згодом, до кiнця першого року життя, все нормалiзується. Мова

У бiльшостi малят цього вiку залишається попереднiй запас слiв, тiльки iнколи вiн незначно збiльшується. За даними дослiджень, об'єм словникового запасу та вмiння говорити на першому роцi життя не свiдчать про ступiнь майбутнього розумового розвитку. Деякi дiтлахи починають говорити в два та бiльше рокiв, а стають надзвичайно талановитими дiтьми, iншi - навпаки.

Пам'ятайте, що син чи донька постiйно поповнює свiй пасивний словник. Тобто, назви запам'ятовуються i пов'язуються з конкретними предметами. Настав час вчити малюка ввiчливостi. Звертайте його увагу на слова "будь ласка", "дякую", не забувайте вживати їх самi, коли спiлкуєтеся з дитиною. Хоча будьте готовi до того, що у вiдповiдь на вашi звертання нiчого не почуєте: маля сконцентроване на зовсiм iнших дiях.

У жодному разi не намагайтеся виховувати генiя i вже зараз починати вчити з дитиною лiтери. Ще рано. Мозок маляти не готовий до складного заняття. I навiть, якщо вам вдалося навчити його кiльком буквам чи цифрам, то щось iнше упуститься (наприклад, у формуваннi навички ходьби). Сприйняття оточення

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Одинадцятий місяць життя дитини

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок