Головна Головна -> Реферати українською -> Медицина та здоров'я -> Самонавіяння

Самонавіяння

Назва:
Самонавіяння
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,33 KB
Завантажень:
33
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Самонавіяння — це впровадження думки нами самими в наське самих. Формули самонавіяння вимовляються ніби мимохідь, без яких-небудь зусиль. Краще вимовляти формули самонавіяння, перебуваючи у розслабленому стані. Чим більше розслаблення організму, тим податливішим стає підсвідомість для цільових настанов. Установки підсвідомості можуть бути виражені у вигляді слів чи уявлень. Одночасне використання словесних формул і відповідних їм уявлень підсилює самонавіяння. При складанні формул самонавіяння варто враховувати:

1. Формули самонавіяння повинні бути стверджувальними. У них не повинна міститися частка «не». Це пояснюється тим, що сила слів, застосовуваних у самонавіянні, може перемогти силу пастки «не». Наприклад, у фразі «я не боюся» слово «боюся» може виявитися сильнішим за частку «не», і ефект від формули буде протилежним очікуваному. У такій ситуації краще сказати: «я сміливий» або що-небудь подібне.

2. Іноді й занадто стверджувальне звучання формули може Викликати внутрішній протест. У такому випадку формулу самонавіяння необхідно зм'якшити. Наприклад, замість: «Я дуже впевнений у собі», можна застосувати «Я есе впевненіший і впевнені-ший у собі».

3. Слова, які використовуються у формулах самонавіяння, повинні бути ясними, легкими для сприйняття і, по можливості, короткими. Можна із впевненістю сказати, що формула «Я з кожним днем стаю все більш трансцендентним» підсвідомістю сприйнята не буде.

4. Самі формули також не повинні бути занадто довгими і заплутаними.

Приблизна техніка проведення самонавіяння

Щоранку, прокинувшись, і щовечора перед тим, як заснути, слід, закривши очі й не намагаючись зосередити увагу на тім, що говориш, вимовити бездумно 20—30 разів формулу самонавіяння. Наприклад: «З кожним днем, кожної години, кожної хвилини я стаю все впевненішим і впевненішим. Мій страх поступово зникає».

Наприкінці завжди додавати універсальну формулу самонавіяння: «Мені з кожним днем стає все краще і краще у всіх планах». Вимовляти всі ці формули потрібно без найменшого напруження свідомості. Вимовляти потрібно монотонно і без емоційних сплесків. Таким шляхом формули через органи слуху проникають механічно в наше несвідоме «я» і, проникнувши туди, негайно роблять відповідну дію.

Один з найважливіших факторів, Ідо сприяють успіху того чи іншого починання,—впевненість у своїх силах. Звичайно, використовуючи наведені нижче методи, успіху в зміні себе може досягти і невпевнена у собі людина, але, по-перше, ймовірність цього менша; по-друге, у будь-якому випадку ефективність зміни себе в людини, яка вірить у свої сили, буде набагато вищою.

Наведені нижче формули самонавіяння допоможуть підсилити впевненість у силах тим, у кого вона вже наявна, і розвинути її тим, у кого її немає.

Формули самонавіяння

для розвитку впевненості в собі

«Я зовсім спокійний, впевнений у собі та вільний. Моє дихання рівне і спокійне. Я повністю розслаблений і готовий сприймати самонавіяння з кожним днем, годиною, хвилиною я почуваю себе все краше і краще у всьому.

З кожним днем, годиною, хвилиною я стаю все впевненішим І впевненішим у своїх силах.

Я вірю в себе й у свої воістину безмежні можливості.

Висловлювання — важко, неможливо, я не в змозі, це вище мооїх сил — зникають з моєї мови.

Моїми виразами стають слова: це легко, я можу, це складно, але я спробую і зроблю.

У будь-якій ситуації, у будь-якій обстановці я залишаюся впевненим у собі та своїх силах». І Віра в себе припускає і передбачає, що цілком можливі й вали, відступи, невдачі — вони не повинні ні в якому разі позбавити впевненості в собі, віри в себе. Не поспішайте. Дайте час. Не вимагайте від себе відразу ж якихось досягнень. Не прив'язуйтеся до результату і результат буде (звичайно, якщо будуть дії для його досягнення).

Формули самонавіяння можна використовувати і для того, щоб це хвилюватися і для того, щоб «зняти» вже розвинене хвилювання. Нижче пропонуються приблизні варіанти формул.

Формули самонавіяння для вироблення спокою

1-й варіант

«Я охоплюю своєю увагою весь організм, всі органи і системи, усі клітини тіла (подумки пройти по всьому тілу). Я стаю спокійнішим і спокійнішим. Я скрізь і завжди в будь-якій обстановці спокійний».

2-й варіант

«Я зовсім спокійний, впевнений у собі та вільний.

Моє дихання рівне й спокійне.

Я повністю розслаблений і готовий сприймати самонавіяння.

З кожним днем, годиною, хвилиною я почуваю себе все краще і краще у всьому.

Я впевнений у собі й у своїх можливостях, я здатний бути спокійним у будь-якій обстановці.

З кожним днем, годиною, хвилиною я стаю спокійнішим і спокійнішим.

Я спокійний скрізь і завжди, у будь-якій обстановці я залишаюся спокійним».

Формула самонавіяння для заспокоєння

1-й варіант

«Я охоплюю своєю увагою весь організм, всі органи та системи, усі клітини тіла (подумки пройти по всьому тілу). Я заспокоююся, хвилювання минає. Я заспокоївся, хвилювання пройшло, я повністю спокійний».

2-й варіант

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Самонавіяння

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок